Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lubiepomarancze

Gdzie pracujecie na pół etatu?

Polecane posty

Gość Lubiepomarancze

Chciałabym wrócić  do pracy Ale mam dwójkę małych dzieci, nikogo do pomocy a mąż ciągle w delegacji, więc wchodzi tylko opcja na pół etatu. Wcześniej pracowałam w  banku Ale powrót tam na taki wymiar czasu nie wchodzi w grę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Lubiepomarancze napisał:

mam dwójkę małych dzieci, nikogo do pomocy a ż ciągle w delegacji

Serio, podziwiam ludzi, którzy decydują się na taki model.

A pół etatu, to chyba tylko w niektórych biurach i sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

w szpitalu,jestem pielegniarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tdh

A praca na Pol etatu bedzie ci sie oplacala po odliczeniu kosztow opieki? Dodatkowo bedziesz musiala codziennie Sama odprowadzac I odbierac dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiepomarancze

Syn (5l) chodzi od roku do przedszkola a corka 3 lata wlasnie zaczela chodzic i dlatego zaczęłam myśleć o powrocie do pracy. Narazie oboje chodzą na 4h No bo jestem w domu. Jakbym poszła do pracy na pół etatu to by mogli zostawać na 5h tylko tak jak napisałaś ja ich będę musiała zawozic i odbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiepomarancze

Dzieci i tak już chodzą do prywatnego przedszkola  więc czy pracuje czy nie to te koszty ponosimy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gat

Te kobiety tu tego nie zrozumieja w ich pojeciu powinnas spac przez te 4h bo kto ci zabroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja pracowalam na pół etatu w supermarkecie. Wiem, że nic fajnego, ale kasa była ok, no i pasował mi elastyczny grafik. Pracowałam często po 10-12 godzin, ale dzięki temu szybko wyrabialam etat i miałam dużo wolnego. Dziecko w tym czasie było w przedszkolu, albo z tatą, albo z teściową, która wtedy przyjeżdżała do nas (mieszka 50km od nas). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiepomarancze

Ogólnie maz zarabia tyle, że w sumie nam starcza. Jakichś wielkich luksusow nie ma, ale stać nas na normalne zycie. Tylko jakoś tak mi teraz dziwnie jak córka poszła do przedszkola. W sumie mogłabym te 4h Dziennie spożytkować na jakąś pracę, żeby coś zarobić, wyjść do ludzi. Szukam pomysłów co można robić na pół etatu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w małym biurze rachunkowym żeby nie wypaść z zawodu a jak powszechnie wiadomo w dobie dojnej zmiany przepisy dla mikorofirm ciąglę się zmieniają pod kątem wyciągnięcia z nich jak najwięcej na patusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorza
32 minuty temu, Gość Lubiepomarancze napisał:

Ogólnie maz zarabia tyle, że w sumie nam starcza. Jakichś wielkich luksusow nie ma, ale stać nas na normalne zycie. Tylko jakoś tak mi teraz dziwnie jak córka poszła do przedszkola. W sumie mogłabym te 4h Dziennie spożytkować na jakąś pracę, żeby coś zarobić, wyjść do ludzi. Szukam pomysłów co można robić na pół etatu 🙂

A może jesteś w czymś dobra tak poza wyuczonym zawodem i mogłabyś coś robić w domu na własny rachunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorza
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ja pracowalam na pół etatu w supermarkecie. Wiem, że nic fajnego

Wierz mi, że konstrukcja budżetu na 3 mln to też często nic fajnego. Wszystko jest potrzebne, a z czasem wydaje mi się, że bardziej potrzebne jest pieczenie chleba niż to co często ja robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×