Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

Brak okresu

Polecane posty

Gość Monika

Witam. Ostatni okres mialam 20.08 . Cykle mam nieregularne raz co 25 raz co 31. Wspolzylam z narzeczonym  ale pękla nam prezerwatywa.  Zrobilam 7 testów ii kazdy negatywny a okresu nie widac. Odczuwam suchosc pochwy  ale i sluz przezroczysty a za chwile zolty. Czy to ciąża? Pobolewa mnie podbrzusze i dolna czesc plecow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ostatni okres mialam 20.08 - to teraz 18-22.09 będzie okres, to jeszcze nie ma się czym martwić 😜 

i po co z gumką jak narzeczony 😜 ślub i dziecko 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz kończy się na narzeczeństwie byle pierścionek był i status na fb. Chyba, że dziany gość to koniecznie ślub i bez intercyzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 godzinę temu, Gość Ania napisał:

Ostatni okres mialam 20.08 - to teraz 18-22.09 będzie okres, to jeszcze nie ma się czym martwić 😜 

i po co z gumką jak narzeczony 😜 ślub i dziecko 😄 

Mam 28 lat. Zdarze miec dziecko  i slub 😉 narazie nam sie nie spieszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 godzinę temu, Gość Ania napisał:

Ostatni okres mialam 20.08 - to teraz 18-22.09 będzie okres, to jeszcze nie ma się czym martwić 😜 

i po co z gumką jak narzeczony 😜 ślub i dziecko 😄 

Mam 28 lat. Zdarze miec dziecko  i slub 😉 narazie nam sie nie spieszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Teraz kończy się na narzeczeństwie byle pierścionek był i status na fb. Chyba, że dziany gość to koniecznie ślub i bez intercyzy.

Yyyy. Tylko ja nie chce slubu i narazie nie planujemy dzieci. a czy  dziany czy nie to dla mnir bez roznicy ważne że sie ludzie kochaja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina

7 testów to raczej nie ciażą, pamiętaj że brak okresu to również inne schorzenia i anomalie w tym zła praca jajników lub tarczycy. Więc idź do lekarza poza tym sprawdzaj sobie czy w ogóle masz owulację, ja osobiście używam cyklotestera myway i to mi bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×