Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lolo

Czy jest w ogóle możliwe zajście w ciąże ?

Polecane posty

Gość Lolo

Cześć wiem ze zadaje dziwne pytanie ale nie daje mi to spokoju. Stosowałam tabletki antykoncepcyjne. Odstawiłam bo rozstałam się z byłym chlopakiem i nie potrzebowałam. Teraz  weszłam w nowy związek i powiedziałam ze wrócę do tabletek jednak 2 razy kochaliśmy się zabezpieczając się prezerwatywą. Nie jestem w stanie obliczyć sobie dni płodnych ponieważ niedawno był okres w którym nie miałam przez 3 miesiące miesiączki podobno ze stresu. Obliczają od czasu ostatniej miesiączki która powinnam dostać 13 właśnie na dni w których współżyłam powinny  przypadać  dni płodne. 

Z prezerwatywa było wszystko ok tak mówi chłopak, twiedzi tez ze nie kończył we mnie ani za pierwszym ani za drugim razem. Jednak miesiączka spóźnia mi się już 5 dni. Nie mogę wykonać testu bo aktualnie jestem chora i leze

w łóżku a i nie jestem w stanie nikogo poprosić. Czy jest jakieś prawdopodobnienstwo ze np w trakcie mogła się zsunąć ?

 
 


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że na bank nie jesteś w ciąży, choroba również może spowodować spóźnienie miesiączki jak i to, że są rozregulowane z tego co piszesz. Spokojnie i zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

To zainteresuj się urządzeniem, które pomoże ci wyznaczać dni płodne, ja osobiście stosuje komputer myway, bardzo precyzyjny no i pod uwagę bierze tylko jeden cykl a nie średnie- tak jak inne tego typu urządzenia do kontroli owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×