Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J@a

Na serio wszyscy faceci zdradzają mentalnie każdego dnia?

Polecane posty

Gość Gosc

Niestety. Zdrada na kazdym kroku każdego dnia. Oboje jesteście BEZNADZIEJNi chłopy jak i baby które niczym krowy dojne wystawiają na wierzch te swoje dwa garby na klacie. Po chvj wietrzycie se te dwa guzy? Smierdzace wory na klacie! I na szczycie każdego z guza zwieńczenie: suty jak wentyle od traktora! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdyby to nie była zdrada to pojęcia takie jak zdrada mentalny zdrada psychiczna zdrada duchowa czy zdrada emocjonalna by nie istniały i nie funkcjonowały. Zdrada to zdrada nawet w Biblii macie napisane aby nie patrzeć pożądliwym okiem na niewiaste nieswoją, a jeśli tak to wyłupcie sobie oko! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od zdrady w myślach się zaczyna i potem jak już masz to przepracowane setki razy w tej głowie z kolezanka z pracy czy kumpela partnerki to do wdrożenia tych fantazji w rzeczywistość wystarczy jedno - okazja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLN

Ja nigdy nie noszę krótkich ...enek ani bluzek z dekoltem a mimo to słyszałam różne rzeczy pod swoim adresem. Najśmieszniejsza była jak kolega powiedział mi bez żadnej krempacji że walil sobie konia przed lustrem i myślał o mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hormon
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Niestety. Zdrada na kazdym kroku każdego dnia. Oboje jesteście BEZNADZIEJNi chłopy jak i baby które niczym krowy dojne wystawiają na wierzch te swoje dwa garby na klacie. Po chvj wietrzycie se te dwa guzy? Smierdzace wory na klacie! I na szczycie każdego z guza zwieńczenie: suty jak wentyle od traktora! 

Dobre 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×