Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tommy

kto rządzi w waszym związku-quizz

Polecane posty

Gość Gosc
Dnia 20.09.2019 o 09:59, Gość tommy napisał:

1.Kto decyduje o wspólnych rozrywkach typu wyjście do klubu, wspólne oglądanie filmu w domu itp

2. Jak reagujesz, gdy facet chce wyjść z kolegami na piwo?

3. Czy często krytykujesz jego zachowanie? Jak reagujesz na krytykę z jego strony?

4. Czy przydzielasz facetowi jakieś obowiązki do wykonania (jakie?)

5. Czy kontrolujesz jego  wydatki i krytykujesz za to, co kupił?

6. Czy kontrolujesz jego fona i to z kim się kontaktował nawet na jego oczach?

7. Czy ograniczasz jego kontakty z jego rodziną czy przeciwnie, często tam jeździcie?

1. Roznie, raz ja, raz maz

2. Nie ma problemu. Ja nie zabraniam jemu, ani on mi. Mowimy tylko z kim, gdzie i o ktorej planujemy wrocic.

3. Nie i on mnie nie krytykuje. A jak cos nam nie pasuje, rozmawiamy spokojnie, albo sie smiejemy z przywar, typu rozrzucone skarpetki 😉

4. Mamy podzial, ktory sie sam w naturalny sposob utworzyl. Czesto pomagamy sobie nawzajem.

5. Szczerze mowiac, to nawet nie wiem ile on tak naprawde zarabia. Niech wydaje sobie kase na co chce. Interesuje mnie tylko czy nie ma problemow finansowych i potrzebuje pomocy.

6. Nie. Czasem z ciekawosci pytam, kto dzwonil i normalnie odpowiada, a ja nie draze po co, na co. W druga strone tez tak jest.

7. Odwiedzamy czasami swoich bliskich. Mamy z nimi dobry kontakt, ale glownie telefoniczny.

Poza tym jestesmy najlepszymi przyjaciolmi, jestesmy bardzo podobni pod wzgledem charakteru i dobrze sie rozumiemy. Mam wspanialego meza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×