Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta jest jak małpa

Łukasz

Polecane posty

Gość Kobieta jest jak małpa

nie puści gałęzi dopóki nie trzyma następnej.

 

Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A facet jak orangutan, trzyma się się pięciu gałęzi: kończynami i ogonem, i dziwi się dlaczego nie postępuje naprzód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz

Rozumiem, że odbijamy piłeczkę nie przyznając się do swoich kłamliwych zachowań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lll
4 minuty temu, Gość Kobieta jest jak małpa napisał:

nie puści gałęzi dopóki nie trzyma następnej.

 

Zapraszam do dyskusji.

Jaki problem ? Znajdź sobie następną gałąź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli
4 minuty temu, Gość Kobieta jest jak małpa napisał:

nie puści gałęzi dopóki nie trzyma następnej.

 

Zapraszam do dyskusji.

To chyba jestem wyjątkiem,bo jak kończę relacje to potrzebuje czasu,by poukładać emocje w sobie zanim zacznę w ogóle umawiać się z kimś innym na kawę..Nie krzywdze w ten sposób ani siebie ani nikogo  innego,skoro nie jestem na nic gotowa ,nawet na spacer. I znam podobnych do mnie mężczyzn,którzy też nie biegają z randki na randkę, bo nie są  gotowi na żadne spotkania.Ale  znam też kobiety,które są w jednej relacji a już szukają innej.Wszystko zależy od charakteru człowieka,a nie płci. Na obecną chwilę mam paru chętnych na spotkania,ale jeszcze nie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

To chyba jestem wyjątkiem,bo jak kończę relacje to potrzebuje czasu,by poukładać emocje w sobie zanim zacznę w ogóle umawiać się z kimś innym na kawę..Nie krzywdze w ten sposób ani siebie ani nikogo  innego,skoro nie jestem na nic gotowa ,nawet na spacer. I znam podobnych do mnie mężczyzn,którzy też nie biegają z randki na randkę, bo nie są  gotowi na żadne spotkania.Ale  znam też kobiety,które są w jednej relacji a już szukają innej.Wszystko zależy od charakteru człowieka,a nie płci. Na obecną chwilę mam paru chętnych na spotkania,ale jeszcze nie teraz...

Bo jak widać jesteś dojrzała i czujesz się człowiekiem będąc sama czy z kimś. Mam podobnie.Ale też znam dużo kobiet i facetów co bez osoby u boku czuja się jakoś pusto i muszą zaraz kogoś mieć albo kilku naraz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingo
16 minut temu, Gość Gość napisał:

A facet jak orangutan, trzyma się się pięciu gałęzi: kończynami i ogonem, i dziwi się dlaczego nie postępuje naprzód.

10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo jak widać jesteś dojrzała i czujesz się człowiekiem będąc sama czy z kimś. Mam podobnie.Ale też znam dużo kobiet i facetów co bez osoby u boku czuja się jakoś pusto i muszą zaraz kogoś mieć albo kilku naraz. Pozdrawiam

Mieć kilku naraz,  to być w związkach z kilkoma, czyli spotkania i seks, wszystko inne to są kontakty społeczne i tylko głupcy wyciągają wnioski jak twój w takich wypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo jak widać jesteś dojrzała i czujesz się człowiekiem będąc sama czy z kimś. Mam podobnie.Ale też znam dużo kobiet i facetów co bez osoby u boku czuja się jakoś pusto i muszą zaraz kogoś mieć albo kilku naraz. Pozdrawiam

Byle kogo mieć na chwilke to nie wyczyn ale także żadne szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość gość napisał:
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo jak widać jesteś dojrzała i czujesz się człowiekiem będąc sama czy z kimś. Mam podobnie.Ale też znam dużo kobiet i facetów co bez osoby u boku czuja się jakoś pusto i muszą zaraz kogoś mieć albo kilku naraz. Pozdrawiam

Byle kogo mieć na chwilke to nie wyczyn ale także żadne szczęście.

Trzeba po prostu liczyć na siebie, mieć swoje życie, zainteresowania, a nie tylko szukać jak oblakana aby ktoś tą pustkę wypełnił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjątek

Hejka 🖐😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×