Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropla_goryczy

Termin na maj 2020

Polecane posty

Gość Kropla_goryczy

Kto z terminem na maj? 🙂 Jak się czujecie? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huhu

Jest już temat na maj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropla_goryczy

Nie znalazłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krótka historia

Rok temu, o tej porze mniej więcej robiłam test... Najpierw dwie ultra słabe krechy, potem coraz mocniejsze. Już wiedziałam, że jestem w czarnej d.. To była wtopa. Z początkiem listopada za zaczely się mega mdłości I ogólnie coraz gorsze samopoczucie. W 12tc poszłam na zwolnienie i do końca ciąży leżałam jak zwłoki w łóżku. Wymioty, slinotok, mdłości, migreny, brak sil do życia ... Coś okropnego. Urodziłam z końcem maja i skończyło się to obrzydlistwo. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia 2020
Dnia 21.09.2019 o 19:05, Gość Kropla_goryczy napisał:

Kto z terminem na maj? 🙂 Jak się czujecie? 🙂 

Mam termin na 2 maja ❤️ teraz odliczam dni do następnego USG. Jestem zakochana w dzieciątku i mogłabym patrzeć w nieskończoność jak się rusza. Czuję się od początku bardzo dobrze. W porównaniu z moją przyjaciółką, która wymiotowała całe 3 mies, ja miałam tylko wilczy apetyt i mdłości. Teraz jest dobrze, jestem dość aktywna i czasem bolą mnie plecy lub głowa, lekkie zawroty i często bieg do toalety. Jednak na razie przechodzę Ciążę bardzo dobrze. Przed świętami liczę na to, że poznam płeć 😉 Pozdrawiam 😉 I napisz jak tam u Ciebie samopoczucie i na kiedy termin 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majóweczka

Jest już temat majówek 2020, zapraszamy tam! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×