Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Kropla_goryczy

Termin na maj 2020

Polecane posty

Go艣膰 Kropla_goryczy

Kto z terminem na maj? 馃檪 Jak si臋 czujecie? 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Huhu

Jest ju偶 temat na maj.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kropla_goryczy

Nie znalaz艂am 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kr贸tka historia

Rok temu, o tej porze mniej wi臋cej robi艂am test... Najpierw dwie ultra s艂abe krechy, potem coraz mocniejsze. Ju偶 wiedzia艂am, 偶e jestem w czarnej d.. To by艂a wtopa. Z pocz膮tkiem listopada za zaczely si臋 mega md艂o艣ci I og贸lnie coraz gorsze samopoczucie. W 12tc posz艂am na zwolnienie i do ko艅ca ci膮偶y le偶a艂am jak zw艂oki w 艂贸偶ku. Wymioty, slinotok, md艂o艣ci, migreny, brak sil do 偶ycia ... Co艣 okropnego. Urodzi艂am z ko艅cem maja i sko艅czy艂o si臋 to obrzydlistwo.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dzidzia 2020
Dnia 21.09.2019 o 19:05, Go艣膰 Kropla_goryczy napisa艂:

Kto z terminem na maj? 馃檪 Jak si臋 czujecie? 馃檪

Mam termin na 2 maja 鉂わ笍 teraz odliczam dni do nast臋pnego USG. Jestem zakochana w dzieci膮tku i mog艂abym patrze膰 w niesko艅czono艣膰 jak si臋 rusza. Czuj臋 si臋 od pocz膮tku bardzo dobrze. W por贸wnaniu z moj膮 przyjaci贸艂k膮, kt贸ra wymiotowa艂a ca艂e 3 mies, ja mia艂am tylko wilczy apetyt i md艂o艣ci. Teraz jest dobrze, jestem do艣膰 aktywna i czasem bol膮 mnie plecy lub g艂owa, lekkie zawroty i cz臋sto bieg do toalety. Jednak na razie przechodz臋 Ci膮偶臋 bardzo dobrze. Przed 艣wi臋tami licz臋 na to, 偶e poznam p艂e膰 馃槈 Pozdrawiam 馃槈 I napisz jak tam u Ciebie samopoczucie i na kiedy termin 馃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Maj贸weczka

Jest ju偶 temat聽maj贸wek 2020, zapraszamy tam! 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×