Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eskimos

Znowu wpadłem w kanał, chleje od rana w niedziele, nie umiem sobie poradzić z tą beznadzieją

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Eskimos napisał:

zrozum głąbie, że jak nie piłem i naprawde o siebie dbałem to czułem doslownie to samo, to nie alkohol jest problemem, ile razy masz kr.e.tynie zamiar pisac brednie? udajesz psych0ologa a jest ch0jem..., nie ma u mnie zadnej roznicy w odczuwaniu emocji co do swiata i ludzi, czy pije cyz nie...

a pije tylko i wylacznie Z NUDOW, bo jestem samotny..

Arystostulejes. To pij. Kogo to? Chwalisz się czy zalisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Arystostulejes. To pij. Kogo to? Chwalisz się czy zalisz? 

Chwali się, bo na chlanie trzeba mieć pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid53
1 godzinę temu, Gość Eskimos napisał:

Boze.. ale ty i tobie podobni, nie rozumiecie, ze alkohol nie jest dla mnie problemem i to nie on mnie trzyma uwięzi ? byl czas, dobre 2 lata jak praktycznie nic nie pilem, dbalem o siebie,trenowalem, stwarzalem pozory, ze jestem szesliwy, fajny itp itd. i co? I JEDNO WIELKIE NIC!!

TO NIE NIE DAJE JAK NIE PIJE, BOZE ZROZUMCIE  TO..

wiec skoro nie ma roznicy to po co sie meczyc w abstynencji? takto jak sie napije to chociaz przez chwile jest lepiej i zapominam o tym łajnie ktore mnie otacza

ps. do tych ...ów, ktorzy pisza o jakims arystokracie , pie.ro.dlcie sie cwele, idzcie gdzie indziej pisac te brednie, nara smiecie

Wyjedz do Tajlandii , znajdziesz dużo ciekawsza dziewczynę niż w Polsce. Ja tak zrobilem I teraz mieszkam z moją dziewczyna z Tajlandii w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid53

To nie Polska tam ludzie sa dużo bardziej otwarci. Pobędziesz tam 2 mc I od razu lepiej się poczujesz. Jak troszkę się postarasz to myśle , że na bank znajdziesz dziewczynę. Czasem naprawdę fajne dziewczyny tam są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid53
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

To chlej jak masz potrzebę ale nie pisz o tym w necie bo tak naprawdę nikogo to nie obchodzi. Czego oczekujesz? Że ludzie będą ci pisać no tak tak masz straszną sytuację i utwierdzac cie w beznadziei żebyś się podjaral i mógł się dalej w niej plawic? Jesteś alkoholikiem i nie robisz nic by uporać się z nałogiem więc naprawdę nie wiem na co liczysz. Zacznij nad sobą pracować i udaj się tam gdzie ci w tym pomoga. I przestań z siebie robić wyjątkowego przez sprawę z kobieta bo ludzie  rozstaja się codziennie z różnych przyczyn i w różnych okolicznościach a także umierają tragicznie a życie toczy się dalej więc nie rób publicznej dramy bo to żenujące biorąc pod uwagę fakt że kompletnie nic nie robisz ze swoim stanem. Chcesz to pij. Masz wolną wolę ale po co to oznajmiasz mając gdzieś mądre rady z forum? 32 lata to nie jest wiek na przeżywanie rozstania z dziewczyną które nastąpiło dawni temu. Życie to nie tylko związki i seks. Jeśli jesteś na tyle niedojrzaly że tego nie rozumiesz to na przyszłość dla własnego dobra się za nie nie zabieraj. 

Wy chyba czytac nie umiecie on nie pisze , że alkohol jest problemem ale ma problem z brakiem drugiej osoby w jego życiu , może miłości itp.

Pisze on , że jak nie pił to czuł się chu*jowo , więc raczej musi coś zmienić w życiu . Druga sprawa odbieram wrażenie , że autor ma słabą psychike.

Polecałbym się zainteresować autorowi buddyzmem .Mega pomaga to zmiane psychiki I inne spojrzenie na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
14 minut temu, Gość Dawid53 napisał:

Wy chyba czytac nie umiecie on nie pisze , że alkohol jest problemem ale ma problem z brakiem drugiej osoby w jego życiu , może miłości itp.

Pisze on , że jak nie pił to czuł się chu*jowo , więc raczej musi coś zmienić w życiu . Druga sprawa odbieram wrażenie , że autor ma słabą psychike.

Polecałbym się zainteresować autorowi buddyzmem .Mega pomaga to zmiane psychiki I inne spojrzenie na życie.

Umiemy czytać. 

Każdy ma w życiu problemy i nikt nikomu nie będzie ich rozwiązywal. 

Tak, ma slaba psychike, najprawdopodobniej jest mocno zanurzony skoro topi smutki w alkoholu zamiast zmienić cos w swoim życiu. W dodatku wyzywa innych. A czarny ch0j mu w d0pe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×