Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Czy być z nim?

Polecane posty

Gość Kasia

Od pół roku jestem wdową, mam 16 letnią córkę. Poznałam super faceta, który szczerze mnie kocha i chce być ze mną. Ja nie wiem do końca czy chce z nim być, może nie jestem jeszcze gotowa a może po prostu go nie kocham. On jest bardzo dobry dla mnie zawsze mogę na niego liczyć, mówi że będzie na mnie czekał. Ja jednak nie jestem przekonana co do niego czuje. Odnoszę wrażenie że może trochę za spokojny dla mnie może ja potrzebuje trochę czego innego w życiu. Czy jego dobroć, miłość i troska wystarcza na zbudowanie trwałego związku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobroć,miłość i troska to dobry krok w kierunku dobrego związku. Nie spróbujesz to nie będziesz wiedziała. A teraz trudno o dobrego faceta.Moze na twoją miłość do niego potrzeba trochę więcej czasu ale ja na twoim miejscu dała bym mu szanse..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dobroć,miłość i troska to dobry krok w kierunku dobrego związku. Nie spróbujesz to nie będziesz wiedziała. A teraz trudno o dobrego faceta.Moze na twoją miłość do niego potrzeba trochę więcej czasu ale ja na twoim miejscu dała bym mu szanse..

Dobroć, miłość i troska to podstawa, ale liczy się jeszcze temperament, charakter i to coś,  co nas kręci w nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drąg
26 minut temu, Gość Kasia napisał:

Od pół roku jestem wdową, mam 16 letnią córkę. Poznałam super faceta, który szczerze mnie kocha i chce być ze mną. Ja nie wiem do końca czy chce z nim być, może nie jestem jeszcze gotowa a może po prostu go nie kocham. On jest bardzo dobry dla mnie zawsze mogę na niego liczyć, mówi że będzie na mnie czekał. Ja jednak nie jestem przekonana co do niego czuje. Odnoszę wrażenie że może trochę za spokojny dla mnie może ja potrzebuje trochę czego innego w życiu. Czy jego dobroć, miłość i troska wystarcza na zbudowanie trwałego związku? 

Masz zryty beret, kręci cię przygoda i badboye, takiego szukaj a tego zostaw innej. Nie pasujecie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanan

Jak przystojny bogaty i dobry w łóżku to bierz i traktuj to jako dobrą zabawę. Nie zakochvj się , nigdy. Korzystaj! I zawsze myśl tylko o sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malami

Dopiero 6 miesiecy od smierci a ty juz fikasz i jeszcze spokojna osoba to zle? Dla mnie provo, chyba ze tamten maz to tez byl bo byl, wasza milosc to flaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malami
3 minuty temu, Gość Hanan napisał:

Jak przystojny bogaty i dobry w łóżku to bierz i traktuj to jako dobrą zabawę. Nie zakochvj się , nigdy. Korzystaj! I zawsze myśl tylko o sobie. 

A ja sie zakochalam i jestem szczesliwa od wielu lat, milosc nie jest dla tchorzy masz racje i tylko z kims rozwinietym, nie zawsze tez mysle o sobie bo jestem na wyzszym poziomie niz przecietny homo sapiens co wlasny nos to galaktyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×