Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koczownik

Za rządów PO było o wiele więcej ofert pracy od zaraz....

Polecane posty

Za rządów PO, a byłem jeszcze gówniarzem, który dopiero studiował dostawałem codziennie telefony z ofertami pracy. Mogłem przebierać, wybierać, wybrzydzać, kręcić nosem. Ironia taka, że skończyłem studia, mam większe kwalifikacje i na kilkanaście wysłanych CV i listów motywacyjnych dostanę może 2 odzewy... Jak to tłumaczyć inaczej, jak nie polityką PiSu, która dobrała się do dupy pracodawcom, okroiła ich i okradła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

niedługo bedziesz potrzebowac wize zeby z Polski wyjechac, bo PIS jest całkowicie przeciwny zachodowi i wsyztkiemu co na zachodzie jest uznawane za zwyczajne, po prostu PIS to ciche wyjescie z Unii Europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2019 o 16:40, Gość gosc napisał:

niedługo bedziesz potrzebowac wize zeby z Polski wyjechac, bo PIS jest całkowicie przeciwny zachodowi i wsyztkiemu co na zachodzie jest uznawane za zwyczajne, po prostu PIS to ciche wyjescie z Unii Europejskiej.

Dlatego s...ieli niecierpię. Rujnują ten kraj pod płaszczykiem tradycji i dumy narodowej. W dupie mam taką tradycję, jak pracy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Koczownik napisał:

Rujnują ten kraj pod płaszczykiem tradycji i dumy narodowej

Głupich nie sieją,oni sie rodza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2019 o 16:30, Koczownik napisał:

Za rządów PO, a byłem jeszcze gówniarzem, który dopiero studiował dostawałem codziennie telefony z ofertami pracy. Mogłem przebierać, wybierać, wybrzydzać, kręcić nosem. Ironia taka, że skończyłem studia, mam większe kwalifikacje i na kilkanaście wysłanych CV i listów motywacyjnych dostanę może 2 odzewy... Jak to tłumaczyć inaczej, jak nie polityką PiSu, która dobrała się do dupy pracodawcom, okroiła ich i okradła?

Zobaczysz dopiero co się stanie, jak zdobędą większość... Kolejne podwyżki zgnębią przedsiębiorców, dobije ich 'test przedsiębiorcy' i  i jedyne co pozostanie to spółki skarbu państwa w których bedą siedzieć całe rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, patiEs napisał:

Zobaczysz dopiero co się stanie, jak zdobędą większość... Kolejne podwyżki zgnębią przedsiębiorców, dobije ich 'test przedsiębiorcy' i  i jedyne co pozostanie to spółki skarbu państwa w których bedą siedzieć całe rodziny. 

glosoławam na PIS zeby dac przytyczek w nos PO, nie chciałam PIS na stałe :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2019 o 21:30, Gość gość napisał:

glosoławam na PIS zeby dac przytyczek w nos PO, nie chciałam PIS na stałe :((

Ja to samo. Po prostu byłem zmęczony aferami PO i już miałem dość tych samych mord na najwyższych stanowiskach... Nagle... To samo, ale pod sztandarem innej partii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdf

Pracy nie ma i nie będzie polska jest przeludniona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdf

Komu sie ufało temu sie udało reszta zdycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

WYBORY! - I głosuje, co poniektóry, jak głupi lub szalony,
a potem miast wyższej emerytury - ma wiek podwyższony!
Albo też - daje wiarę jakiemuś podejrzanemu przybłędzie,
że dla zwykłych ludzi PINIENDZY NI MA, I NIE BENDZIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zawiadamiamy Rodaków w Ojczyźnie i na Całym Świecie, że Utworzone Stowarzyszenie Ofiar Sądowych SOS w Rzeczypospolitej Polskiej, Ma na Celu Budowanie Społeczności Środowiskowo-Międzypokolewniowej Solidarności z Ofiarami Sądowymi, Która Będzie Niezłomnie Broniła Prawa do Życia w Godności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

- Udało się w dużej mierze naprawić nasze państwo, aparat państwowy, który pozwalał na to, by z Polski wyciekały ogromne pieniądze, żeby Polska było eksploatowana - powiedział prezes PiS

- Kto tak naprawdę uprawiał rozdawnictwo? - dopytywał szef PiS. - To ci, którzy pozwalali Polskę okradać na dziesiątki miliardów rocznie, choćby przy okazji VAT-u. To było rozdawnictwo - wyjaśnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×