Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vbnn

Jutro znowu do roboty

Polecane posty

Gość Vbnn

Jutro znowu do roboty. Jak ja tego nienawidze. Zazdroszcze innym ze nie musza pracowac. Nienawidze tego pospiechu gonitwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja sie cieszę,że jutro do pracy. Spedzilam dwa dni sama z dziecmi, jutro z rana oddaje do szkoły i przedszkola, pracuje do 15, później idę na zakupy jesienno-zimowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

A ja bym chciała chodzić do pracy i zająć się czymś sensownym,  zamiast latać ze szmatą i odkurzaczem,  jak dziecko jest w przedszkolu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Ewa napisał:

A ja bym chciała chodzić do pracy i zająć się czymś sensownym,  zamiast latać ze szmatą i odkurzaczem,  jak dziecko jest w przedszkolu. 

Zawsze chcemy to czego nie mamy. Jak nie pracowałam też chciałam teraz pracuje i zazdroszczę czasu tym które nie pracują .Wiecznie w biegu brak czasu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja lubię swoją pracę, ale muszę jutro  zostać w domu bo mam grypę:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tam się cieszę, tylko w pośpiechu czuje, że żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Vbnn napisał:

Jutro znowu do roboty. Jak ja tego nienawidze. Zazdroszcze innym ze nie musza pracowac. Nienawidze tego pospiechu gonitwy. 

Brawo za odwagę i  przyznanie się, że pracy nie lubisz. Bo na innych tematach zakładanych na kafeterii dotyczących kobiet pracujących i siedźących w domu wszystkie pracujące były bardzo zadowolone ze swojej pracy i niezależności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Vbnn napisał:

Jutro znowu do roboty. Jak ja tego nienawidze. Zazdroszcze innym ze nie musza pracowac. Nienawidze tego pospiechu gonitwy. 

Też nie lubię swojej pracy ale nawet jak bym była bogata to pracowałabym, poszłabym do jakieś lżejszej za mniejszą kasę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja lubię chodzić do pracy. Mam dużo wolnego 🙂 pracuje po 12h. Od 9-21:00. A we wtorek i środę znowu mam wolne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja lubię chodzić do pracy. Mam dużo wolnego 🙂 pracuje po 12h. Od 9-21:00. A we wtorek i środę znowu mam wolne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×