Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
wiznykry

Lifting twarzy Czechy Trzyniec dr Szymczysko

Polecane posty

Drogie Panie  8 stycznia 2020 roku mam wyznaczony  termin na lifting twarzy u dr Szymczysko Niestety wypadła mi  19 stycznia ważna rodzinna uroczystość i zbieg muszę przełożyć na później Czy jest ktoś chętny zamienić się terminem ? koniec stycznia luty marzec ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukująca

hej hej.... czy ktoś tu zagląda?? Proszę odezwijcie się.... bardzo chcę się dowiedzieć o ten lift u Szymczysko... Proszę napiszcie coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ja się umawiałąm to było ok 8000 zł Niestety przełozyłam termin i .....nastał covid i wszystkie operacje odwołane Teraz dzwonili że ustalają nowe terminy i mam wyznaczony maj 2022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ja się umawiałąm to było ok 8000 zł Niestety przełozyłam termin i .....nastał covid i wszystkie operacje odwołane Teraz dzwonili że ustalają nowe terminy i mam wyznaczony maj 2022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz już termin konsultacji? Teraz do Czech nie wjedziesz ale termin możesz sobie zaklepać telefonicznie Pielęgniarki i lekarze mówią po polsku Lekarz robi wywiad o stanie zdrowie Mówisz jakie masz oczekiwania on tłumaczy co można zrobić a czego nie można Nie honorują żadnych badań zrobionych wcześniej Wszystkie badania robią na miejscu w szpitalu Jak wyniki są dobre operuje Opieka pooperacyjna bardzo dobra ( wiem bo robiłam powieki )Na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mam termin konsultacji na 14.05 .do 12 godzin w celach zdrowotnych mozna podobno  wjechać. Chce zrobić powieki tez.jesli robiłaś to czy mogę prosić zdjęcia.  Agnieszkago@vp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kryzny

Na kiedy dokładnie masz termin?? Może mogłybyśmy zamienić się?? Ja mam na 28 kwietnia 2022 roku, ale nie mogę w tym czasie... Może zechciałabyś zamienić się?? Mam lifting twarzy i szyi.Ale podejrzewam, że w 2022 roku już będzie drożej... Proszę odezwij się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.10.2021 o 11:10, ader napisał:

Do kryzny

Na kiedy dokładnie masz termin?? Może mogłybyśmy zamienić się?? Ja mam na 28 kwietnia 2022 roku, ale nie mogę w tym czasie... Może zechciałabyś zamienić się?? Mam lifting twarzy i szyi.Ale podejrzewam, że w 2022 roku już będzie drożej... Proszę odezwij się...

Witam ! Aktualne ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę,że temat trochę upadł.Mam niestety dość daleko do Czech(Szczecin) ale coraz bardziej zastanawiam sie nad wyjazdem.Czy ktoś ostatnio wykonywał zabiegi u dr.Szymczysko? Interesuje mnie głównie koszt konsultacji(i czy jest możliwa na odległość np skype?) koszt pobytu w szpitalu .Chciałabym zrobić sobie lifting czoła z ewentualnym usunięciem nadmiaru powieki górnej.Jeśli ktoś może coś napisać na ten temat to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×