Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość1

Czy może z tego być ciaza

Polecane posty

Gość Gość1

Zacznę od tego że wczoraj pękła gumka, pierwszy raz nam się to zdarzyło. Mam 32 lata nie nie do końca regularne cykle. Ostatnią miesiączka miałam 31 sierpnia a gumka pękła 21 września, cykle mam ok 30 dniowe z tym że zawsze dostaje okres w ostatnim dniu miesiaca... maz nie skończył we mnie pękła na samym czubku i dość mocno się rozdarta. Po ok 3 godzinach wzięłam ella one ale i tak boję się ciąży. Jakie jest prawdopodobieństwo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znikome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

przestancie diagnozowac się na forum - idź do lekarza jak nie chcesz ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1

Mam nadzieję bo na test jeszcze za szybko, minęło dopiero 3 dni. Z tego co czytalam po ella one bardzo często zachodzi się jednak w ciążę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola

Po zastosowaniu ella one nie ma raczej szans na ciaze, ale idź do lekarza tak po porostu zwłaszcza, że masz cykle nieregularne. Poza tym pomyśl może nad wyznaczaniem dni płodnych, nie wiem jaka jest twoja sytuacja, ale to pomoże ci jak będziecie chcieli mieć dziecko, ja kontroluje je komputerem myway. Mam go juz pare lat i jeszcze mnie nie zawiódł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1

A może wie ktoś jak działa ella one wzieta w trakcie owulacji? Albo tuż po niej? Bo wzięta przed ją wstrzymuje i tak właśnie się zastanawiam jak jest kiedy dni są już plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malika

Moim zdaniem ryzyko ciąży jest znikome, tym bardziej że szybko wzięłaś tabletkę. Dla pewności za jakiś czas zrób test ciążowy. A z własnego doświadczenia to doradziłabym Ci antykoncepcję. Też miałam nieregularne miesiączki, trudno wtedy polegać na dniach płodnych i niepłodnych, dobrze je wyliczyć. A tak stosuję belarę i się nie stresuję. Też dużo lepszy seks jest u mnie teraz, jak nie ma tych obaw przed wpadką, że właśnie prezerwatywa może pęknąć czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×