Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość  gosc

Po co kontakt z byla ?

Polecane posty

Gość gość  gosc

Znalazłam u chlopak a smsy z byla. Były pokazywane. Przeczytałam , że pisała że jedzie wypoczywać nad morze. Pytała czy ona ma plany. Odpowiedział że jeszcze nie. Nie wiem po co z bylymi miec wogole kontakt. I pytać o urlop ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 89
43 minuty temu, Gość gość gosc napisał:

Znalazłam u chlopak a smsy z byla. Były pokazywane. Przeczytałam , że pisała że jedzie wypoczywać nad morze. Pytała czy ona ma plany. Odpowiedział że jeszcze nie. Nie wiem po co z bylymi miec wogole kontakt. I pytać o urlop ? 

Nigdy, ale to nigdy nie ufaj relacjom partnera jeśli chodzi o kontakty z byłymi partnerami. 

Zawsze ale to zawsze jest ryzyko, że najdzie ich na wspominki, się zapomną i zdrada gotowa. 

I nie wierz w bzdury, że tak sie zachowują tylko prymitywy którymi rządzi popęd. Można mieć żelazne zasady, a mimo to może sie zdarzyć chwila słabości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzę.

Nie podejrzewaj go zaraz o zdradę. Delikatnie podpytają go czy kontaktuje się z nią / kimś. Jeśli skłamie to już czerwona flaga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 89
17 minut temu, Gość Radzę. napisał:

Nie podejrzewaj go zaraz o zdradę. Delikatnie podpytają go czy kontaktuje się z nią / kimś. Jeśli skłamie to już czerwona flaga. 

Wszelkie kontakty z byłymi, jeśli już z jakiegoś względu muszą być, należy ograniczać do niezbędnego minimum. 

Że niby ma nie podejrzewać o zdradę? Nawet nie wiesz jak łatwo o zdradę właśnie z byłym partnerem. O wiele łatwiej się "zapomnieć" z osobą z którą już się uprawiało wcześniej seks, niż z kimś nowopoznanym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet 89
17 minut temu, Gość Radzę. napisał:

Nie podejrzewaj go zaraz o zdradę. Delikatnie podpytają go czy kontaktuje się z nią / kimś. Jeśli skłamie to już czerwona flaga. 

Wszelkie kontakty z byłymi, jeśli już z jakiegoś względu muszą być, należy ograniczać do niezbędnego minimum. 

Że niby ma nie podejrzewać o zdradę? Nawet nie wiesz jak łatwo o zdradę właśnie z byłym partnerem. O wiele łatwiej się "zapomnieć" z osobą z którą już się uprawiało wcześniej seks, niż z kimś nowopoznanym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×