Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 gosc1234

Tesciowa

Polecane posty

Go艣膰 gosc1234

Jestem nied艂ugo po 艣lubie. Jestem jak to si臋 m贸wi charakterna i mam w艂asne zdanie. Pocz膮tkowo mieszkali艣my u jednych potem u drugich rodzic贸w. Kupili艣my mieszkanie kt贸re powoli sobie wykanczalismy. 聽Ju偶 mi nerwy puszczaj膮 bo te艣ciowa lubi si臋 wtr膮ca膰. 聽Wszystko robimy 藕le i tylko przetwarza ploty. Siostra m臋偶a ze swoim mezem jest ok. Tylko my jak ma艂e dzieci g艂upie jeste艣my traktowani. Tylko plotki. Posunela si臋 do tego 偶e obgaduje mnie do meza. Dodam 偶e jeste艣my samodzielni finansowo. Podejmujemy razem decyzje i razem ponosimy konsekwencje. Maz zwr贸ci艂 jej uwag臋 ale dalej jest wtracanie. Nie wiem czy i艣膰 na czo艂贸wk臋 ? Bo je艣li powiem co my艣l臋 to b臋dzie k艂贸tnia . Nie mam ochoty nawet tam je藕dzi膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
11 minut temu, Go艣膰 gosc1234 napisa艂:

Jestem nied艂ugo po 艣lubie. Jestem jak to si臋 m贸wi charakterna i mam w艂asne zdanie. Pocz膮tkowo mieszkali艣my u jednych potem u drugich rodzic贸w. Kupili艣my mieszkanie kt贸re powoli sobie wykanczalismy. 聽Ju偶 mi nerwy puszczaj膮 bo te艣ciowa lubi si臋 wtr膮ca膰. 聽Wszystko robimy 藕le i tylko przetwarza ploty. Siostra m臋偶a ze swoim mezem jest ok. Tylko my jak ma艂e dzieci g艂upie jeste艣my traktowani. Tylko plotki. Posunela si臋 do tego 偶e obgaduje mnie do meza. Dodam 偶e jeste艣my samodzielni finansowo. Podejmujemy razem decyzje i razem ponosimy konsekwencje. Maz zwr贸ci艂 jej uwag臋 ale dalej jest wtracanie. Nie wiem czy i艣膰 na czo艂贸wk臋 ? Bo je艣li powiem co my艣l臋 to b臋dzie k艂贸tnia . Nie mam ochoty nawet tam je藕dzi膰.聽

Ogranicz wizyty u te艣ciowej. Wyt艂umacz m臋偶owi, 偶e nie wygra艂a艣 nerw贸w na loterii. O niczym te艣ciowej nie opowiadajcie to nie b臋dzie mia艂a o czym plotkowa膰. Je艣li Was poucza, to przytakujcie a potem i tak r贸bcie po swojemu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Aaaaaaa

Ja tez mam tak膮.聽 Masakra.聽 M膮偶 nie raz je藕dzi sam.聽 Pewnie wtedy du..e mam obgadywana. Ale mam to gdzie艣.聽 Zdrowie psychiczne tez wa偶ne.聽 Jak jestem u niej to jestem mi艂a i u艣miechni臋ta.聽 A i tak wszystko robi臋 藕le.聽 No c贸偶. ..te艣ciowa to te艣ciowa.聽 Zacisn膮膰 z臋by i nie przejmowa膰 si臋 zbytnio.聽 M膮偶 ca艂e szcz臋艣cie jest po mojej stronie.聽 Nie wyobra偶am sobie inaczej.聽 Bardzo si臋 kochamy i wspieramy.聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 go艣膰 1234

Zazwyczaj milczalam albo spokojnie dyskutowalam z tesciami. Argumentami ich gasilam i tesciowa zawsze do mnie z rezerw膮 bo wie 偶e na g艂ow臋 mi nie wejdzie. Ale ogl膮daniem mnie do meza to przesadzila. Maz wstawil sie za mna i poklocil sie z nia. Nerwy juz mi poszly ca艂kowicie. Nie chce ogranicza膰 jej kontakt贸w z wnuczka. A na parapetowke mam nie zaprosi膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tez tesciowa

Dlaczego ma przytakiwac? Tesciowa ma porazenie mozgowe ze trzeba jej wspolczuc i jej przytakiwac? Powiedz co myslisz to bedziesz miala wiedzme z glowy na jakis czas. Nie krzycz i nie przeklinaj ale powiedz dobitnie, ze nie chcecie zeby sie wam ktos wtracal. Ogranicz wizyty, przede wszystkim, swoje i meza.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰
2 minuty temu, Go艣膰 go艣膰 go艣膰 1234 napisa艂:

Zazwyczaj milczalam albo spokojnie dyskutowalam z tesciami. Argumentami ich gasilam i tesciowa zawsze do mnie z rezerw膮 bo wie 偶e na g艂ow臋 mi nie wejdzie. Ale ogl膮daniem mnie do meza to przesadzila. Maz wstawil sie za mna i poklocil sie z nia. Nerwy juz mi poszly ca艂kowicie. Nie chce ogranicza膰 jej kontakt贸w z wnuczka. A na parapetowke mam nie zaprosi膰.聽

Je偶eli przyczepi si臋 o t臋 parapet贸wk臋 to zwyczajnie powiedz, 偶e jej si臋 nigdy nic nie podoba, wi臋c nie chcia艂a艣 jej denerwowa膰聽馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰 gosc1234

Maz b臋dzie je藕dzi艂 sam. Jak nie zaprosze na parapetowke to nie b臋dzie si臋 odzywa膰. Nie chce chyba tak. To jest jednak matka mojego meza. Wychowani mnie w przekonaniu ze mog臋 si臋 z nia nie zgadza膰 ale mam szanowa膰. Ja si臋 nigdy z tesciami nie poklocilam, 聽nie ublizalam itd. Mam zawsze swoje zdanie i si臋 go trzymam. Opanowana bylam do perfekcji spokojnie prowadzi艂am dyskusj臋. 聽Taki mam zreszt膮 zaw贸d. A偶 nieraz moja mama 艣mia艂a si臋 ze tesciow gasze w kulturalny spos贸b. Ale dzisiaj tesciowa przegiela z obgadywaniem mnie do meza. Albo trzymamy klase albo idziemy na no偶e. 聽Sama staram si臋 nie robi膰 plot i to mnie denerwuje 聽u te艣ciowej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Figa

No to聽

powiedz jej ze wiesz co gada艂a i doprowad藕 do konfrontacji. Potem w zale偶no艣ci od sytuacji dopasujesz spos贸b dzia艂ania聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×