Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nadianna

TK Maxx - co sądzicie

Polecane posty

Sporo osób narzeka, a gdy się pojawiam w tym sklepie, widzę tłumy. 

Są produkty które na pewno warto tam kupić, u mnie to przeważnie akcesoria do kuchni, buty, odzież. Na niczym się nie nacięlam do tej pory. 

A Wy jakie macie doświadczenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Cześć. Mnie ten sklep nie przekonał. Kilkakrotnie go odwiedzałam z zerowym skutkiem. Niestety nie dla mnie. Wolę ciucholandy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość gość napisał:

Cześć. Mnie ten sklep nie przekonał. Kilkakrotnie go odwiedzałam z zerowym skutkiem. Niestety nie dla mnie. Wolę ciucholandy...

Najgorsze, że ponoć reklamacji butów nie przyjmują, nie wiem czy to prawda, ale jeśli wydać spora kwotę, to może lepiej w sklepie producenta kupować. Mam na myśli konkretnie buty, na razie nic się nie dzieje. 

Akurat mi się trafiły produkty dobrej jakości, ale ponoć z tym różnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja lubie gadżety do kuchni kupować w tk maxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi nie uznali reklamacji butów, powiedzieli, że to uszkodzenie mechaniczne, ale kupiłam fajna patelnię i długo się trzyma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To taki ciucholand tyle,ze w cenach regularnych. Kosmetyki wszystkie pootwierane,zmacane, uzyte w porwanych opakowaniach poklejone taśma , a ceny...no ja nie dam 80 zł za uzyta szminke czy 130 za zmacana paletke. Ciuchy to samo, takie wymiete, rozciagniete szmaty mierzone juz po 200 razy.Towar miedzy sklepami w Polsce krazy - co tydzien bodajze jest wymiana miedzy sklepami, przynajmniej tak jest w Warszawie. I wszystko takie juz niemodne, widac,ze sprzed kilku/kilkunastu sezonów , zwoza do ans to co za granica nie zejdzie.

Byłam w TK w UK i tam wyglada to duzo lepiej. Towar jest normalny, na czasie, mozna znalezc naprawde fajne markowe buty za grosze,extra dodatki do domu, meble.Do nas trafia to co przejdzie u nich chyba przez wszystkie mozliwe wyprzedaze i nie zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Masz rację, kosmetyki to ohyda, ale ciuchy czy buty da się fajne wyhaczyc. Co do cen, to w ciucholandach ogromnie taniej, w tk maxx są firmowe, ale ceny i tak nie na każdą kieszeń 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ostatnio fajne okulary tam wyhaczylam, lubię tk maxx, dużo ciekawych rzeczy, kosmetyki jak się dobrze poszuka też spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, totalnie nie rozumiem fenomenu tego sklepu. W pandemicznych czasach do TK Maxxa sa gigantyczne kolejki i serio nie kumam jak ktoś może chcieć wchodzić do tego drogiego lumpeksu i jeszcze czekać w kolejce xD Nie dość że klimat jak w szmateksie to ceny z kosmosu jak na taką jakość. Robienie tam zakupów to męka - syf, bałagan itp. Do tego w polskim TK Maxxie jest badziew i drożyzna, nie umywa się to z tymi zagranicznymi filiami, gdzie naprawdę można znaleźć coś ekstra. Dla mnie ten sklep to nieporozumienie, przynajmniej w polskim wydaniu. Wolę już coś kupić na Vinted za normalną cenę, a przynajmniej mam wtedy pewność, że tej rzeczy nie zmacały setki osób, że ciuch nie walał się po brudnej podłodze, chociaż to można w sumie powiedzieć o wielu sieciówkach. W każdym razie od TK Maxxa mnie totalnie odrzuca 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×