Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwa lili

Dlaczego tak bardzo boli ludzi to ze kobieta nie pracuje

Polecane posty

Gość 😂🤣😂

hahahahaha😂🤣

Same zazdrosnice! Żal dvpe sciska że musicie zapier'dalac, a są takie, które nic nie musza! 🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Za najniższa krajowa nie opłaca mi sie męczyć dlatego nie pracuje i nie zamierzam 🙂i chvj innym do tego 🙂buźka wy zapracowane kvrwy wycierusy uwięzione w systemie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

A kto utrzymuje matkę, której "nie opłaca się pracować" bo z zasiłków ma więcej niż miałaby z pracy?

"Nasze podatki to kropla w morzu  kosztow na wydatki publiczne." - to ciekawe. Mogłabyś jakoś rozwinąć? Skąd nasze państwo ma pieniądze jak nie z podatków (bezpośrednich czy z pośrednich) swoich obywateli? Mamy jakieś dobra narodowe, które sprzedajemy? Przecież nawet węgiel kupujemy od Rosjan....

"Osobiscie wole utrzymywac niepracujaca matke niz posla, ksiedza, wieznia itp.

To wam nie przeszkadza ?" Przeszkadza. Osobiście wolę nikogo nie utrzymywać. Niech każdy utrzymuje się sam, o ile tylko nie jest niepełnosprawny czy ciężko chory.

Skoro to ci przeszkadza to angazuj sie w akcje dotyczace zmiany prawa. Czemu tracisz czas na forum ?

Czyzby Pl nic kompletnie nie eksportowala ? Nic a nic ?

Niepracujaca matka rowniez generuje podaz i napedza popyt na towary i uslugi. Rowniez placi podatki posrednie. Pieniadze jej przekazane wracaja po czesci do budzetu wlasnie w podatkach posrednich.

Nie jest tak, ze przekazana jej kasa znika w czarnej dziurze..

Jesli nie chcesz nikogo utrzymywac , musisz wyprowadzic sie na bezludna wyspe. Obecnie zyjesz w spoleczenstwie i korzystasz z tego faktu ,z tej " umowy spolecznej ".Innej drogi nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiem, że takie jest prawo. Jednak nie każde prawo jest dobre i fair wobec innych. Branie alimentów z racji tego, że ktoś do te pory zapewniał ci komfortowe życie utrzymując cię, to naprawdę szczyt pasożytnictwa. byłam pasożytem to mam prawo ten pasożytniczy tryb życia kontynuwać. Nawet gdy z moim "dawcą" już nic mnie łączy. Upssss

A takie alimenty nie sa przypadkiem orzeczone gdy rozwod jest z winy meza ? 😉

To jego kara za " nowszy model " 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość 😂🤣😂 napisał:

hahahahaha😂🤣

Same zazdrosnice! Żal dvpe sciska że musicie zapier'dalac, a są takie, które nic nie musza! 🤣😂

To znowu ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gosc napisał:

Ale to jest o prostu korzystanie z praw wyboryczych 🙂 Wszyscy mamy takie prawo.

Dziwi mnie, ze ludziom kompletnie nie przeszkadza marnotrawienie pieniedzy publicznych ( tych slawetnych naszych podatkow ) na premie, nagrody, pensje dla poslow, nowe samochody, dofinansowania dla np. Rydzyka tip.itd., a tak bulwersuje ich cudze zycie i ustalenia w nich panujace..

Choc nie powinno..

Nikomu sie nie chce walczyc o zmienienie tego,bo to wiarze sie z wysilkiem ,a latwiej jest sobie popluc na niepracujace matki.

Mozna choc dac upust swoim fustracjom.

Mnie też to dziwi. Ale tacy są ludzie. Nie myslą perspektywicznie i sprzedają swoje głosy za obietnice socjalu itd. I przymykają oko na premie, nagrody, rozpierdzialanie sądów itd. bo im coś skapnie. No niesty "Ale to jest o prostu korzystanie z praw wyboryczych"

"Nikomu sie nie chce walczyc o zmienienie tego,bo to wiarze sie z wysilkiem ,a latwiej jest sobie popluc na niepracujace matki." - a jak mamy walczyć o zmienienie tego, skoro wszyscy mamy takie same prawa wyborcze a naród daje sie przekupować populistom?

Ten temat jest o niepracujących matkach a nie o klerze i politykach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 godziny temu, Gość alka napisał:

ja bym to rozszerzyła twoje spostrzeżenia

ja w ogóle nie rozumiem co ludzi boli cudze życie 

Jeżeli twój mąż zarabia za dwoje to płaci dosc wysokie podatki i składki i ty coś tam masz z wynajmu to przecież też płacisz podatek więc o co chodzi?

Co mnie boli to sąsiedzi mojej mamy którzy ani dnia nie przepracowali, a  od 2014 roku zdążyli machnąć 4 dzieci. Oczywiście alimenty dostają z funduszu mimo, że są razem, tak sobie tylko cwaniakują, teraz oczekują piątego dziecka, a jest tak w prawie że jak nawet nie płaci alimentów, a zrobi chyba 5 dzieci to jest zwolniony z nich czyli matka lub matki dzieci dostają te 400zł miesięcznie od funduszu ale on nic nie zalega. (koleżanka która pracuje w sądzie kiedyś mi coś wspomninala)

No to będą mieli teraz 2000 wyłudzonych alimentów, 2500 z pińcet plusa, do tego rodzinne 230zł na każde dziecko u nas dostaną. Mieszkanie komunalne 90zł czynszu, żadnych kredytów, przedszkole im przysługuje za darmo, obiady w przedszkolu za darmo i potem w szkole też dostaną za darmo więc co? Nie da się żyć? Z siedzenia na du.pie 5.650 fajnie co?

Też mnie wkurzają tacy ludzie, tylko zastanawia mnie, ten fundusz. Mopsy konkubenta traktują jak męża, wiec po kiego płaca alimenty. Złóż skargę na mops. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gosc napisał:

Skoro to ci przeszkadza to angazuj sie w akcje dotyczace zmiany prawa. Czemu tracisz czas na forum ?

Czyzby Pl nic kompletnie nie eksportowala ? Nic a nic ?

Niepracujaca matka rowniez generuje podaz i napedza popyt na towary i uslugi. Rowniez placi podatki posrednie. Pieniadze jej przekazane wracaja po czesci do budzetu wlasnie w podatkach posrednich.

Nie jest tak, ze przekazana jej kasa znika w czarnej dziurze..

Jesli nie chcesz nikogo utrzymywac , musisz wyprowadzic sie na bezludna wyspe. Obecnie zyjesz w spoleczenstwie i korzystasz z tego faktu ,z tej " umowy spolecznej ".Innej drogi nie ma.

No to rozwiniesz jakąś stukturę dochodów Państwa Polskiego? Czy będziesz dalej pisac wyssane z palca frazesy typu "Nasze podatki to kropla w morzu  kosztow na wydatki publiczne." - zastanowiłaś się w ogóle nad tym co napisałaś?

"Niepracujaca matka rowniez generuje podaz i napedza popyt na towary i uslugi. Rowniez placi podatki posrednie. Pieniadze jej przekazane wracaja po czesci do budzetu wlasnie w podatkach posrednich." - tylko, że płaci ie swoimi pieniędzmi. Gdyby ona nie istniała, to te pieniądze, które ona obecnie wydatkuje również by były wydatkowane. Ona niczego nie wnosi swoją osobą i swoim zyciem. Niczego nie wypracowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gosc napisał:

A takie alimenty nie sa przypadkiem orzeczone gdy rozwod jest z winy meza ? 😉

To jego kara za " nowszy model " 😉

A jaką karę poniesie niepracująca żona, jeśli to rozwód będzie z jej winy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość gosc napisał:

Mitem jest to, ze ktokolwiek utrzymuje niepracujaca matke ze swoich podatkow 🙂

Nasze podatki to kropla w morzu  kosztow na wydatki publiczne.

Osobiscie wole utrzymywac niepracujaca matke niz posla, ksiedza, wieznia itp.

To wam nie przeszkadza ?

Sorry, ale nie mogę. Dyskusja z kimś tak oderwanym od rzeczywistości jest chyba bez sensu.

Wiesz jaka jest stuktura budżetu Państwa Polskiego?

90%  - podatki

9.6% dochody niepodatkowe

0.4% fundusze UE

Jeśli dla ciebie 90% to kropla w morzu to sorry, ale to cię całkowicie dyskwalifikuje jako osobę, z którą można dyskutować o czymkolwiek.

Rzeczywiście niektóre kobiety lepiej nadają się na plac zabaw niż do czegokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

I jeszcze jedno ćwiczenie umysłowe dla niekumatych.

Moja praca zawodowa generuje 4500 zł miesięcznie wpływów do budżetu w postaci podatków od pracy. Na rękę dostaje 6337 zł. Załóżmy, że całe pieniądze wydam na dobra po średnim opodatkowaniu 15%. Wobec tego z mojej konsumpcji do budżetu wpływa 950 zł.

Więc już tak się nie rzucajcie, że niepracująca matka daje jakiś iesamowity wkład w gospodarkę bo wydaje zarobione przez męża pieniądze, bo to jest po prostu śmieszne.

I kto tu jest frajerem? Ty, bo musi robić na te które nie pracują bo w tym czasie robią paznokcie. Haha 

A teraz wróć grzecznie do swoich zajęć i skończ wylewac tu swoje żale. Nie podoba się to się wyprowadź z kraju. 

Ps. Ten komentarz dokładnie odzwierciedla Twój poziom rozumowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

I jeszcze jedno ćwiczenie umysłowe dla niekumatych.

Moja praca zawodowa generuje 4500 zł miesięcznie wpływów do budżetu w postaci podatków od pracy. Na rękę dostaje 6337 zł. Załóżmy, że całe pieniądze wydam na dobra po średnim opodatkowaniu 15%. Wobec tego z mojej konsumpcji do budżetu wpływa 950 zł.

Więc już tak się nie rzucajcie, że niepracująca matka daje jakiś iesamowity wkład w gospodarkę bo wydaje zarobione przez męża pieniądze, bo to jest po prostu śmieszne.

I kto tu jest frajerem? Ty, bo musi robić na te które nie pracują bo w tym czasie robią paznokcie. Haha 

A teraz wróć grzecznie do swoich zajęć i skończ wylewac tu swoje żale. Nie podoba się to się wyprowadź z kraju. 

Ps. Ten komentarz dokładnie odzwierciedla Twój poziom rozumowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I kto tu jest frajerem? Ty, bo musi robić na te które nie pracują bo w tym czasie robią paznokcie. Haha 

A teraz wróć grzecznie do swoich zajęć i skończ wylewac tu swoje żale. Nie podoba się to się wyprowadź z kraju. 

Ps. Ten komentarz dokładnie odzwierciedla Twój poziom rozumowania. 

Ona nigdzie nie napisała, że nie jest frajerem, a wyprowadzić się możesz z kraju ty. Gdzie indziej są większe benefity, a jeśli wszyscy pracujący się wyprowadzą, to nie będzie miał kto na ciebie robić, głupia ci/po. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I kto tu jest frajerem? Ty, bo musi robić na te które nie pracują bo w tym czasie robią paznokcie. Haha 

A teraz wróć grzecznie do swoich zajęć i skończ wylewac tu swoje żale. Nie podoba się to się wyprowadź z kraju. 

Ps. Ten komentarz dokładnie odzwierciedla Twój poziom rozumowania. 

Ona nigdzie nie napisała, że nie jest frajerem, a wyprowadzić się możesz z kraju ty. Gdzie indziej są większe benefity, a jeśli wszyscy pracujący się wyprowadzą, to nie będzie miał kto na ciebie robić, głupia ci/po. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I kto tu jest frajerem? Ty, bo musi robić na te które nie pracują bo w tym czasie robią paznokcie. Haha 

A teraz wróć grzecznie do swoich zajęć i skończ wylewac tu swoje żale. Nie podoba się to się wyprowadź z kraju. 

Ps. Ten komentarz dokładnie odzwierciedla Twój poziom rozumowania. 

Ona nigdzie nie napisała, że nie jest frajerem, a wyprowadzić się możesz z kraju ty. Gdzie indziej są większe benefity, a jeśli wszyscy pracujący się wyprowadzą, to nie będzie miał kto na ciebie robić, głupia ci/po. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ona nigdzie nie napisała, że nie jest frajerem, a wyprowadzić się możesz z kraju ty. Gdzie indziej są większe benefity, a jeśli wszyscy pracujący się wyprowadzą, to nie będzie miał kto na ciebie robić, głupia ci/po. 

Kochana, a kto Ci powiedział, że nie pracuje? Żenujące jest dla mnie wylewane swoich żali na forum i opluwanie innych w ten sposób w jaki robi to autorka powyższych postów. 

Zajęła by się efektywną pracą bo okrada właśnie swojego pracodawcę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

I kto tu jest frajerem? Ty, bo musi robić na te które nie pracują bo w tym czasie robią paznokcie. Haha 

A teraz wróć grzecznie do swoich zajęć i skończ wylewac tu swoje żale. Nie podoba się to się wyprowadź z kraju. 

Ps. Ten komentarz dokładnie odzwierciedla Twój poziom rozumowania. 

I tu masz odpowiedź na pytanie zadane w wątku "Dlaczego tak bardzo boli ludzi to ze kobieta nie pracuje" - ludzie po prostu nie chcą być frajerami, którzy robią na te, które nie pracują bo w tym czasie robią paznokcie. Ludzie chcą pracować i coś z tego mieć, a nie oddawać przymusowo pół wypłaty, aby było na normalne wydatki państwa i na utrzymanie tych "co robią paznokcie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Kochana, a kto Ci powiedział, że nie pracuje? Żenujące jest dla mnie wylewane swoich żali na forum i opluwanie innych w ten sposób w jaki robi to autorka powyższych postów. 

Zajęła by się efektywną pracą bo okrada właśnie swojego pracodawcę. 

Kochanieńka, zastanów się trszkę. Czy serio przedstawienie wyliczeń finansowych uważasz za "opluwanie innych"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
47 minut temu, Gość Gość napisał:

No to rozwiniesz jakąś stukturę dochodów Państwa Polskiego? Czy będziesz dalej pisac wyssane z palca frazesy typu "Nasze podatki to kropla w morzu  kosztow na wydatki publiczne." - zastanowiłaś się w ogóle nad tym co napisałaś?

"Niepracujaca matka rowniez generuje podaz i napedza popyt na towary i uslugi. Rowniez placi podatki posrednie. Pieniadze jej przekazane wracaja po czesci do budzetu wlasnie w podatkach posrednich." - tylko, że płaci ie swoimi pieniędzmi. Gdyby ona nie istniała, to te pieniądze, które ona obecnie wydatkuje również by były wydatkowane. Ona niczego nie wnosi swoją osobą i swoim zyciem. Niczego nie wypracowuje.

Czyli te wszystkie pracujeca matki,ktore dodatkowo maja dzieci.. wkladaj w spoleczenstwo WYLACZNIE swoja prace ?

Po co im w takim razie te dzieci ? Nie lepiej ich nie miec i skupic sie na pracy ? Na wkladzie w spoleczenstwo ?

Niech nikt nie ma dzieci !! Wymzemy sobie i bedzieto z korzyscia dla wszystkich 😉 Wiecej kasy zostanie wkieszeni 😄

 

Po co sie tak rozdrabniaja na kilku frontach ? Wszak ci co sie znaja na wszystkim,nie znaja sie na niczym 😉 

A tak wygra praca dla dobra ogolu.. ktorego zabraknie.. ale ! Kasa bedzie ! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Kochanieńka, zastanów się trszkę. Czy serio przedstawienie wyliczeń finansowych uważasz za "opluwanie innych"?

Miałam na myśli całą dyskusje, którą uważam za bezcelową. Są ludzie, którzy uważają, że mają monopol na rację i żadne argumenty do nich nie trafią. To po co taka dyskusja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Czyli te wszystkie pracujeca matki,ktore dodatkowo maja dzieci.. wkladaj w spoleczenstwo WYLACZNIE swoja prace ?

Po co im w takim razie te dzieci ? Nie lepiej ich nie miec i skupic sie na pracy ? Na wkladzie w spoleczenstwo ?

Niech nikt nie ma dzieci !! Wymzemy sobie i bedzieto z korzyscia dla wszystkich 😉 Wiecej kasy zostanie wkieszeni 😄

 

Po co sie tak rozdrabniaja na kilku frontach ? Wszak ci co sie znaja na wszystkim,nie znaja sie na niczym 😉 

A tak wygra praca dla dobra ogolu.. ktorego zabraknie.. ale ! Kasa bedzie ! 😉

Nie wiem jakim cudem wydedukowałaś z postu, który komentujesz akurat to :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

 

"Nikomu sie nie chce walczyc o zmienienie tego,bo to wiarze sie z wysilkiem ,a latwiej jest sobie popluc na niepracujace matki." - a jak mamy walczyć o zmienienie tego, skoro wszyscy mamy takie same prawa wyborcze a naród daje sie przekupować populistom?

 

Wszyscy maj takie same prawa.. Jasne.

Ato czemu korzysta z nich .. ile to bylo ostatnio ? 30 % spoleczenstwa ?

i te 30 % dalo sie przekupic populistom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Wszyscy maj takie same prawa.. Jasne.

Ato czemu korzysta z nich .. ile to bylo ostatnio ? 30 % spoleczenstwa ?

i te 30 % dalo sie przekupic populistom ?

No to powinnaś ich zapytać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1

A my z mężem mamy dochód w okolicach 50 tys msc. I robimy na te co nie pracują i te co zarabiają tylko 6300. I gdzie tu sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

No to rozwiniesz jakąś stukturę dochodów Państwa Polskiego? Czy będziesz dalej pisac wyssane z palca frazesy typu "Nasze podatki to kropla w morzu  kosztow na wydatki publiczne." - zastanowiłaś się w ogóle nad tym co napisałaś?

 

Jakie frazesy ?

Skoro ty twierdzisz,ze wiekszosc matek  nie wnosi nic,zeruje tylko, to skad Pl ma pieniadze na wydatki publiczne ?

Wylacznie z tych biednych , ucisnionych pracujacych ? 😉

Jest tylko coraz wieksza dziura w budzecie ? Wirtualne pieniadze ? Wzrastajaca inflacja ?

Jakim cudem, skoro Pl to kraina miodem i mlekiem plynaca, ktora preznie sie rozwija ? 😄

 

 

Kurcze, jak dobrze, ze mnie to juz nie dotyczy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A jaką karę poniesie niepracująca żona, jeśli to rozwód będzie z jej winy?

Poniesie kare w postaci konsekwencji swoich wyborw. Jak maz , jak kazdy z nas.

I dlatego skupmy sie na swoim zyciu i swoich wyborach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
49 minut temu, Gość Gość napisał:

I jeszcze jedno ćwiczenie umysłowe dla niekumatych.

Moja praca zawodowa generuje 4500 zł miesięcznie wpływów do budżetu w postaci podatków od pracy. Na rękę dostaje 6337 zł. Załóżmy, że całe pieniądze wydam na dobra po średnim opodatkowaniu 15%. Wobec tego z mojej konsumpcji do budżetu wpływa 950 zł.

Więc już tak się nie rzucajcie, że niepracująca matka daje jakiś iesamowity wkład w gospodarkę bo wydaje zarobione przez męża pieniądze, bo to jest po prostu śmieszne.

A ile z tych twoich podatkow jest przeznaczane na publike ?

Ile wylacznie na ciebie, twoj fundusz emerytalny, na twoje ubezpieczenie zdrowotne itp.

To co zostanie jest wrzucane do jednego wora z napisem-budzet,a nie z napisem -niepracujaca matka.

Kupujac napedzasz popyt. Popyt napedza podaz, nieprawdasz ?

Podaz generuje nowe miejsca pracy przy produkcji towarow czy uslug,co generuje nowe podatki wplywajace do budzetu..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

No to powinnaś ich zapytać 😄

Eee nie obchodzi mnie to, ja nie mieszkam w PL 😉

Mieszkam w kraju, gdzie frekwencja w wyborach np.lokalnych byla 93 % 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Jakie frazesy ?

Skoro ty twierdzisz,ze wiekszosc matek  nie wnosi nic,zeruje tylko, to skad Pl ma pieniadze na wydatki publiczne ?

Wylacznie z tych biednych , ucisnionych pracujacych ? 😉

Jest tylko coraz wieksza dziura w budzecie ? Wirtualne pieniadze ? Wzrastajaca inflacja ?

Jakim cudem, skoro Pl to kraina miodem i mlekiem plynaca, ktora preznie sie rozwija ? 😄

 

 

Kurcze, jak dobrze, ze mnie to juz nie dotyczy 😄

A ty potrafisz czytać ze zrozumieniem czy nie za bardzo? Gdzie ja napisałam, że "wiekszosc matek  nie wnosi nic,zeruje tylko". Wszystko w porządku z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Poniesie kare w postaci konsekwencji swoich wyborw. Jak maz , jak kazdy z nas.

I dlatego skupmy sie na swoim zyciu i swoich wyborach 😉

Czyli facet będzie ukarany dodatkowo alimentami na kobietę, której doychczas zapewniał bezproblemowe zycie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×