Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inga

Czy on chce wrócić?

Polecane posty

Gość Inga

Witam. Byłam z chłopakiem który widział we mnie cały świat. Planował zs mną wspólne życie, było cudownie jak w filmie. Czułam się jak w bajce... Ale coś się stało i że mną zerwał z dnia na dzień twierdząc że uczucie wygasło. Potem spotykał się z inną dziewczyna ale ona wyjechała i znowu jest sam. Teraz jak go spotykam to spojrzy na mnie, czasami się uśmiechnięta a dziś tak się zdarzyło że chwilę z paczką gadaliśmy i on przyszedł i przyjechał taki chłopak z mojej pracy a mój ex powiedział że może pójdę z nim na spacer czy coś w tym stylu, dokładnie nie pamiętam. Co to może znaczyć? Czy on żałuję że mnie zostawił i chce wrócić czy raczej ma mnie za nic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13trzynascie

Raczej czułabym się jak druga, bezpieczna opcja, bo jego dziewczyna wyjechała i został sam. Nie zostawiłby Cię wcześniej gdyby mu zależało na związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
36 minut temu, Gość 13trzynascie napisał:

Raczej czułabym się jak druga, bezpieczna opcja, bo jego dziewczyna wyjechała i został sam. Nie zostawiłby Cię wcześniej gdyby mu zależało na związku.

Dokładnie. Gdyby faktycznie nie widział poza tobą świata nie zostawiłyby ciebie dla innej. Pewnie zostawił, bo zdradził z ta która wyjechała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

A myślicie że on teraz żałuję? Chciała bym czuć satysfakcję z tego że on żałuję... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×