Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika

Czy krótkie włosy u kobiet są sexy?

Polecane posty

Gość Weronika

Czy krótkie włosy u kobiet, takie np do połowy szyi są sexy? Utarło się, że długie to synonim kobiecości ale ja coraz więcej widzę fajnych krótkich fryzur. Możliwość przerzucania ich z boku na bok i ten efekt nieidealnego ułożenia :) 

a Wy jak uważacie? Bo ja już sama myśle nad obcięciem :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam krótkie. Jak obcinalam, to nie myślałam czy to sexy czy nie, nie muszę cały dzień wyglądać sexy, tym bardziej jak idę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja mam krótkie. Jak obcinalam, to nie myślałam czy to sexy czy nie, nie muszę cały dzień wyglądać sexy, tym bardziej jak idę do pracy.

Jasne, że tak ale chodzi ogólnie o opinie. Kiedyś krótkie włosy były dla kobiet tylko dojrzałych, a teraz bardzo dużo kobiet tak ścina i wyglada super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Absolutnie nie. Rzadko która kobieta w krótkiej fryzurze wygląda kobieco, przeważnie jak babochłop. A już te podgolenia z tyłu czy z jednej strony to patologia normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Włosy do połowy szyi nie są krótkie(wg mnie), to jest bob, bardzo dziewczęca fryzura. Oczywiście nie dla każdej się nadaje, ale małe ryzyko, bo z takiej długości praktycznie za moment robią się włosy do ramion. Takie włosy są trudniejsze jeżeli chodzi o układanie niż długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do długich włosów to trzeba mieć ładne, gęste włosy. Jeżeli się takich nie ma to wiszące kosmyki trzy na krzyż wcale takie piękne nie są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To zależy od reszty. Jak gruba spocona świnia będzie miała piękne długie włosy to raczej sexy nie będzie. Ale np mam taką ciotkę, która ma obecnie ponad 50 lat, zawsze miała szczupłą figurę i zawsze ścięte włosy na bardzo, bardzo krótko ivdo dziś jest dla mnie bardzo atrakcyjna osoba. No i jeszcze kwestia zadbania o te włosy, lepsze krótkie, ładnie ułożone i czyste niż długie poplątane i tłuste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dorota Gardias wygląda ślicznie w krótkich,korzuchowska wyglądała sexi w tych krótkich a teraz jak taka ciotka. Drzyzga jak miała krotkie tez ładnie q przy dłuzszych ma taką końską twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dorota Gardias wygląda ślicznie w krótkich,korzuchowska wyglądała sexi w tych krótkich a teraz jak taka ciotka. Drzyzga jak miała krotkie tez ładnie q przy dłuzszych ma taką końską twarz.

No a takiej Dorocie Wellman nawet długie by nie pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celia

Teraz krótkie fryzurki są na czasie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja obecnie jestem po leczeniu onkologicznym. Mam krótkie włosy teraz. Nie mogę patrzeć na siebie w lustrze i nienawidzę siebie... niebawem na szczęście doczepiam włoski 🙂

Sorry ale jak dla mnie to nie jest sexy Jak kobieta jest  w krótkich włosach i nie przemawia do mnie że ślicznie w krótkich wygląda Kożuchowska czy Gardias.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sexy moze tak, tylko czy sie wyglada ladnie?teraz zamiast byc ladna, piekna, sliczna kobiety wola byc sexy, prowokujace, pociagajace, podniecajace itp.Stad cycki na wierzchu, obcisle trykoty i szorty uwidaczniajace gole posladki, mimo ze piekne to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja obecnie jestem po leczeniu onkologicznym. Mam krótkie włosy teraz. Nie mogę patrzeć na siebie w lustrze i nienawidzę siebie... niebawem na szczęście doczepiam włoski 🙂

Sorry ale jak dla mnie to nie jest sexy Jak kobieta jest  w krótkich włosach i nie przemawia do mnie że ślicznie w krótkich wygląda Kożuchowska czy Gardias.

Poczekaj cierpliwie aż podrośnia. Doczepianie tylko je osłabi. Zdrowia  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HLa

Dziękuję🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiktak

Co kto lubi.

ja nigdy nie mialam krotszych niz do ramion, ani tez dluzszych niz za lopatki. obecnie mam takie do piersi, naturalny jasny braz. mam 33 lata.

Maz - 34 lata - ma mniej wiecej takiej dlugosci, jak moje  🙂  uwielbiam mezczyzn z dlugimi wlsoami, jak sa czyste oczywiscie i niepoplatane, to sie zawze obejrze za takim , niewazne 20-latek czy 40-latek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Weronika napisał:

Czy krótkie włosy u kobiet są sexy?

Zależy od całokształtu kobiety, która je nosi, seksapil nie zależy wyłącznie od fryzury... Poza tym, nie każdej pasują krótkie tak samo, jak nie każdej pasują długie. No i są jeszcze różne gusta odbiorców ;p Myślę, że doświadczona fryzjerka na pewno będzie w stanie doradzić technicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja nigdy nie miałam krótszych włosów niż do ramion, przeważnie mam dużo dłuższe, do pół pleców/pasa. Zarówno mój mąż, jak i faceci, z którymi się wcześniej spotykałam, mówili że podobają im się długie włosy. Takie same głosy słyszę przy okazji różnych spotkań w mieszanym towarzystwie. Na pewno są faceci, którzy lubią krótkie fryzurki, ale raczej większości podobają się długie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Mysle ze jak ma sie sliczna buzie to mozna wygladac sexy ale taka dlugosc wlasnie min.do polowu szyji, bo w krotkich juz niekoniecznie. Mam kolezanke ktora no nie jest zbyt urodziwa, ma zapadniete oczy i obcina sie na mesko, troche wygolone z boku i z tylu ala bob i niestety wyglada brzydko, natomiast gdy miala wlosy tak do ramion wygladala duzo lepiej i nawet jej facet woli ja w dluzszych to ona uparcie twierdzi ze wiele innych osob jej mowilo ze lepiej w krotkich i ze ona sie sobie podoba. A niestety wyglada jak chlop. Mysle tez ze takie wlosy do szyji, romantyczne fale, rozwiane wiatrem beda ladniej wygladac u kobiet drobnych i szczuplych, a nie jakiejs puszystej berty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja obecnie jestem po leczeniu onkologicznym. Mam krótkie włosy teraz. Nie mogę patrzeć na siebie w lustrze i nienawidzę siebie... niebawem na szczęście doczepiam włoski 🙂

Sorry ale jak dla mnie to nie jest sexy Jak kobieta jest  w krótkich włosach i nie przemawia do mnie że ślicznie w krótkich wygląda Kożuchowska czy Gardias.

Bo po prostu masz brzydką twarz,jestes brzydka. Kobiety o  pięknych regularnych rysach wyglądają ślicznie i sexy w krotkich włosach, a nie jak klon miliona innych na ulicy. Dlugie włosy to zadna fryzura tylko po prostu włosy na głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziękuję za budujące słowa 🥰

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Bo po prostu masz brzydką twarz,jestes brzydka. Kobiety o  pięknych regularnych rysach wyglądają ślicznie i sexy w krotkich włosach, a nie jak klon miliona innych na ulicy. Dlugie włosy to zadna fryzura tylko po prostu włosy na głowie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill

Oczywiście, ale nie każdemu będzie ładnie w krótkich tak jak nie każdemu bedzie ładnie w długich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×