Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Paulinye

Polecane posty

Gość Gosc

Co o niej myslicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ladna ale te usta ja szpeca 🙂 powiekszone ale dalej male za to napuchla nad ustami i wyglada jak rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ladna ale te usta ja szpeca 🙂 powiekszone ale dalej male za to napuchla nad ustami i wyglada jak rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oloal

Po 1 wciąż mam zeza

Po 2 jej chińskie stroje kompielowe, za ponad 300 zl są warte może kilkanaście zł

Po 3 Jej opalenia jest tak sztuczna, ale ona wciąż twierdzi, że to przez wyjazdy

Po 4 Waży 40 kg, i każdy plus 1 kg relacjonuje na insta czy aby na pewno jej brzuch jest wciąż plaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 27.10.2019 o 22:10, Gość Oloal napisał:

Po 1 wciąż mam zeza

Po 2 jej chińskie stroje kompielowe, za ponad 300 zl są warte może kilkanaście zł

Po 3 Jej opalenia jest tak sztuczna, ale ona wciąż twierdzi, że to przez wyjazdy

Po 4 Waży 40 kg, i każdy plus 1 kg relacjonuje na insta czy aby na pewno jej brzuch jest wciąż plaski

Hahahaha a myślałam ze tylko ja to widzę 😄 tragiczne są te kostiumy, kawałki brzydkiego materiału. Sklep tez brzydko urządzony, jakby jej już kasy brakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Te stroje są przede wszystkim bez klasy i gustu. Zauważcie, jak mocno są wycięte, ledwo zakrywają piersi i intymne części ciała. Jest to bez gustu. Dla porównania Chodakowska też ma stroje i są tam modele, które nie odsłaniają połowy cyckow a mimo to są piękne, kobiece, dziewczęce, z uroczymi falbankami. A te od Paulinye wieją taką wulgarnością. I fakt, ceni się, za paseczek materiału 300zł... Poza tym ona się tak bardzo szczyci, ze wszystko co ma, osiagnela ciezką pracą. Nie zgodzę się. OK, moze zalozenie sklepu nie jest proste, ale to, co ona robi na codzien, to pozowanie do zdjeci i video w jakichs kampaniach. Nilt mi nie powie ze to jest ciezka fizycznie czy i telektualnie praca :D Dziewczyna po prostu miała szczescie w kwestii urody, dostala urodę i figurę i wystarczy się powyginac, zaprezentowac i za to spływa jej po 50 tys. Nie ma opcji ze taka „pracka” jest ciezka czy ciezsza od pracy biurowej 8h, gdzie czlowiek pracuje np pod presją czasu, w korpo. Ją firmy traktują jak gwiazdę, pokreci godzinę tylkiem, porobi miny i ma za kampanię 50 tys. Takze sorry, ale to nie jest ciezka praca. Mimo wszystko brawa dla niej za to, ze tę urodę i figurę potrafi wykorzystac i zalatwic sobie taką lekką „prackę”. Bo ponoc pochodzi z patologivznej rodziny wiec moglaby się uzalac nad sobą i siedziec bezczynnie, a ona działa, wykorzystuje urodę, zarabia na tym, ma ten sklep, podrozuje i chyba nie zazdrosci nikomu, nie jest złą osobą z charakteru - za to szacun. Cos w stylu Jessiki Mwrcedes, tamta tez swoim wlasnym uporem i swoimi rekoma zdobyla to co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie nie nie

Nie śledzę tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Nie nie nie nie napisał:

Nie śledzę tej osoby

To po ch.olere się wypowiadasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×