Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niecierpliwa

Jaki upominek dla kobiety w podzięce? Wino?

Polecane posty

Gość Niecierpliwa

Sąsiadka robi mi codziennie przysługę. Jest rówieśniczka tj ma 40 lat. Jak mogę się jej zrekompensować ?  Kupić wino? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Co wy z tymi winami. Alkohol jest niezdrowy, wino nawet markowe i drogie to trucizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa

To co innego, praktycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi
10 godzin temu, Gość Gosia napisał:

Co wy z tymi winami. Alkohol jest niezdrowy, wino nawet markowe i drogie to trucizna

Wyp.erdalaj dewoto!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

U mnie wino to byłoby pudło, bo nie piję wcale. Ale książka ładnie wydana już by mnie ucieszyła. Np. Smaki miłości Agnieszki Maciąg. Jest trochę przepisów kulinarnych, trochę o zdrowiu, o miłości. Z kawy dobrej bym się ucieszyła, z kominka zapachowego z naturalnym olejkiem eterycznym w zestawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa

Dobrze wiedzieć 😉

Dziękuję za pomysły...

Z tą książką to fajne tylko ona nigdy nie ma wolnego czasu więc nie sądzę że miałaby czas na książkę. Zresztą nie wiem czy lubi czytać...

Kawa jak najbardziej....kominek, tez fajna sprawa tylko nie wiadomo czy lubi a raczej chciałaby postawić go u siebie....

Przemyśle, na pewno 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na książkę czasu nie ma ale czas by codziennie w czymś Ci pomóc ma.Do kina biletów też byś jej nie kupiła bo w sumie nie wiesz jakie filmy lubi, jakiś karnet, bon podarunkowy też nie bo skąd masz wiedzieć jakie sklepy lubi, co by jej się przydało no i tego czasu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A nie orientujesz się czy ona to wino w ogóle lubi? Mam koleżankę, dla której wino to idealny prezent, nawet na ślubie prosiła o wino zamiast kwiatów. A dla mnie to zbędny grat w domu bo nikt tego nie pije. Ostatnio za przysługę dostałam fajny balsam z górnej półki, i to już był dla mnie o niebo lepszy prezent. Książki też zawsze mile widziane. A nawet kawa i czekoladki - żaden szał ale symbolicznie dają znać, że jesteś wdzięczna. Teraz jesień, może jakiś fajny lekki szalik? Jakieś ładne ale praktyczne filiżanki? Nie kupuj pierdółek do postawienia na komodzie bo nie każdy lubi takie kurzołapacze. Bony do sklepów uważam za prezenty totalnie bezosobowe i za bardzo rzucające się w oczy wartością ("Twoją pomoc wyceniam na 50zł czy tam 100zł..."). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyfyfyfyf

Mam 35 lat i zawsze ciesze sie z herbat takich na wage z herbaciarni (bo kawy nie pije), wina, czekoladek, ksiazki, swieczek zapachowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kup jej wino i coś słodkiego, albo kawa+ coś słodkiego albo kwiatka i coś słodkiego 🙂 zalezy co ona lubi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym się bardzo ucieszyła z kawy ziarnistej,bo mam ekspres i strasznie uwielbiam kawe i eksperymentuje z róznymi gatunkami,czekoladki tez super. Balsam jak najbardziej czy jakas fajna seria kosmetyków do rąk lub pod prysznic. O storczyk by mnie ucieszył też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja wino lubię konkretne - słodkie. W ogóle lubię słodkie alkohole, a na prezenty zawsze dostaje wytrawne, jakieś gorzkie. I nie pije. Oddaje dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa

Tak. Bo to przysługa tzw przy okazji. Robi coś dla siebie a przy okazji dla mnie. 

Wino po prostu wydało mi się najbardziej eleganckie....

Zgadzam się w 100 % z gościem który wspomniał o szaliku.. 

Sama też nie lubię ...ek które zagracają chałupę a i niekoniecznie podobają mi się. Bon tez wg mnie odpada...

Jakie kosmetyki polecacie na jesień? 

Sama nie używam żadnych balsamów czy produktow pod prysznic bo nie lubię....

Kawę na pewno pije ale czy ma ekspres ciśnieniowy to nie wiem. Być może że niedługo się dowiem.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kosmetyki dla sąsiadki? Dziwny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kup jej to wino albo jakiegoś fajnego kwiatka doniczkowego, a nie jakieś szaliki, kominy zapachowe (tragedia), siedzi i i inne durnostojki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trudno doradzić, bo każdy się wypowiada wg. swoich upodobań. sama skrytykowałaby cześć pomysłów, bo np. nie przepadam za winem, polecana ksiżka wydaje mi się beznadziejna, szalików nie lubię, bo mnie duszą. No, nie dogodzisz wszystkich. Wino, czekoladki czy dobra kawa, to chyba najlepszy pomysł, bo w razie czego można przekazać dalej, jeżeli jej bardzo nie przypadną do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z alkoholem nie zawsze trafisz. Nie każdy pije wino i nie każdy pije w ogóle ... 

Ja bym zaprosiła do kawiarni na kawę, herbatę jakieś ciacho i po prostu pogadala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa

Ok. Dzięki za pomoc. Coś na pewno wybiorę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beretta

Też uważam, że z winem może trochę nie wyjść. Ja dostałam takie super wypasione wino z Włoch od znajomego Włocha i wyszło dziwnie, bo on zapytał, czy lubię, a ja w ogóle nie piję żadnego alkoholu i nie znoszę. Myślę, że bezpieczniej będzie, jeśli kupisz kawę. Owszem, nie każdy ją lubi, ale naprawdę zdecydowana większość osób pija kawę. I wiele ma też w domu ekspres kolbowy, ciśnieniowy, automatyczny, kapsułkowy albo przelewowy. Ja mam ekspres do kawy ciśnieniowy Delonghi ec221b, który robi pyszną kawkę, pod warunkiem, że nasypię do niego dobrych ziaren. Jakbym dostała jakąś fajna kawę ziarnistą, byłabym przeszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakaś fajna świeca i sole do kąpieli. Piekna filiżanka i smaczna herbata. Dobre czekoladki i lepsza kawa. Jeśli lubi kwiaty to jakiś piękny w donicy. Bon na masaż albo paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy jest inny. Ja bym się z wina ucieszyła, ale tylko wytrawnego. Co do kawy to z ziarnistą byłby niewypał bo nie mam ekspresu.  Chyba znasz sąsiadkę to wiesz co lubi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Beretta napisał:

Też uważam, że z winem może trochę nie wyjść. Ja dostałam takie super wypasione wino z Włoch od znajomego Włocha i wyszło dziwnie, bo on zapytał, czy lubię, a ja w ogóle nie piję żadnego alkoholu i nie znoszę. Myślę, że bezpieczniej będzie, jeśli kupisz kawę. Owszem, nie każdy ją lubi, ale naprawdę zdecydowana większość osób pija kawę. I wiele ma też w domu ekspres kolbowy, ciśnieniowy, automatyczny, kapsułkowy albo przelewowy. Ja mam ekspres do kawy ciśnieniowy Delonghi ec221b, który robi pyszną kawkę, pod warunkiem, że nasypię do niego dobrych ziaren. Jakbym dostała jakąś fajna kawę ziarnistą, byłabym przeszczęśliwa.

Aleś się rozwinęła z tą reklamą wymieniając wszystkie typy ekspresów,hmmm tylko po co ,skoro to nic nie wnosi do tematu. Trzeba było ogólnie napisac ze ekspresy,no i jeszcze reklama tego niby Twojego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Zależy co to za przysługa i jak bardzo dla ciebie ważna. Ja teraz byłam w stanach 3 tyg i zostawiłam sąsiadce psa pod opiekę. Była to dla mnie bardzo ważna sprawa bo mój pies jest bardzo rozpieszczony i przyzwyczajony do towarzystwa 24 na dobe. Nie mogłabym lecieć gdyby ona się nie zaoferowała, Nie byłabym w stanie zostawić go w psim hotelu.  Przywiozłam jej torebkę mk w jej ulubionym kolorze i zestaw kosmetyków bath and body works. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×