Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julka

Fiat 500 czy Opel Corsa?

Polecane posty

Gość Julka

Hej wszystkim, 

szukam dla siebie auta i zastanawiam się nad Fiatem 500 i Oplem Corsa. Auto będę wykorzystywała niemal wyłącznie do jazdy po mieście. Czy ktoś jest w stanie (może ma) mi podpowiedzieć na jaki model powinna się zdecydować? No i oczywiście gdzie teraz najlepiej kupić auto, bo ja nie mam doświadczenia w takich zakupach. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Obydwa auta wydają się fajne i z pewnością dobrze sprawdzą się mieście. Najlepiej będzie chyba jak zrobić sobie jazdę próbną każdym z tych aut. Dzięki temu będziesz wiedział, który model Ci lepiej leży. 

Fiat 500 jest na pewno bardziej charakterystyczny. Na pewno przypadnie Ci do gustu jeżeli lubisz styl retro. 😉

Jeżeli ma to być używane auto to raczej odpuściłabym komisy i auta sprowadzane. Z tego co się orientuję, fajny wybór aut jest na Master1.pl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

Tak naprawdę to jakie wybierzesz auto jest sprawą drugorzędną. Kwestia gustu. Po prostu przejdź się każdym z tych aut i wybierz te, które lepiej sprawuje się na drodze, daj Ci więcej radości z jazdy, itp.

Ważniejsze jest żeby znaleźć wiarygodnego sprzedawcę jeżeli chcesz stawiać na auto używane. Osobiście uważam, że sprowadzanie samochodów z zagranicy w obecnych warunkach rynkowych jest całkowicie nieopłacalne. Mnóstwo firm jednosobowych bierze obecnie auta w leasing. To są najczęściej bardzo fajnie wyposażone auta, które jeżdżą 3 lata, a potem są sprzedawane. I na takie auto powinnaś postawić. To jest auto serwisowane w ASO, bo tego wymaga umowa.  Nie ma kręconego licznika, bo żadnej firmie się to nie opłaca. 

Firmy Maste1 nie znam, ale widzę, że mają właśnie takie auta i to różnych marek. Możesz sprawdzić sobie na początku u nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×