Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola

dzisiejsze kobiety to wyrodne ...

Polecane posty

Gość Gość
54 minuty temu, Gość pola napisał:

drogie kobiety przestańcie dyskutować z facetami na temat czy warto zatrudniać matkę czy nie? bo tym sposobem dalej idziecie ich narracją ,czyli liczy się bilans zysków i strat. bo oni tylko w ten sposób myślą inaczej nie potrafią! tylko tego ile będą musieli zapłacić podatku na utrzymanie więzień poprawczaków domów starców itd . tylko dla tego, że nie szanowali waszego wkładu w życie społeczne -tego nie widzą. bo oni widzą TYLKO WŁASNY PORTFEL. tylko tego że kobieta wychowała człowieka na człowieka, nauczyła żyć. tego nikt nie zmierzy.

Jeśli chodzi biznes to bilans zysków i strat liczy się przede wszystkim :-)

Chciałabyś aby twój biznes nie przynosił zysków? Bądź przynosił straty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego głupiej? Przecież to jak najbardziej sprawiedliwy układ. Każdy z partnerów wkłada w związek dokładnie tyle samo. Ustalamy jakiś budżet rodzinny, wyceniamy swoją pracę na rzecz rodziny i wkładamy do budżetu po tyle samo (praca na rzecz rodziny + pieniądze). Chodzi ci o to, że ty nie jesteś taka głupia bo kobiety "górą" i muszą mieć więcej korzyści,a mężczyźni muszą dawać więcej z siebie niż kobiety?

dlatego głupiej bo przystaje na niesprawiedliwą wycenę tego co kto wkłada dla rodziny kiedy to ona dużo więcej poświęca niż mężczyzna. a zresztą, rodzina to nie firma która ma przynosić zyski. jak chcesz mieć zyski to załóż firmę a nie rodzinę co wam się wydaje, że weźmiecie sobie kochankę partnerkę kucharkę sprzątaczkę i matkę waszych dzieci i jeszcze wam będzie do tego dopłacała ? musiałaby być bardzo głupia. niestety przez obecny system edukacji 90 jest durnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Iwna napisał:

To może powiesz co 'należy' do kobiet? 😂

pewnie pranie skarpet na akord lub coś równie ambitnego. ja coś przeczuwam trolla z wykopów tylko stara się za wszelką cenę forsować swoje przekonania o przedmiotowości kobiet w społeczeństwie na tyle nieudolnie żebyśmy same mu przyznały na forum, że tak oto jest nasza odpowiednia nisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość pola napisał:

dlatego głupiej bo przystaje na niesprawiedliwą wycenę tego co kto wkłada dla rodziny kiedy to ona dużo więcej poświęca niż mężczyzna. a zresztą, rodzina to nie firma która ma przynosić zyski. jak chcesz mieć zyski to załóż firmę a nie rodzinę co wam się wydaje, że weźmiecie sobie kochankę partnerkę kucharkę sprzątaczkę i matkę waszych dzieci i jeszcze wam będzie do tego dopłacała ? musiałaby być bardzo głupia. niestety przez obecny system edukacji 90 jest durnych

ale wiesz, że to jest miecz obusieczny, Tobie również nikt nie każe zakładać rodziny jeśli ci coś nie pasi w dzisiejszych realiach 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość pola napisał:

w ogóle nie rozumiem facetów którzy poprawiają swoją samoocenę kosztem kobiet. przecież i tak uważacie, że kobiety są głupie (co nie jest prawdą) nie lepiej było by jakby jedna i druga strona się wspierała zamiast tej ,,wojny płci'? wracając do tematu, uważam, że kobiety powinny bardziej się szanować i wymagać respektowania swoich praw a wszyscy by na tym skorzystali. bo w to co gadają feministki to chyba już nikt nie wierzy, że to prawda. 

Akurat na tym wątku to kobiety krzyczą, że "kobiety górą". Także nie apeluj do facetów (których tu chyba nie ma) tylko do kobiet :-)

A jakie prawa kobiet twoim zdaniem nie są respektowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola
3 minuty temu, Gość gość napisał:

żeby coś jak to ujmujesz respektować, domagać się szacunku to trzeba mieć odpowiednią pozycję albo kartę przetargową, na szacunek nalezy sobie zasłużyć

no to wszystkie związki niedługo będą się rozpadać bo żadna kobieta nie da rady całe życie walczyć z mężczyznami o szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola
3 minuty temu, Gość gość napisał:

pewnie pranie skarpet na akord lub coś równie ambitnego. ja coś przeczuwam trolla z wykopów tylko stara się za wszelką cenę forsować swoje przekonania o przedmiotowości kobiet w społeczeństwie na tyle nieudolnie żebyśmy same mu przyznały na forum, że tak oto jest nasza odpowiednia nisza.

racja, jesteście tak głupie że nic do was nie dociera szkoda moich nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość gość napisał:

Kobiety pracują za darmo a faceci za pieniądze.I tym płcie się różnią.

Dodam jeszcze:co z tego,ze faceci szli na wojnę i zostali zabijani?Kobiety też były mordowane i do tego gwalcone.Musiały martwić się o kryjówkę,jedzenie,o dzieci bo pod jej opieką zostały I kto miał lepiej?Facet czy kobieta?????

 

Kobiety pracują "za darmo"? Możesz to jakoś rozwinąć?

PS. Faceci też byli gwałceni na wojnach... Facet agresor zgwałci również faceta, nawet jak jest hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Akurat na tym wątku to kobiety krzyczą, że "kobiety górą". Także nie apeluj do facetów (których tu chyba nie ma) tylko do kobiet 🙂

A jakie prawa kobiet twoim zdaniem nie są respektowane?

choćby prawo do wychowywania dziecka nie jest respektowane przez pracodawców ani przez mężów. a ja nie chce pracować tylko chce wychowywać swoje dzieci i nie wolno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola
8 minut temu, Gość gość napisał:

Przepraszam, a co do nas należy? 😄

jak jesteś taką ...ką to ci powiem tworze pseudo genderowskiej edukacji.

zajmowanie się domem dziećmi i mężem .i rozwijanie siebie  a nie zarabianie pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola

wiedziałam że nie znajdę zrozumienia u kobiet choć sama jestem kobietą więc miałam racje. jesteście głupimi ...mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość pola napisał:

dlatego głupiej bo przystaje na niesprawiedliwą wycenę tego co kto wkłada dla rodziny kiedy to ona dużo więcej poświęca niż mężczyzna. a zresztą, rodzina to nie firma która ma przynosić zyski. jak chcesz mieć zyski to załóż firmę a nie rodzinę co wam się wydaje, że weźmiecie sobie kochankę partnerkę kucharkę sprzątaczkę i matkę waszych dzieci i jeszcze wam będzie do tego dopłacała ? musiałaby być bardzo głupia. niestety przez obecny system edukacji 90 jest durnych

A dlaczego z góry zakładasz, że "to ona dużo więcej poświęca niż mężczyzna."?

Nam się nic nie wydaje. Jestem kobietą :-)

"i jeszcze wam będzie do tego dopłacała ? " - nie. Właśnie nie chodzi o dopłacanie i o jakiekolwiek zyski. Chodzi o równy wkład. Wycaniana jest praca kobiety, wyceniana jest praca mężczyzny. I każdy dopłaca do wspólnego budżetu posostałą część. Jeśli czyjaś praca jest więcej warta to wpłaca odpowiednio mniej. Jeśli czyjaś praca jest warta mniej to wpłaca odpowiednio więcej.

Dlaczego takie rozwiązanie uważasz za niesprawiedliwe? Przecież w ten sposób każdy będzie dawał z siebie dokładnie tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość pola napisał:

no to wszystkie związki niedługo będą się rozpadać bo żadna kobieta nie da rady całe życie walczyć z mężczyznami o szacunek

no to się będą rozpadać, już połowa małżeństw się rozwodzi, apokalipsy to nie zwiastuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola

jesteście tak głupie jak w seksmisji machulskiego choć nawet tam to było lekko ukazane jak jesteście durne. róbcie sobie dalej te kariery niech was szefowie dymają a wy im obciągajcie za parę groszy głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego z góry zakładasz, że "to ona dużo więcej poświęca niż mężczyzna."?

Nam się nic nie wydaje. Jestem kobietą 🙂

"i jeszcze wam będzie do tego dopłacała ? " - nie. Właśnie nie chodzi o dopłacanie i o jakiekolwiek zyski. Chodzi o równy wkład. Wycaniana jest praca kobiety, wyceniana jest praca mężczyzny. I każdy dopłaca do wspólnego budżetu posostałą część. Jeśli czyjaś praca jest więcej warta to wpłaca odpowiednio mniej. Jeśli czyjaś praca jest warta mniej to wpłaca odpowiednio więcej.

Dlaczego takie rozwiązanie uważasz za niesprawiedliwe? Przecież w ten sposób każdy będzie dawał z siebie dokładnie tyle samo.

a to że masz z...y organizm od rodzenia i zajmowania się dziećmi, to za to kto zapłaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość pola napisał:

jak jesteś taką ...ką to ci powiem tworze pseudo genderowskiej edukacji.

zajmowanie się domem dziećmi i mężem .i rozwijanie siebie  a nie zarabianie pieniędzy

I ty za przejaw kobiecości uważasz nieprzeklinanie? 🙂

Fajny z ciebie babochłop, skoro nie potrafisz powstrzymać emocji na forum codziennie operujesz pewnie plugawym językiem.

Widać jaka jesteś konsekwentna, sama wytyczasz standardy postępowania i się ich nie trzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość pola napisał:

choćby prawo do wychowywania dziecka nie jest respektowane przez pracodawców ani przez mężów. a ja nie chce pracować tylko chce wychowywać swoje dzieci i nie wolno mi.

A w jaki sposób prawo do wychowywania dziecka nie jest respektowane przez pracodawców i przez mężów? Jak się to objawia?

Kto zmusza cię do pracy?

A czy zony respektują prawo do wychowywania dziecka przez żony? Byc może mąż też nie chce pracować tylko chce wychowywać swoje dzieci i nie wolno mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość pola napisał:

a to że masz z...y organizm od rodzenia i zajmowania się dziećmi, to za to kto zapłaci?

to nie jest przypadkiem indywidualna decyzja? ubezwłasnowolnionej jednostce nieświadomej korelacji między rozmnażaniem a czasową niedyspozycją i realną utratą zdrowia z tego tytułu można jeszcze coś rekompensować, ale odpowiedzialnej jednostce za swoje wybory?

chyba socjaldemokracja za mocno ci  wjechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola

na pewno niekonsekwencja jest cechą kobiecą, niż uporczywe bycie wredną zdzirą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość pola napisał:

jak jesteś taką ...ką to ci powiem tworze pseudo genderowskiej edukacji.

zajmowanie się domem dziećmi i mężem .i rozwijanie siebie  a nie zarabianie pieniędzy

A co masz na myśli poprzez "rozwijanie siebie". W jaki sposób twoim zdaniem kobieta powinna "rozwijać siebie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość pola napisał:

wiedziałam że nie znajdę zrozumienia u kobiet choć sama jestem kobietą więc miałam racje. jesteście głupimi ...mi.

Hmmm, skoro uważasz, że wszyscy są głupi a ty jedyna mądra, to może właśnie jest na odwrót? Zastanów się chwilę nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola

nie mam zamiaru dyskutować z genderowską feministką. dla mnie takie osoby nie reprezentują kobiet. z jednego powodu bo nie wiedzą co czują normalne kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość pola napisał:

jesteście tak głupie jak w seksmisji machulskiego choć nawet tam to było lekko ukazane jak jesteście durne. róbcie sobie dalej te kariery niech was szefowie dymają a wy im obciągajcie za parę groszy głupie

Ojojoj, frustracja się wylewa, jad pryska :-)

Żyj sobie jak chcesz. Co cię obchodzi jak żyją inne kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola

to może jestem głupia ale chyba mam prawo w swoim własnym życiu wyznawać własne przekonania i wartości choć nikomu się to nie podoba i mam przez to tylko źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość pola napisał:

racja, jesteście tak głupie że nic do was nie dociera szkoda moich nerwów.

Biedactwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość pola napisał:

a to że masz z...y organizm od rodzenia i zajmowania się dziećmi, to za to kto zapłaci?

Pan Bóg :-D :-D :-D

Kurcze, czy ty masz jakiś przymus rodzenia i zajmowania się dziećmi? Ktoś ci na siłę robi dzieci. Przecież NIE MUSISZ tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola

bo jest mi ich szkoda a ty uważasz, że są szczęśliwe? to sobie poczytaj forum ja akurat nie czytam ale wystarczy rzucić okiem . kobiety są bardzo nieszczęśliwe a ty należysz do egoistek, którym to odpowiada bo to wykorzystują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość pola napisał:

nie mam zamiaru dyskutować z genderowską feministką. dla mnie takie osoby nie reprezentują kobiet. z jednego powodu bo nie wiedzą co czują normalne kobiety 

Ty też nie wiesz co czują normalne kobiety :-D :-D :-D A dyskutujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość pola napisał:

to może jestem głupia ale chyba mam prawo w swoim własnym życiu wyznawać własne przekonania i wartości choć nikomu się to nie podoba i mam przez to tylko źle.

Inne kobiety też mają prawo mieć swoje przekonania. A ty wyzywasz je od id/iotek i babochłopów. Dlatego masz źle. Nie szanujesz poglądów innych to jak możesz oczekiwać, że ktoś będzie szanował twoje poglądy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość pola napisał:

to może jestem głupia ale chyba mam prawo w swoim własnym życiu wyznawać własne przekonania i wartości choć nikomu się to nie podoba i mam przez to tylko źle.

możesz, ale między wyznawaniem a narzucaniem ich innym jest jeszcze dużo przestrzeni wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×