Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam fotografia z okolic Krakowa ktory w ramach portfolio zrobilby sesje noworodkowi, 4 miesiace

Polecane posty

Gość gość

Macie jakis namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhahahhah

4 miesięczny to niemowlak,a nie noworodek,...ko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co to znaczy w ramach portfolio?? ZA WYKONANĄ PRACĘ PŁACI SIĘ LUDZIOM PIENIĘDZMI!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość hahahahahhahahhah napisał:

4 miesięczny to niemowlak,a nie noworodek,...ko 🙂

Same plusy dla fotografa.

Zobaczy 4 miesięcznego noworodka i bedzie mieć zaszczyt zrobienia zdjęc jedynego w swoim rodzaju Bombelka  do swojego portfolio za darmo! Bez dodatkowych oplat !

W zamian? Niezapomniane wrazenia i usmiech Madki bombelka.

Dodatkowo mozliwosc zrobienia zdjęć rodzinnych ZUPELNIE ZA FREE!

Pełne rodziny, rozbite , konkubinat, ze śwagrem, tesciowom!

Zadzwon teraz! nie przegap okazji ,dziecko wiecznie noworodkiem nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahhaaha
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Same plusy dla fotografa.

Zobaczy 4 miesięcznego noworodka i bedzie mieć zaszczyt zrobienia zdjęc jedynego w swoim rodzaju Bombelka  do swojego portfolio za darmo! Bez dodatkowych oplat !

W zamian? Niezapomniane wrazenia i usmiech Madki bombelka.

Dodatkowo mozliwosc zrobienia zdjęć rodzinnych ZUPELNIE ZA FREE!

Pełne rodziny, rozbite , konkubinat, ze śwagrem, tesciowom!

Zadzwon teraz! nie przegap okazji ,dziecko wiecznie noworodkiem nie będzie!

Uśmiałam się ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kiedy w tym zakichanym kraju, ludzie zrozumieją, że za pracę/sztukę się płaci. Robienie zdjęć takiego dzieciaka to nic przyjemnego tylko czysta męczarnia plus wiele godzin spędzonych w domu na segregacji i obróbce. Chcesz zdjęcia? Tyle ile godzin ja spędzę nad tymi zdjęciami tyle Ty godzin spędź u mnie na zmywaniu garów, w ramach nabierania doświadczenia i możesz to później wpisać w cv. Zainteresowana? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Kiedy w tym zakichanym kraju, ludzie zrozumieją, że za pracę/sztukę się płaci. Robienie zdjęć takiego dzieciaka to nic przyjemnego tylko czysta męczarnia plus wiele godzin spędzonych w domu na segregacji i obróbce. Chcesz zdjęcia? Tyle ile godzin ja spędzę nad tymi zdjęciami tyle Ty godzin spędź u mnie na zmywaniu garów, w ramach nabierania doświadczenia i możesz to później wpisać w cv. Zainteresowana? 

 

Ludzie uwazają,ze jesli ktos nie ma dyplomu, wlasnego salonu to nie jest na tyle mocny by brać za to kase. Poza tym jak to tak bez DG, placenia skladek zarabiac?:D wezmei taka madka wykorzysta,a pozniej zgłosi fotografa za prace na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

Macie jakis namiar?

A ile zaplacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kiedy w tym zakichanym kraju, ludzie zrozumieją, że za pracę/sztukę się płaci. Robienie zdjęć takiego dzieciaka to nic przyjemnego tylko czysta męczarnia plus wiele godzin spędzonych w domu na segregacji i obróbce. Chcesz zdjęcia? Tyle ile godzin ja spędzę nad tymi zdjęciami tyle Ty godzin spędź u mnie na zmywaniu garów, w ramach nabierania doświadczenia i możesz to później wpisać w cv. Zainteresowana? 

 

No gdzież z takimi propozycjami do madki polki, jej przecież praca niepotrzebna, tylko pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

No gdzież z takimi propozycjami do madki polki, jej przecież praca niepotrzebna, tylko pieniądze.

I zdjęcia bombelka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko, a może Ty będziesz pracować za free? Wpiszesz to sobie do CV za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja jestem zainteresowana. Którą ze sław, wartą, by jej dziecko umieścić w portfolio jesteś? Gwiazda ekranu, znana piosenkarka, a może blogerka?

Bo niestety, ale umieszczenie w portfolio zdjęcia zwykłej osoby nic nie daje. Mam takie w rodzinie :) i mogę robić im zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
52 minuty temu, Gość gość napisał:

Macie jakis namiar?

A Ty kim jesteś w zawodu? Chętnie przyjmę parę osób do pracy. W zamian wystawię Wam referencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dlaczego chcesz kogos wykorzystac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko, w dzisiejszych czasach niewielu za darmo korzysta z okazji udoskonalania umiejętności i weryfikowania się w trudnych warunkach pracy, większość wymaga jednak nieco więcej, niż korzyści niematerialne i ludzka wdzięczność. I trudno się temu dziwić, powietrzem się nie żyje, a im wyższy poziom, tym na ogół lepiej. Zaproponuj w zamian cokolwiek, a być może ktoś się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Za darmo to już nawet w mordę nie chcą dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgghjjj

Jesteś bezczelna. Taka typowa maDka... Ciekawe czy ty byś pracowała za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goś

Chętnie zrobię sesje twemu maluszkowi, dojadę też z Gdańska do Krakowa na swój koszt. Jeśli chcesz to przy okazji zrobimy tobie sesje, mogę zabrać ze sobą makijażystkę i stylistkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśśśśśść
58 minut temu, Gość Goś napisał:

Chętnie zrobię sesje twemu maluszkowi, dojadę też z Gdańska do Krakowa na swój koszt. Jeśli chcesz to przy okazji zrobimy tobie sesje, mogę zabrać ze sobą makijażystkę i stylistkę. 

zdesperowana jesteś?

czy zaraz będzie tu jakas kryptoreklama?

Fotograf dziecięcy weźmie minimum 200-250 zł za sesję podstawową dwugodzinną - MINIMUM. zwykle 300, 400 wzwyz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×