Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Podoba mi sie pewien facet

Polecane posty

Gość Gość

Wiek ok 40 mozs po max 42 lata. Ja mam 31 i juz od dawna mi sie podoba z wygladu. Jest naczelnikiem w urzedzie. Nigdy z nim nie rozmawialam pewnie on kojarzy mnie z widzenia. Mam ochote na niego ale nie zaczepie go nir ma mowy nie wiem co by sobie o mnie pomyslal. Jakby miala z kims byc to bylby wlasnie ten facet np. ale nie dam rady go zaczepic nie ma mowy nawet nie wiem czy bylabym w jego guscie. Uchodzi za bardzo grzecznego i sympatycznego. Nigdy nie slyszalam o nim nic zlego. Kobiety urzedniczki bardzo go lubia zawsze jest w pracy w towarzystwie kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaarrriiiikkkk

Naczelnik urzedu Patentowego,kiepsko zmyslasz dzis kolego...patentowyny lub patentowana co to nie ma swego Pana...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość szaaarrriiiikkkk napisał:

Naczelnik urzedu Patentowego,kiepsko zmyslasz dzis kolego...patentowyny lub patentowana co to nie ma swego Pana...hehe

Nie zmyslam idiöto. Tak jest jak pisze. Moze nie zawsze jest wokol koniet bo przeciez kazdy ma jakies swoje zajecia ale na uroczystosciach gminnych zawszd siedzi kolo kobiet. Usmiechaja sie na jego widok. Przeciez widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaarrriiiikkkk
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie zmyslam idiöto. Tak jest jak pisze. Moze nie zawsze jest wokol koniet bo przeciez kazdy ma jakies swoje zajecia ale na uroczystosciach gminnych zawszd siedzi kolo kobiet. Usmiechaja sie na jego widok. Przeciez widze.

No tak,ale w waszej Gminie Burmistrz to mistrz Bury...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego miałabyś go nie zaczepić? Korona z głowy spadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego miałabyś go nie zaczepić? Korona z głowy spadnie?

Jak mam go zaczepic? To mala miejscowosc wstydze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

A ta obrączka na ego palcu ci nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak jest wolny to, zaproponuj kawę ale wcześniej się dowiedz czy wolny. Jak jesteś ładna a on jest sam, to się zgodzi. Raz się żyje. Po co wzdychać latami i czekać aż podedwie go inna? No bez sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość ccc napisał:

A ta obrączka na ego palcu ci nie przeszkadza?

Nie ma obraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak jest wolny to, zaproponuj kawę ale wcześniej się dowiedz czy wolny. Jak jesteś ładna a on jest sam, to się zgodzi. Raz się żyje. Po co wzdychać latami i czekać aż podedwie go inna? No bez sensu. 

Jest wolny ale jest taka sprawa ze na twarzy jestem ladna ale mam lekka nadwage. Moze mnie odrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie zechce mnie mam nadwage jakbylabym szczeplejsza to bym zagadala. Nie piszcie ze tak wszystko trzeba samemu robic pierwszy krok tak sobie lata temu wmawialam i robilam tak wbrew sobie to tylko wpadlam w depresje. Nie ma on ani insta ani fb takto bym zagadala do niego. Jedyny kontakt email to na stronie gminy jest do niego email i mozna by napisac. W zyciu nie podejde do faceta i nie zaprosze na kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak jest email na stronie. Ale jakbym zaczela z nim pisac to pozniej bym musiala chodzic naokolo urzedu zeby sie z nim nie spotkac na co mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Jest wolny ale jest taka sprawa ze na twarzy jestem ladna ale mam lekka nadwage. Moze mnie odrzucic.

Jest sporo facetów którzy lubią grubsze. Mój facet na przyklad tylko za grubszymi się ogląda. Po drugie w 3 miesiące możesz spokojnie zrzucić 10 kilo. A nawet 15. Trzymam kciuki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jest sporo facetów którzy lubią grubsze. Mój facet na przyklad tylko za grubszymi się ogląda. Po drugie w 3 miesiące możesz spokojnie zrzucić 10 kilo. A nawet 15. Trzymam kciuki. 

Wiem on jest taki kulturalny ze pewnie jakbym powiedziala czy pojdziemy na kawke to by powiedzial ze tak. W niedziele sa takie wystepy on jdst odp za organizacje . Pojde o 16.00 pewnie bedzie zobacze jak sie bedzie zachowywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może ma jakieś hobby albo bywa gdzieś po pracy i mogłabyś też tam 'przypadkiem' chadzac, albo mieć akurat to samo hobby i już temat do zagadania gotowy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Jest wolny ale jest taka sprawa ze na twarzy jestem ladna ale mam lekka nadwage. Moze mnie odrzucic.

tylko debiI i skończony pustak odrzuci kobietę z powodu LEKKIEJ nadwagi. nie masz się co bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jest sporo facetów którzy lubią grubsze. Mój facet na przyklad tylko za grubszymi się ogląda. Po drugie w 3 miesiące możesz spokojnie zrzucić 10 kilo. A nawet 15. Trzymam kciuki. 

dokładnie tak. ja sama mam nieco nadwagi, a mój mąż twierdzi, że jestem najpiękniejsza na świecie. on też nigdy nie lubił chudych. także naprawdę, wagą nie przejmuj się kompletnie. wagą jako rzecz nabyta może się zawsze zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

tylko debiI i skończony pustak odrzuci kobietę z powodu LEKKIEJ nadwagi. nie masz się co bać.

Jak tylko go spotkam zagadam go. Moze bedzie okazja w niedziele. Do urzedu moge codziennie isc i do niego tez o cos spytac ale nie chce sie juz w pracy krecic. Sluchajcie to jest mala miescina naprawdw wszyscy sie znaja to nie jest tak ze sie wchodzi to urzedu i nikt was nie zna i wychodzi jak w miescie. Tu sa dwa najwazniejsze miejsca kosciol i urzad. Caly czas was obserwuja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Plus jest taki ze jestem od niego o 10-11 lat mlodsza dopiero co przeproczylam 30stke a on 40stke. Moja mama to jest inna bo kiedys tam poszla to poprosila go to ja oprowadzil gdzie chciala i jeszcze z usmiechem zrobil. Dlatego sie krepuje bo mi zalezy. Jakby mi nie zalezalo to wszedzie pojde. Jest tez taka sprawa ze ja planuje na stale przeprowadzke do warszawy ale to zawsze mozna sie spotykac w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Warszawa jest wstrętna 🤮 i wszyscy tam są wyniosli i utopia cię w łyżce wody z uśmiechem na twarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Warszawa jest wstrętna 🤮 i wszyscy tam są wyniosli i utopia cię w łyżce wody z uśmiechem na twarzy. 

Kocham warszawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak mam go zaczepic? To mala miejscowosc wstydze sie.

Normalnie, powiedzieć dzień dobry, uśmiechnąć się. Potem powoli zacząć rozmawiać itd. Kobiety jak chcą to potrafią wszystko, bo są bardzo sprytne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Jest sporo facetów którzy lubią grubsze. Mój facet na przyklad tylko za grubszymi się ogląda. Po drugie w 3 miesiące możesz spokojnie zrzucić 10 kilo. A nawet 15. Trzymam kciuki. 

E, sporo to nie, bez przesady. Może z 5 procent woli grubsze, to maks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość gość napisał:

tylko debiI i skończony pustak odrzuci kobietę z powodu LEKKIEJ nadwagi. nie masz się co bać.

tylko ...ka i skończona pustaczka odmawia prawa facetom do swoich preferencji i odrzucania kobiet które nie są w ich typie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

tylko ...ka i skończona pustaczka odmawia prawa facetom do swoich preferencji i odrzucania kobiet które nie są w ich typie. 

...o wiesz ze mozna schudnac. Jak mozna kogos skreslac bo ma 15 kilo nadwagi ? Przeciez to mozna zrzucic dieta i cwiczenia i w trzy miechy 15 kilo nie ma a potem jeszcze kolejne 5. W 5 miesiecy z lochy moze sie zrobic supwr laska. Odp zabiegi solarium schudniecie czyni cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jakbym ja odrzucila faceta tylko o to ze malo zarabia ? Zaraz by byl wyk ze jak to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli jesteś dobrym i wrazliwym człowiekiem to warszawiaki cię zniszczą wykoncza wykorzystaja i zadepcza. W Warszawie trzeba być dwulicowym załamanym i wiecznie kombinujacym knujacym bezwzględnym gnojem bez uczuc żeby przeżyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Jeśli jesteś dobrym i wrazliwym człowiekiem to warszawiaki cię zniszczą wykoncza wykorzystaja i zadepcza. W Warszawie trzeba być dwulicowym załamanym i wiecznie kombinujacym knujacym bezwzględnym gnojem bez uczuc żeby przeżyć. 

Ja taka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widze ze jest problem z moim wygladem. Duzo osob mowi ze jestem podobna do Karoliny Szostak jestem od niej troche szczuplejsza wtedy jak byla grubsza. Nie wiem czy ona nie facetom podoba mysle ze powinna sie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdser

Za stary dla ciebie. Szukaj kogoś w zbliżonym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×