Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcowa Mama

Czy jest tu jakaś 34 latka pierwszy raz w ciąży?

Polecane posty

Gość Gosc
12 godzin temu, Gość Również marcowa mama napisał:

Mam 34 i też rodzę w marcu. To moje pierwsze dziecko🙂 rocznikowo niby będzie 35, ale urodziny mam dopiero w czerwcu więc mamy tak samo 🙂 mnie też życie wcześniej się nie ułożyło. 3 razy byłam zaręczona, oczywiście z różnymi mężczyznami. Łącznie 14 lat "stracone" na nie te związki. Miłość spadła na mnie można powiedzieć jak grom z jasnego nieba, po 3 miesiącach od pierwszego spotkania były zaręczyny, a obecnie za 3 tyg ślub. Kupiliśmy wspólny dom i będziemy się urządzać. W końcu czuję się szczęśliwa i spełniają się moje marzenia o własnej Rodzinie 🙂

Napisz to w temacie o samotnych 30! Jak widać można sobie ułożyć życie po 30, a nie kłaść się do trumny jakby chcieli wielbiciele dwudziestolatek. Życzę wam szczęścia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Ja mam 38 i date porodu na 39 urodziny. 

jest to co prawda moja 6 ciąża ale poprzednie straciłam więc za miesiąc urodzę po raz 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebra

Wiek dobry jak każdy inny. Ja sama pierwsze dziecko urodziłam mając skończone 33 lata, drugie dziecko skończone 37 lat. Teraz mam 39 lat i dwa tygodnie temu zrobiłam test - jestem w trzeciej ciąży. Trochę zła na siebie, bo raczej nie do końca planowana. Raz zaszaleliśmy bez zabezpieczenia, no raz...  Ech.. naczytałam się o tym jak to płodność niby spada po 35 roku życia, a po 37, to już w ogóle leci na łeb na szyję. No to mi nic nie spadło ani nie poleciało, zachodzę jak przysłowiowa dwudziestka.. Cóż trzeba będzie ogarnąć temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to też w wieku 34 lat zostanę mamą...przynajmniej taki jest plan. Trochę się boję, że za późno, ale mieć dziecko z byle kim...kilka nieudanych związków za mną, dopiero po 30-stce poznałam mojego przyszłego męża ;) Planuję cc, chociaż wiem, że po tym trzeba czekać trochę na kolejną ciążę...mam nadzieję, że rok wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja co prawda mam lat 31 i dwoje dzieci, ale naprawdę masa moich koleżanek nie myśli jeszcze o posiadaniu potomstwa, także nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama37

Ja mam 37 lat i drugie w drodze. Też się strasznie stresuję. Głupie myśli mnie dopadają, zwłaszcza że moja 19-letnia sąsiadka też jest właśnie w ciąży. I niby to dla mnie duuuużo za szybko, to trochę jej zazdroszczę - energii do biegania po placach zabaw, bawienia się z małym dzieckiem zabawkami (czego ja akurat nie znoszę), i po prostu tego, że będzie przy swoim dziecku o długie lata dłużej niż ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pierwsze dziecko urodziłam miesiąc przed 35 urodzinami. Drugie - jak miałam 37 i 4 miesiące. Między córką i synem jest 2l 5m różnicy. Czuję się git i nie wyglądam na prawie 40. 

I ciesze się, że nie wcześniej, bo ewentualni kandydaci na ojców byli mocno do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×