Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0000

Faceci w jakim wieku chcecie mieć pierwszego bombelka

Polecane posty

Gość 0000

W jakim wieku chcecie pierwszy raz zaplodnic babe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet

W żadnym. Mam 33 lata, spotykam się z kobietami i to jest szok, jak wam odwaliło od tych praw.

Współczesne kobiety w większości to sykutnice, które zęby pokazują dopiero po urodzeniu dziecka, ale jest sporo frajerów co zapładnia swoje baby a potem muszę znosić ...nik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary prawiczek

W ogóle nie chcę mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000

Nie pytam nieudacznikow tylko normalnych facetów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Ja mam 23 lata i wszystko było ok przez pięć lat potem pojawiło się dziecko. Po roku zachorowałem na nowotwora ,nażyczona poszedla do pracy bo za cos musimy żyć a co się okazało zaczęła z innym się spotykać   .  Chodź wiedziała że wyzdrowiałem po wszystkich hemiach i tym podobnym. Ja ci radzę daj sobie spokój jak jesteś młody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Piotr napisał:

Ja mam 23 lata i wszystko było ok przez pięć lat potem pojawiło się dziecko. Po roku zachorowałem na nowotwora ,nażyczona poszedla do pracy bo za cos musimy żyć a co się okazało zaczęła z innym się spotykać   .  Chodź wiedziała że wyzdrowiałem po wszystkich hemiach i tym podobnym. Ja ci radzę daj sobie spokój jak jesteś młody. 

Odradzasz komuś dziecko bo laska Cię zostawiła? Jesteś krety//nem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatkało Kakało :D

Czyli jak na razie, żaden facet z kafe w ogóle nie chce mieć dzieci 😂 Nie tego spodziewała się menda zakładająca ten temat 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czym mają to zrobić? Cipa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Już kuurrwy szczekają. Żaden mądry facet nie wjeebiee się w małżeństwo i bachory. Tępe strzały kafeteryjne nie mogą tego znieść, stąd skowyt😂 Chciałyby złapać jelenia na bachora, a tu takiego chuujâ! 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Zatkało Kakało 😄 napisał:

Czyli jak na razie, żaden facet z kafe w ogóle nie chce mieć dzieci 😂 Nie tego spodziewała się menda zakładająca ten temat 😂

Bo tu nie ma porządnych facetów tylko zbieranina ruch....y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.mmmm

Bachora? Ble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Bo tu nie ma porządnych facetów tylko zbieranina ruch....y

Są. I nie rüchacze, a prawiczkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry
9 minut temu, Bolek napisał:

Pierwsze dziecko miałem w wieku 33 lat, i z racji tego że jestem doświadczonym facetem odradzam każdemu ślub i dzieci przed 40. Żyj, baw się i nie daj się usidlić żadnej babie.

Szanuję tę wypowiedź. Mam 33 lata, jestem facetem i też tak na to patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Bolek napisał:

Pierwsze dziecko miałem w wieku 33 lat, i z racji tego że jestem doświadczonym facetem odradzam każdemu ślub i dzieci przed 40. Żyj, baw się i nie daj się usidlić żadnej babie.

W wieku 40 lat wstawać do dzieciaka w nocy i pakować w pieluchy,  a w domu 50 lat iść z synem na piłkę- już widzę tą kondycję po zabawie do 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 789

Mam 29 lat i w ciągu roku, dwóch chciałbym mieć dziecko. Nie uważam, że żona i dziecko to jakaś kula u nogi, na pewno większa odpowiedzialność, ale i więcej szczęścia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W wieku 33 lat to już za późno  na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

W wieku 40 lat wstawać do dzieciaka w nocy i pakować w pieluchy,  a w domu 50 lat iść z synem na piłkę- już widzę tą kondycję po zabawie do 40.

Raczej nie jest trudno mieć kondycję w wieku 50 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
22 minuty temu, Bolek napisał:

Pierwsze dziecko miałem w wieku 33 lat, i z racji tego że jestem doświadczonym facetem odradzam każdemu ślub i dzieci przed 40. Żyj, baw się i nie daj się usidlić żadnej babie.

Najlepszy wiek na rodzenie dzieci to dla kobiety ok. 25 lat. W wieku 40 lat, z kobietą w stosownym do Twojego wieku (35-45 lat) masz kiepskie szanse na poczecie. A z uwagi na wiek swój (o partnerce już nie wspomne) masz duże szanse na bezplodnosc (niska liczba zdrowych plemnikow), choroby psychiczne. No i powinienes zaczac zapieprzac na silce i biegac, bo male dziecko to wulkan energii, a blizniaki chyba Cie rozniosa.

No chyba, ze myslisz o adoptowanych dzieciach, ktore wychowasz jak wlasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Raczej nie jest trudno mieć kondycję w wieku 50 lat. 

To czemu większość mężczyzn jej nie ma, a na siłce nie widze facetów po 40, a baby sie czasem zdarzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 minut temu, Gość Piotr napisał:

Ja mam 23 lata i wszystko było ok przez pięć lat potem pojawiło się dziecko. Po roku zachorowałem na nowotwora ,nażyczona poszedla do pracy bo za cos musimy żyć a co się okazało zaczęła z innym się spotykać   .  Chodź wiedziała że wyzdrowiałem po wszystkich hemiach i tym podobnym. Ja ci radzę daj sobie spokój jak jesteś młody. 

jak cie zostawiła to masz okazję nauczyc się w wolnym czasie ojczystego języka, kup słownik i naku.r.wiaj bo aż żal patrzeć na to. "nażyczona, poszedła, hemia"?!? ku.r.wa, wstyd dziecku przyniesiesz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Kiss napisał:

To czemu większość mężczyzn jej nie ma, a na siłce nie widze facetów po 40, a baby sie czasem zdarzają?

Bo widocznie na twojej takich nie ma. To nie średniowiecze gdzie w ogóle żyjący 50 latek był ewenementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

chcialbym ale jestem bezpłodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Bolek napisał:

Możesz zrobić dzieciaka i wziąć ślub jak masz 20 lat, ale jeśli miałeś jakieś plany, marzenia to możesz o nich zapomnieć,  będziesz spełniał marzenia żony i dzieci. A potem jak się to ładnie nazywa "kryzys wieku średniego" czyli zdajesz sobie nagle sprawę "kúrwa co ja tu robię" dzieci prawie dorosłe i rzucasz to wszystko w cholerę by w końcu zrealizować plany sprzed 20 lat, kupujesz kabrio, motocykl i zaczynasz się bawić.

Dlatego małżeństwo tylko dla zdecydowanych i zdających sobie sprawę co to rodzina. Dla samotnych realizacja planów i marzeń ,na starość samotność i pochówek przez państwo. No chyba,że masz szczęście i jeszcze ktoś z rodziny żyje, brat lub siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Bolek napisał:

Nie każdy jest po 40 Januszem z wyglądem Ferdka kiepskiego.

Nie koniecznie chodzi tylko o wygląd. W wieku 40 lat ma się lepsza kondycję. Niektórzy mężczyźni wolą w wiek i 40 lat chodzić z synem na piłkę, a jeszcze przed 50 iść z nim na piwo.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
6 minut temu, Bolek napisał:

Hahaha 😂😂😂😂😂😂😂😂

Niezły naiwniak, co ? xD

Jak przeczytałem to co on napisał, to z krzesła spadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie koniecznie chodzi tylko o wygląd. W wieku 40 lat ma się lepsza kondycję. Niektórzy mężczyźni wolą w wiek i 40 lat chodzić z synem na piłkę, a jeszcze przed 50 iść z nim na piwo.  

Najpierw wypadałoby ogarnąć swój język polski bo samemu go nie znając hoduje się kolejnego analfabete. Rzeczywiście niektórzy nadają się tylko do piłki i piwa... Teksty o starości i samotności są naprawdę żałosne. Zdechniesz sam mając nawet wielka rodzinę a to kto cie pochowa ma zerowe znaczenie dla zmarłego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Najpierw wypadałoby ogarnąć swój język polski bo samemu go nie znając hoduje się kolejnego analfabete. Rzeczywiście niektórzy nadają się tylko do piłki i piwa... Teksty o starości i samotności są naprawdę żałosne. Zdechniesz sam mając nawet wielka rodzinę a to kto cie pochowa ma zerowe znaczenie dla zmarłego. 

Imbecyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Imbecyl

Ale kto? Ty, twój stary czy bombelek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 789
23 minuty temu, Bolek napisał:

Hahaha 😂😂😂😂😂😂😂😂

Co właściwie Ciebie tak bawi Kolego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

"Nie pytam nieudacznikow tylko normalnych facetów "

Na tym forum (wnioskujac po tresciach jakie oni pisza) nie ma absolutnie zadnych normalnych mezczyzn, tym bardziej ze zdrowym podejsciem do zycia, tutaj jest jakas zbieranina wybrakowanych ...i z problemami i skrzywieniami psychicznymi i niedojrzalych oferm zyciowych na utrzymaniu matki, ktorzy nie nadaja sie do zadnego zwiazku a na pewno nie do bycia ojcami, bo sami sa jeszcze dziecmi nieprzystosowanymi do zycia w soleczenstwie. Wystarczy zamknac kafe i wyjsc z domu, a mozna poznac naprawde porzadnych i zdrowych psychicznie normalnych mezczyzn, ktorzy chca miec kobiety i dzieci i nie maja tak nasrane we lbie jak kolesie na tym  forum i tym bardziej szamba w gebie. Takze temat zbedny, szkoda czasu na czytanie chorych bzdetow chorych na glowe ...ow.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×