Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie

Czy to prawda że mógł ktoś na nas dac zły urok? I jak tego się pozbyć?

Polecane posty

Gość gość

to tylko przesądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna

Tylko Najświętsza Maria może pokonać i poproszona o to, chętnie tobie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Modlitwa uwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zabobon, raczej złe plotki, małe kłamstewka, wyszukiwanie złych sytuacji . Sam doświadczyłem odsunięcia się znajomych i części rodziny z czasem okazało się że szwagierka z swoim nawijali kłamstewka dookoła sącząc jad a że on jest permanentnym kłamcą i szują typu : wiesz ale to nie odemnie że podobno tak mówią ..........  , ktoś mi powiedział kiedyś że podobno to ....... ale nie mów nikomu bo domyśli się że ja to mówiłem.... To są bardzo podli ludzie zazdroszcząc innym życia a somi zgorzkniali nic nie robiący aby się lepiej im żyło karmiący swoje ego krzywdą na innych. Na pierwszy rzut trudno takiego wyczuć dopiero z czasem wychodzą jego krętactwa i kłamstwa. Charakterystyczne jest to że padają często słowa : słyszałem, od kogoś, podobno, tak mówią, prawdopodobnie, ja do ciebie nic nie mam, nie chcą aby się oskarżony dowiedział kto ich oczernia ani nie wskazują dokładnie żródła wiadomości i czasu kiedy to było. Jestem katolikiem i nie wierzę w takie rzeczy natomiast wierzę w opętanie i złego co sączy jad w złych ludzi. Pamiętaj ty kreujesz świat i swoje życie , siądz , odpręż się i zastanów co jest przyczyną takiego stanu, co możesz zmienić w życiu i w sobie . Zacznij od najprostrzych rzeczy - powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×