Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :0.

Serio???

Polecane posty

Gość :0.

Serio wy tyle godzin dziennie siedzicie tu skąd macie tyle czasu żeby siedzieć na Cafe nic w domu nie robicie czy co 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość :0. napisał:

Serio wy tyle godzin dziennie siedzicie tu skąd macie tyle czasu żeby siedzieć na Cafe nic w domu nie robicie czy co 

gdzie sie podzialy twoje przecinki,gdzie te przeciiiinki sprzed wielu laaaat

tak,dzis troche tu siedze, bo mam lenia i nic mi sie nie chce. W domu porobione, dzieci bawia sie w pokoju, zaraz ide na zakupy , plac zabaw i pozniej zrobie obiad. Jeszcze chwile buszuje po internecie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :0.

Ja to może raz na rok wchodzę ale wczoraj byłam trochę chora to powiedziałam tu i jestem w szoku ciężkim że ludzie są tu dzień w dzień. Nie szkoda wam czasu na takie coś co wy zainteresowań nie macie zadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość :0. napisał:

Ja to może raz na rok wchodzę ale wczoraj byłam trochę chora to powiedziałam tu i jestem w szoku ciężkim że ludzie są tu dzień w dzień. Nie szkoda wam czasu na takie coś co wy zainteresowań nie macie zadnych

mam zainteresowania,ale czasem trzeba tez sie ponudzić dla zdrowia psychicznego. Cały tydzien biegam na dwie prace, zajmuje sie dziecmi, domem,wiec dzisiaj sie wyspalam, wypiłam kawke, zjedlismy pozne sniadanie. Wieczorem z mezem cos poogladamy. Zainteresowania mam, ale nie poswiecam kazdej wolnej chwili na nie. A aktualnie robie liste zakupow, bo planuje upiec  chleb, Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

mam zainteresowania,ale czasem trzeba tez sie ponudzić dla zdrowia psychicznego. Cały tydzien biegam na dwie prace, zajmuje sie dziecmi, domem,wiec dzisiaj sie wyspalam, wypiłam kawke, zjedlismy pozne sniadanie. Wieczorem z mezem cos poogladamy. Zainteresowania mam, ale nie poswiecam kazdej wolnej chwili na nie. A aktualnie robie liste zakupow, bo planuje upiec  chleb, Mniam

Dwa razy napisałam o tych zainteresowaniach 😄 sorki, ale robię kilka rzeczy jednocześnie i nie sprawdziłam tego co napisałam. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :0.
12 minut temu, Gość gosc napisał:

mam zainteresowania,ale czasem trzeba tez sie ponudzić dla zdrowia psychicznego. Cały tydzien biegam na dwie prace, zajmuje sie dziecmi, domem,wiec dzisiaj sie wyspalam, wypiłam kawke, zjedlismy pozne sniadanie. Wieczorem z mezem cos poogladamy. Zainteresowania mam, ale nie poswiecam kazdej wolnej chwili na nie. A aktualnie robie liste zakupow, bo planuje upiec  chleb, Mniam

No to już ciekawiej brzmi:)) to chyba ja jestem ciągle nie obroniona ledwo chodzę do pracy y i wyrabiam z domem i na nic mi już nie starcza czasu nawet na sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość :0. napisał:

Serio wy tyle godzin dziennie siedzicie tu skąd macie tyle czasu żeby siedzieć na Cafe nic w domu nie robicie czy co 

No ja akurat nic nie robię takiego. Siedzę w domu, sprzątam, gotuję obiady, odstawiam dzieci do szkoły. Większość dnia mam luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbddn
31 minut temu, Gość gosc napisał:

gdzie sie podzialy twoje przecinki,gdzie te przeciiiinki sprzed wielu laaaat

tak,dzis troche tu siedze, bo mam lenia i nic mi sie nie chce. W domu porobione, dzieci bawia sie w pokoju, zaraz ide na zakupy , plac zabaw i pozniej zrobie obiad. Jeszcze chwile buszuje po internecie

 

O której zeobisz ten ibis ? O 18? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbddn

Obiad miało być worki tel 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Bdbddn napisał:

O której zeobisz ten ibis ? O 18? 

A jak o 18, to co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmo

Jestem na emeryturze, wiec mam wiecej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Bdbddn napisał:

O której zeobisz ten ibis ? O 18? 

u mnie dopiero 15 dochodzi, maz bedzie po 17. Dzieci jedzą tarte z cukinia wlasnie 🙂 BO MAM! Nie spieszy mi sie,nie samym jedzeniem zyje czlowiek. A nawet jak nie zrobie, to swiat sie nie zawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość :0. napisał:

No to już ciekawiej brzmi:)) to chyba ja jestem ciągle nie obroniona ledwo chodzę do pracy y i wyrabiam z domem i na nic mi już nie starcza czasu nawet na sport

ja sportu nie lubie. To w ogole nie moja bajka.Lubie sie ruszać,ale w ramach spacerow. Ja wole czas poswiecic na ksiazke, albo jakis kurs.Wlasnie w tygodniu mam bardzo malo czasu na obijanie sie w internecie,a czasem tylko tutaj zamulam,bo mam ochote sie odmóżdzyć, poplotkowac, podyskutowac. Przy okazji robie jakies zakupy na jesien dla dziecka, na innej zakladce mam kurs,na kolejnej fb i pisze ze kolezanką, a na kolejnej strona z przepisami :d typowa baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :0.

Ale tak czytać dzień w dzień te ...y to można depresji dostać i uwierzyć że po świecie chodzą same ...e 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×