Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nietrzymanie moczu w ciąży

Polecane posty

Gość Gość

Jak w temacie. 16 tydzień ciąży, meczą mnie wymioty a przy tym właśnie mam ten problem. I dodatkowo przy kaszlu, kichaniu. Macie jakieś sposoby jak sobie z tym poradzić? Bo krępuje się z domu ruszyć i naprawdę źle się z tym czuję. W pierwszej ciąży tego nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O kobieto też mnie to meczylo na początku 2 trymestru, teraz zaczęłam 3 i na razie problem ucichł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pocieszylas mnie 🙂 ale u mnie to jeszcze tyle czasu... To obrzydliwe ale co z tym zrobić, naprawdę wstydzę się z domu ruszyć, jeszcze te wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żebyś wiedziała... Ja też masakrycznie się wstydzilam, nie chodziłam na imprezy rodzinne bo się balam, że będzie wtopa. A jak musiałam gdzieś wyjść na dłużej to brałam ze sobą kilka par majtek... Komedia normalnie! Ale ja  zrobiłam błąd bo nawet nie pomyślałam o tym by używać wkładek dla kobiet z tym problemem. 

Życzę aby i Tobie problem minął 😁👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Wy w średniowieczu zyjecie? Po pierwsze wizyta u lekarza i naswietlenie problemu. Napewno pomoze. Po drgie cwiczenia miesni dna miednicy. Po trzecie w tej chwili jest tyle wkladek higienicznych lub bielizny jednorazowej dla kobiet, ktore maja ten problem , ze szkoda gadac. Kilka par majtek na wyjścia?  No... serio komedia. Wstyd sie przyznawac, zr macie tak malo rozumu w glowie. Czytam i nie wierze.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość ... napisał:

Wy w średniowieczu zyjecie? Po pierwsze wizyta u lekarza i naswietlenie problemu. Napewno pomoze. Po drgie cwiczenia miesni dna miednicy. Po trzecie w tej chwili jest tyle wkladek higienicznych lub bielizny jednorazowej dla kobiet, ktore maja ten problem , ze szkoda gadac. Kilka par majtek na wyjścia?  No... serio komedia. Wstyd sie przyznawac, zr macie tak malo rozumu w glowie. Czytam i nie wierze.. 

O kurde jaka tym mądra... A niech cię hahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

No sorry ale o glupsze rzeczy to juz cjy a pytac nie mozna. Dorosla kobieta i nie wie co zrobic z nietrzymanirm moczu... nie pojdzir do lekarza tylko udaje bezradna na forum. Ludzie szanujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość ... napisał:

No sorry ale o glupsze rzeczy to juz cjy a pytac nie mozna. Dorosla kobieta i nie wie co zrobic z nietrzymanirm moczu... nie pojdzir do lekarza tylko udaje bezradna na forum. Ludzie szanujcie sie

A skąd wiesz, że autorka nie była u lekarza. Pewnie wróżką jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

A skąd wiesz, że autorka nie była u lekarza. Pewnie wróżką jesteś. 

Bo wtedy nie zadswalaby takich pytan na forum. Ciezko bylo sie domyslec ? Heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

A skąd wiesz, że autorka nie była u lekarza. Pewnie wróżką jesteś. 

Kolejna inteligentna inaczej ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

popracuj nad mięśniami może to za ich przyczyną masz taki problem, ja pomogłam sobie takim przedmiotem jak pessar kostkowy, ale było to po porodzie, więc skonsultuj to z lekarzem bo na kobietach w ciąży się nie testuje więc nie ma na ten temat danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×