Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosia8654321

ciagniecie jajnika od owulacji brazowy sluz

Polecane posty

Gość gosia8654321

6 wrzesnia dostalam okres, 17 wrzesnia potwierdzona owulacja z prawego jajnika u ginekologa. Do 12h po potwierdzonej owulacji doszlo do zblizenia. Od tego czasu ¨czulam ¨ prawego jajnika, czasem bylo uczucie ciagniecia. Wczoraj  wylot na wakacje, w tym 2 przesiadki. Po 1 locie, bylam w lazience i na papierze toaletowym zobaczylam brazowy sluz i cos na ksztalt jajeczka okolo 2mm.

Po tym nie widzialam nic wiecej. Dzis rano zostal mi ostatni test owulacyjny (kiedys slyszalam, ze pokazuje on ciaze )i druga kreska wyszla bardzo blada. Podejrzewam, ze ten brazowy sluz z ¨jajeczkiem ¨ to bylo poronienie.

Miala ktoras z was cos podobnego? Okres powinnam dostac w najblizsza srode/czwartek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

poczekaj do srody i zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale xandra

Nienormalna jesteś. 10 dni od owulacji jajeczko ci już wyleciało 🤦🏻‍♀️ I co jeszcze może plemnikowe ogonki na majtkach widziałaś?

w 10 dniu po owulacji żaden ginekolog nie zobaczy nawet pęcherzyka ciążowego na usg. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

musisz iść do gine niestety usg przez net nie istnieje 😉 a może to była implantacja? Jaki tester używasz? Ja zainwestowałam w taki cyfrowy komputer myway i w czasie starań bardzo mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie miałam i nigdy tego tak skrupulatnie nie analizowałam. Od jak dawna starasz się o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×