Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaja

Sperma

Polecane posty

Gość Kaja

Witam, mam może i głupie pytanie ale zastanawiam się ile żyją plemniki poza organizmem człowieka. Chodzi tu konkretnie o deskę klozetową. Oraz czy wyschnięcie spermy jest równoznaczne z zabiciem plemników ? Bardzo proszę o brak zbędnych komentarzy i wyzwisk. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle. Nie przeżyją poza organizmem człowieka. Przynajmniej tak mnie uczono. 

A o wyschnięciu nawet nie wspominamy bo szansa jest równa 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena

a co twój synuś trzepie do kibla i się boisz zaciążyć.Powiedz niech wali w skarpete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

nie będziesz w ciąży jak usiądziesz na miejsce gdzie jest sperma, chyba że pod ciśnieniem ją wprowadzisz w drogi rodne. Po prostu nie ma takiej fizycznej możliwości. ale pamiętaj o antykoncepcji podczas pełnego współżycia bo wtedy już do zapłodnienia może dojść a w drogach rodnych plemniki są w stanie przeżyć nawet do 5 dni. Ja moe zaproponować ci diafragmę caya, używam i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorka o chodzenie na pływanie nawet nie pyta, bo z zasady w dni płodne tam nie chodzi 🤣 no ale szczać trzeba codziennie i jest dylemat czy siadać na desce czy nie. Podpowiedm ci autorko: pipą na desce nie siadasz, a plemnik po udzie ci nie wpełznie, on nie jest taki inteligentny jak ci się wydaje, choć na pewno inteligentniejszy od ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×