Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek

Uwodziciel - pytanie do pań

Polecane posty

Gość Tomek

Kiedy mówimy że mężczyzna uwiódł kobietę często słyszymy, że to jakby antylopa polowała na lwa. No właśnie, drogie Panie, jak to tak naprawdę wygląda z Waszej strony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka

A to proszę Pana zależy ;)Powiedz mi czy wiesz Dlaczego lew jest znany jak król zwierząt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Od czego to zależy? No w sumie tak się przyjęło bo ma grzywę ale coś czuję po kościach że za chwilę mnie oświecisz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Brawo PIEDESTAŁ, rozwijasz się, ale z tym tematem to raczej na uczuciowy nie na ero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Piedestał? Nie sądzę żeby to pasowało do życia uczuciowego bardziej niż do erotycznego. Wydaje mi się że kwestia uwodzenia raczej zbliżona jest do fizycznej potrzeby. Efekty i następstwa to już inna sprawa. Ale ciekawi mnie wątek kiedy mężczyzna wyrwał świetną laskę bez świadomości że ona wiedziała że będzie jej dziś w nocy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka

Otóż proszę Pana,  lwica poluje dla lwa i małych Jednym słowem przejmuje obowiązki samca. Stąd powiedzenie Lew Król Zwierząt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Czyli lew jest leniwy co dla mnie bardzo przekłada się na rodzaj męski naszego gatunku 🙂 ale czy to dotyczy również podrywu? Zakładając hipotetyczną sytuację kiedy mężczyzna podrywa skutecznie kobietę na ile w tym jego umiejętności a na ile wpadł w pułapkę swojej zwierzyny? Rozumiem że w naturze kobiet jest unikanie odpowiedzialności i ogólnie przyznanie się oficjalnie nie wchodzi w grę,  jednak rozmawiamy tutaj całkowicie szczerze więc pytanie zadam inaczej. Jak często kobieta zagadywana właśnie przez faceta myśli "dziś będziesz moj"? Sarenko bardzo dziękuję za wyjaśnienie. Proszę Pani:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka

To zależy czy Dama chce być poderwana przez owego Pana.Jesli Tak to chyba nie będzie problemu.Trudno mi się wypowiedzieć jak podrywaja kobiety, Jedno jest pewne ,,Jeśli dziś nie możesz być mój ,,Odpuszczam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Czyli inaczej rzecz ujmując dam się poderwać. Ale nic z zajęcia sportowego? No bo przecież tak to nie może być Twój? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka

Lol nie zrozumiałeś mnie.Napisalam jak to widzę kobiecym okiem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka

Powiedz mi Czy to Ty chcesz być ustrzelonym czy Ty będziesz polować Coś mi ciężko z Tobą idzie lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Tak szczerze to się zastanawiam czy ustrzelilem czy w pułapkę wpadłem. 4 lata jestem święcie przekonany że jestem kozak ale jak się dobrze zastanowię i zrobię bilans to tracę wiarę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka

4 lata kawał czasu. I nie wiesz czy ustrzelileś no no Wymyśl coś bo szkoda żebyś zmarnował następne 4 lata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Hahaha no że ustrzelilem jestem regularnie informowany. Jakoś tak tylko czytam tutaj i słyszę na codzień to mi się wydaje że wywazalem otwarte drzwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka

Lol  to w czym problem , drzwi się otwierają idzie jak po maśle 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

A no po maśle super. Potem musisz polowac dla lwa i potomstwa i słuchasz że Ty polowałeś 🙂 No właśnie kto kogo? Argumentów szukam kobieto 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka
12 minut temu, Gość Tomek napisał:

A no po maśle super. Potem musisz polowac dla lwa i potomstwa i słuchasz że Ty polowałeś 🙂 No właśnie kto kogo? Argumentów szukam kobieto 😛

Idę spać A Tobie udanych połowów życzę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

W takim razie spokojnych snów i samych dobrych okazji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka

Dziękuję I wzajemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cztery lata próbowałeś zaciągnąć ją do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Nie no 4 lata to by się wytarła od tego ciągania 🙂 chodzi o to że po 4 latach nadal nie wiem kto kogo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×