Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eme

Czy to możliwe że po grze wstępnej i około 30 pchnieciach kobieta może mieć orgazm?

Polecane posty

Gość eme

Czy to możliwe że po grze wstępnej i około 30 pchnieciach kobieta może mieć orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
Przed chwilą, Gość eme napisał:

Czy to możliwe że po grze wstępnej i około 30 pchnieciach kobieta może mieć orgazm?

 Małolat jesteś? Kobiecie zanim go wsadzisz potrafi odlecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety także bywają krótkodystansowe ;). Ale nie jest tak, że zawsze osiągają orgazm w krótkim czasie. To wszystko zależy od wielu czynników. Nastroju, ochoty, stopnia „nakręcenia”, czasu od ostatniego seksu itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eme

Nie jestem małol i nie spotkałem takiej szybkiej, aż tu trafiła mi się taka właśnie żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
9 minut temu, Gość eme napisał:

Nie jestem małol i nie spotkałem takiej szybkiej, aż tu trafiła mi się taka właśnie żona.

Twoja czy kolegi żona? :d  Tak jak panie piszą, jak twoja to udaje, jak kolegi to być może jak bardzo "wygłodniała" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eme

Ale tak samo jest przy oralu.

Chwila moment i naprawdę już nie daje rady. Potem nie ma mowy żeby ją dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika

A jak bylo na samym początku-początku ?

No i czyja to żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eme
4 godziny temu, Gość weronika napisał:

A jak bylo na samym początku-początku ?

No i czyja to żona?

Żona oczywiście jest moja.

Na początku może i było dłużej ale tez robiliśmy to zdecydowanie częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość eme napisał:

Czy to możliwe że po grze wstępnej i około 30 pchnieciach kobieta może mieć orgazm?

Haha, matematyk, liczysz? 😋

Kobieta może mieć orgazm od samych pieszczot, lub gdy wchodzisz w nią, wiadomo, że nie za każdym razem, to już by dziwne raczej bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
9 minut temu, Savja napisał:

Haha, matematyk, liczysz? 😋

Kobieta może mieć orgazm od samych pieszczot, lub gdy wchodzisz w nią, wiadomo, że nie za każdym razem, to już by dziwne raczej bylo

 Wiesz co? Miałem kiedyś taka fajną Dorotkę, całą zabawę zawsze zaczynaliśmy od jej orgazmu sutkowego. Ona to kochała, czasem wystarczyło 3-5 minut pieszczenia jej piersi i odlatywała w kosmos, czasem troszkę dłużej. Przerwa na lamkę wina z delikatnymi pieszczotami i dopiero następowała dalsza część programu czyli "Hulaj dusza piekła nie ma" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
7 godzin temu, Gość eme napisał:

Czy to możliwe że po grze wstępnej i około 30 pchnieciach kobieta może mieć orgazm?

Byłam w związku z chłopakiem i on mnie zostawił. Gdy się otrządłam wtedy zdecydowałam się na bardzo dużo starszego faceta wiek starszy od ojca. Wtedy dopiero sie dowiedziała jak smakuje prawdziwy seks. Inny jest seks z uczuciem wtedy może chłopak mieć niniejszego i tak mam orgazm ale nie tak silny jak obecnie z tym strasznym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×