Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojojoj

skasowali juliet i lolo temat

Polecane posty

Gość XYZ

Nie wiem... Ja go nadal widzę, ale nie mogę na niego wejść. 

A wczoraj dodałam komentarz o tym, że J. Chcę dać Melisie zupke z butelki, bo mała za mało je i nie chce rozszerzać diety. 

Wg niej 2 łyżeczki zupy, które zjada Melisa to mało... 😐 Ona jest na prawdę jakąś nienormalna. Nie wiem jak wychowała tego Alexa. Chyba każda mama wie, że dziecko od razu nie zje całej porcji tylko próbuje smaków po trochu, a mleko jest podstawowym elementem diety. A ona chce jej wcisnąć butelke z zupą zamiast mleka 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss

No właśnie też mnie to zastanawia dlaczego Julka chce karmić małą już całymi posiłkami. Dziecko w tym wieku dopiero poznaje smaki, uczy się ich wiec nawet mała łyżeczka wystarczy byle spróbowało smaku. A mleko jest podstawowym pokarmem póki co. Uważam że takie wmuszanie w dziecko zupki z butelki to trochę creepy 😄 

 

w najnowszym vlogu widać Laurenta jak siedzi na kanapie i widać jego spodnie z odblaskami, zastanawia mnie to czy on może pracuje jako strażak? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość XYZ napisał:

Chyba każda mama wie, że dziecko od razu nie zje całej porcji tylko próbuje smaków po trochu, a mleko jest podstawowym elementem diety. A ona chce jej wcisnąć butelke z zupą zamiast mleka 😱

O jakiej całej porcji mówisz? Julka chce dać małej zupę w butelce, bo może w ten sposób Melissa chociaż spróbuje czegoś nowego. Do gadania to każda pierwsza, ale jak trzeba uważnie posłuchać to już jest problem 😄 Nikt nie chce dziecku wciskać zupki ZAMIAST mleka. 

I nie, nie jestem żadną obrończynią Julki, bo zaraz zapewne ktoś tak napisze. Jednak tworzycie mnóstwo teorii i plotek, bo nie potraficie słuchać ze zrozumieniem. Krytykujcie jak chcecie, ale nie wymyślajcie takich głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×