Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość_girl9806

Tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość Gość_girl9806

Witam was kochane, chciałabym was się czy też tak miałyście. Od pewnego czasu zażywam tabletki antykoncepcyjne i zmniejszyły mi się chęci na sex. A gdy nie brałam tabletek to miałam ogromne chęci na sex. O co tu może chodzić?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spadek libido. Zdarza się. Mi też tabletki ograniczyły chęci na igraszki ale to mi wyszło akurat na plus. Byłam za bardzo pobudzona, a teraz jak ma nic nie być to nie dramatyzuje, a jak ma być to i tak będzie i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xdxd
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Spadek libido. Zdarza się. Mi też tabletki ograniczyły chęci na igraszki ale to mi wyszło akurat na plus. Byłam za bardzo pobudzona, a teraz jak ma nic nie być to nie dramatyzuje, a jak ma być to i tak będzie i jest ok.

A to najlepiej wybrać się teraz do gine z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_girl9806

To napewno tabletki. Bo tylko taka antykoncepcję stosuje. W takim razie muszę zmienić te tabletki. Nazwa ich to są Orlifique. Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam 😊😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretyy

Na początku organizm musi się przyzwyczaić więc mogą się zdarzać takie sytuacje - do dwóch, trzech miesięcy. Ale jeśli po tym czasie nadal będziesz odczuwać spadek libido , albo i dojdą inne objawy to możliwe że tabletki są źle dopasowane, więc idź po prostu do ginekologa.  A jakie w ogóle bierzesz? Bo ja od pół roku Belarę i nie odczuwam takich skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_girl9806

Orlifique. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolka

Może lepiej zacząć z tabletkami o mniejszej ilości hormonów jak np. Vibin mini? Organizm się przyzwyczai i jest mniejsza szansa na jakiekolwiek skutki uboczne, u mnie to się sprawdziło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia940322

Stosował ktoś z was naraya plus? Odczuwalyscie skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaaa30
Dnia 11.10.2019 o 09:45, Gość Kolka napisał:

Może lepiej zacząć z tabletkami o mniejszej ilości hormonów jak np. Vibin mini? Organizm się przyzwyczai i jest mniejsza szansa na jakiekolwiek skutki uboczne, u mnie to się sprawdziło. 

Dokładnie, vibin mini dobre na początek, szczególnie dla młodych dziewczyn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2019 o 09:45, Gość Kolka napisał:

Może lepiej zacząć z tabletkami o mniejszej ilości hormonów jak np. Vibin mini? Organizm się przyzwyczai i jest mniejsza szansa na jakiekolwiek skutki uboczne, u mnie to się sprawdziło. 

Tu bym się zgodziła - źle dobrane tabletki i zbyt duża dawka hormonów to szok dla organizmu. Jak już się przyzwyczai to wtedy pewnie tak jak u mnie przestawi się na Vibin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenia
Dnia 11.10.2019 o 09:45, Gość Kolka napisał:

Może lepiej zacząć z tabletkami o mniejszej ilości hormonów jak np. Vibin mini? Organizm się przyzwyczai i jest mniejsza szansa na jakiekolwiek skutki uboczne, u mnie to się sprawdziło. 

Też tak uważam, chociaż ja też brałam Vibin mini chyba przez dwa lata i się sprawdzał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Od tych zaczynałam, a potem to już normalny vibin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalka

Jesli spada  libido to trzeba zmienic pigułki ja tak zrobiłam .Teraz biore belarę od jakiegoś czasu i po tych pigułkach czuję sie świetnie. Nie boli mnie głowa i tak jak mówie libido mi nie spada. Trzeba po prostu chodzić do ginekologa i jak coś nie pasuje prosić o zmiane anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocoloco

Jak pigułka jest dobrze dobrana, to nie ma skutków ubocznych, takich jak spadek libido. Ja biorę vibin, nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych poza niewielkim plamieniem na samym początku (podobno do 3 miesięcy mogą się zdarzać), ale już wszystko minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość dnia

Ja miałam spadek libido aby przy  tabletkach (Orlifique). Zastanawiam się czy może teraz się zwiększyć moje chęci na sex. Aktualnie zaczęłam brać tabletki Naraya plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telli

a ja postanowiłam odstawić tabletki i sprawdzić czy libido nie wróci, no i widzę zmianę, teraz zabezpieczam sie diafragma caya i nawet 2 kg schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka28

Może masz źle dobrane tabletki? Też niedawno zaczęłam swoją przygodę z tabletkami, biorę Vibin mini, ale nie mam takich problemów, a wręcz przeciwnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Ja przy vibin też nie mam żadnych problemów z libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merci

Ani problemów z libido, ani z wagą, w ogóle czuję się lepiej na nich. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula25

Ja biorę Vibin mini-to moje pierwsze tabletki i też nie mam takich problemów, czuję się bardzo dobrze, ochota też nie mija. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty anty

Miałam to samo, a przez 11 lat już wiele tabletek przetestowałam. Dopiero jak robiłam przerwy to czułam, ze mi się chce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tunia

Ja używam krążka pola ring. Dla mnie wygodniejsze niż pigułka, no i nie obciąża żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Ja pigułki, a z racji tendencji zakrzepicowych w rodzinie, biorę orlifique.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka22

Moja ciocia brała orlifique bo własnie miała problemy z żylakami, ale dobrze że ktoś pomyślał o kobietach  z takimi problemami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżela

Tabletki można zapomnieć wziąć, dla zdrowia też niekoniecznie pozytywne. A i budżet uszczuplają. Mam porównanie - brałam tabletki i opakowanie między 25 a 30 zł. Teraz kupiłam diafragmę caya chyba coś koło 150 zł i już ponad rok używam. Rachunek jest prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabletki antykoncepcyjne mają skutki uboczne i u niektórych kobiet pojawia się spadek libido. Brałam pigułki parę lat i mam porównanie teraz kiedy stosuję tester owulacyjny ze śliny Afrodyta do badania kiedy mam owulację + metoda mechaniczna podczas dni płodnych. Teraz mam ochotę na seks nieporównywanie większą od tej, kiedy brałam pigułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie ufam tabletkom, bo mają zbyt dużo negatywnych następstw, dlatego używam podczas stosunku diafragmy caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz tabletki? Też się wybieram do ginekologa ale pandemia mi przeszkodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie i zastanawiam się czy brać dodatkowo jakieś suplementy co podkręcają libido 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×