Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

CZERWCÓWKI 2020 - cz.2

Polecane posty

Gość Kasia

Dziewczyny, czy tylko mi się nie wyświetla nasz wątek? Nie umiem nic przeczytać, strona niby nie istnieje 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Hej ja też mam problem, ktoś nam zablokował temat. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

W każdym bądź razie ja jestem i mam nadzieję, że dziewczyny zaraz też się pojawią. 

Ja wczoraj miałam dostać @.  nie dostałam test dziś rano negatywny więc poszłam na beta jutro wynik. Piersi mnie tak strasznie bolą pieką nawet tego nie umiem określić wcześniej nigdy przed okresem tak nie miałam. I boli mnie kręgosłup na dole. Nie wiem co mam myśleć. Nigdy @ mi się nie spozniała nawet godziny a teraz już drugi dzień i jej nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Już myślałam, że to ja mam problem i tylko mi forum nie działa 😁

Ja okres mam dostać dzisiaj. Brzuch trochę boli, ale póki co cisza. Jednak ciążowo się nie czuję ani trochę, więc pewnie lada chwila @ przyjdzie 😞

Ona, daj znać jak będziesz mieć wyniki bety. Trzymam kciuki! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Super, że się odnajdujemy 🙂

Kasia ja oprócz bardzo dziwnego piekącego bólu piersi nic nie czuje ale okresu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ona, no to może, może. Jest u Ciebie nadzieja. Jutro będziesz wszystko wiedziała ☺️ Ja jeśli dzisiaj nie dostanę okresu (w co wątpię) to jutro rano znowu zatestuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
33 minuty temu, karusia18192 napisał:

A swoją drogą ciekawe, co się stało z poprzednim forum. Mi w pewnym momencie czwarta strona pokazywała błąd. 

No ja miałam dokładnie to samo. Trzy strony się ładowały, na czwartej wyskakiwał błąd.

Szkoda Karusia, może za miesiąc się uda i będzie lipcowa dzidzia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Nie no dziewczyny nie traćcie nadziei. Ja trzymam kciuki za nas wszystkie.

Co do poprzedniego tematu to czytałam że jakiś troll któremu się nudziło po prostu zablokował stronę ale to nie tylko u nas.

Nie mogę się doczekać wyniku bety ale w głowie mi się kołedzi, że jednak nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona może akurat u Ciebie się uda, ja mocno trzymam kciuki 🙂

Nie ukrywam, że jestem mocno zawiedziona tym brakiem drugiej kreski zwłaszcza że jestem pewna, że trafiliśmy w owulację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

U nas przytulanki były w dzień owulacji, dzień oraz trzy dni przed. @ dalej nie ma, a powinna być dzisiaj. Wczoraj i we wtorek tak mnie brzuch bolał, że byłam pewna, że przyjdzie nawet wcześniej niż powinna, a tymczasem teraz brzuch przestał boleć całkowicie. Dziwne to wszystko 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Mi się wydaje że owulacja mi się przesuneła i może to być powód negatywnego testu no chyba że pierwszy raz w życiu mi się spóźnia. Nie wiem już glupieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Niestety dziewczyny właśnie dostałam @ więc nie ma już nadziei. 

Za was mocno trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja jeszcze @ nie mam, ale test rano negatywny. Może za miesiąc się nam wszystkim uda. Oby! 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje testy też negatywne, dziś powinnam mieć okres. Temperatura dalej wyższa, a ja się czuję jakbym zaraz miała dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

A ja się zastanawiam czy dopiero teraz u mnie się wszystko nie ustabilizowało bo zawsze miałam 28 dniowe cykle od odstawienia tabletek przez 2 mc miałam po 26 dni więc może w ogóle nie było owulacji u mnie. Nie wiem jak narazie chyba musze sobie odpuścić  bo za bardzo brne w swoje ciało. Jest mi niezmiernie przykro. Bo jak się @ nie pojawiła to byłam już pewna że jest coś na rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

A ja właśnie dostałam @ 😉 Nowy cykl starań czas zacząć. U mnie chyba też dopiero teraz hormony wracają do normy po odstawieniu tabletek, bo to był pierwszy cykl, który przypominał te zanim zaczęłam brać tabletki. Mam nadzieję, że za miesiąc się uda, jestem dobrej myśli 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Karusia18192 może faktycznie czas na wizytę w szpitalu bo coś ewidentnie się dzieje złego. 

Kasia to my chyba z tymi tabletkami i stabilizacja okresu razem jedziemy na tym samym wózku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzięłam ciepłą kąpiel ale dalej boli. Ech... 😕 już sama nie wiem co mam myśleć. Czy test mógł się mylić i jednak coś jest na rzeczy? Okresu dalej brak, to 32 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Karusia18192 test zawsze może się mylić kwestia tego czy owulacja się nie przesunęła. No chyba, że się zblokowalaś bo też tak może być. Dokładnie kiedy miałaś dostać @ ? Brałaś tabletki wcześniej? Bo widzisz u mnie i Kasi po odstawieniu chyba dopiero ten cykl jest normalny 28 dniowy tak jak wcześniej miałyśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni cykl miałam 32-dniowy i według niego dziś powinnam mieć okres. Całą noc bolał mnie brzuch i czułam jajnik. Dziś bardzo mi ten jajnik dokucza. Test co prawda zrobiłam po południu, ale byłam pewna że dostanę okres. Zawsze miałam cykle regularne. Temperatura cały czas wyższa, powyżej 37 stopni. Już zgłupiałam. Chyba poczekam do poniedziałku i zrobię test jeśli nie dostanę @. Jeżeli dalej będzie negatywny a okresu nie będzie, to pójdę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no i tabletek nie brałam. Przed pierwszą ciążą przez parę lat brałam i wtedy miałam problem z zajściem w ciążę. Teraz jeszcze dokarmiam piersią i okres mam od zaledwie 3-4 miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

No to albo będziemy gratulować albo jest to związane z tym że jeszcze karmisz. Trzymam kciuki mimo wszystko  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×