Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lokator

Po zamieszkaniu razem

Polecane posty

Gość Lokator

Cześć przychodzę do was z pytaniem, może ktoś miał podobnie. Znam moją dziewczynę 5 lat i od pół roku jesteśmy razem. Z racji tego, że  mamy sporo własnych pasji i zajęć postanowiliśmy razem zamieszkać. Tutaj muszę wspomnieć, że przed zamieszkaniem razem było dość ciężko z czasem u nas. Cały czas byliśmy na biegu między jednym mieszkaniem a drugim, dni były wypełnione po brzegi, często nie przesypialiśmy nocy, bo był to jedyny czas, który mogliśmy spędzić razem. Postanowiliśmy zamieszkać razem i stało się to w ostatni weekend. Myślałem, że będzie świetnie, że w końcu wszystko się poukłada ale jest inaczej. Czuje się jakby nagle coś zgasło, załatwiamy wszystko co mamy załatwić, siadamy wieczorem w salonie i jest pauza... nie wiemy co ze sobą zrobić. Dodam tutaj jeszcze, że od poniedziałku moja dziewczynę złapała jakaś drobna grypa ( co jest dziwne, bo ona nigdy nie choruje) i zaczął się rok akademicki, więc ona wróciła na uczelnie (tzn. idzie na uczelnie potem do pracy i koło 20 jest w domu). Po za tym mam drugą pracę, którą po godzinach wykonywałem w domu. Teraz nie mogę się do tego zmotywować, jakos mi tak zwyczajnie głupio pracować gdy ona jest w mieszkaniu, czuje się jakbym ją zaniedbywał, cały dzień siedzi w pracy i na uczelni i czuje się nie w porządku jak mam siadać do roboty, po jej powrocie do domu. 

Czy ktoś miał podobny problem? Czy taki stan minie? Chodzi dokładnie o to, że jakby wszystko przygasło. 

Ps: Nie kłócimy się, ani nic z tych rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

strata czasu skoro was do siebie nie ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość gość napisał:

strata czasu skoro was do siebie nie ciągnie

Chyba, czytałeś inną wypowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety, ale codzienne życie to nuda, obowiązki, odpoczynek po pracy. Jak z kimś nie mieszkasz, to spotykasz się na fun, mobilizujesz siły na to spotkanie i robicie same fajne rzeczy typu seks, jedzenie, rozrywka, rozmowy. Zderzenie z szarą rzeczywistością przeżywasz. Standard. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×