Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PYSIA

PUSTY PĘCHERZYK CIĄŻOWY

Polecane posty

Gość slo

Robiłam dziś i negatywny  🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYSIA
15 godzin temu, Gość slo napisał:

Robiłam dziś i negatywny  🙂 

 

A dostałaś @ ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slo
1 godzinę temu, Gość PYSIA napisał:

A dostałaś @ ? 

No właśnie nie dostałam. Może w tym tygodniu będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYSIA
2 godziny temu, Gość slo napisał:

No właśnie nie dostałam. Może w tym tygodniu będzie....

Ok, to czekamy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia

Hmm no nie wiem... ile najdłużej trwa twój cykl?  Jutro albo w piątek zrób test najwyżej. Ale ja bym już poszła na bete. Po co się stresować, miałabyś już pewność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slo

Wiesz, różnie to bywało... Dopiero teraz mi się reguluje. Poczekam do końca tygodnia. A jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia
4 godziny temu, Gość slo napisał:

Wiesz, różnie to bywało... Dopiero teraz mi się reguluje. Poczekam do końca tygodnia. A jak Ty się czujesz?

Czuję się dziwnie. Raz dobrze raz źle, ale jakoś ciągnę :) najgorsze są mdłości... ehhh  A Tobie nie zachciało się jednak dzidzi w trakcie tego oczekiwania na @? ☺️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slo

Ach te mdłości zawsze są uciążliwe w ciąży... Wiesz nie, uważam, że to jeszcze nie czas na dziecko, choć młodsza już nie będę  😉
Poza tym chciałabym mieć po ślubie, wole jeszcze poczekać, może się boję, że sobie nie poradzę.... Nie wiem, wolę jeszcze nie mieć. Ale nie mam się już czym przejmować bo dostałam 😄  Rany jaka ulga  ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia
Dnia 25.10.2019 o 09:28, Gość slo napisał:

Ach te mdłości zawsze są uciążliwe w ciąży... Wiesz nie, uważam, że to jeszcze nie czas na dziecko, choć młodsza już nie będę  😉
Poza tym chciałabym mieć po ślubie, wole jeszcze poczekać, może się boję, że sobie nie poradzę.... Nie wiem, wolę jeszcze nie mieć. Ale nie mam się już czym przejmować bo dostałam 😄  Rany jaka ulga  ☺️

Gratuluje:) ja ślubu nie mam i nie planuje w najbliższej przyszłości, ale w niczym mi to nie przeszkadza:) żałuje, ze wcześniej nie zdecydowałam się na dziecko, bo tak naprawdę zawsze coś się dzieje i gdybym miala czekać na ten odpowiedni moment to chyba nigdy by się to nie stało :) tez mam stracha, ze nie dam rady, ale nie ja pierwsza i myśle, ze to normalna obawa:) wszystko będzie dobrze :) a Ty przemysl sprawę i działaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slo

Wiesz pytanie tylko co z pracą. Jak pójdę na zwolnienie to nie bede miała już czego tam szukać i bede musiała znaleźć coś innego. A ciężko jest teraz o dobrą pracę. Chciałabym mieć dziecko ale co potem? Ale nic to będzie co ma byc, może przyszły rok będzie "tym" rokiem  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

ja zabezpieczam się diafragmą caya, zakładam ją przed każdym stosunkiem wraz z żelem plemnikobójczym i wiem że wpadka mi sie nie przydarzy  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 28.10.2019 o 14:25, Gość Pola napisał:

ja zabezpieczam się diafragmą caya, zakładam ją przed każdym stosunkiem wraz z żelem plemnikobójczym i wiem że wpadka mi sie nie przydarzy  

Moja szwagierka tak właśnie zaszła w ciążę. Nigdy nie ma 100% pewności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×