Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m.m.m.m

student nauczycielem?

Polecane posty

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy będąc studentem drugiego roku licencjatu na kierunku turystyka i rekreacja mógłbym uczyć przedmiotów zawodowych w technikach? W kwietniu zrobiłem sobie Kurs Kwalifikacyjny Pedagogiczny dla Nauczycieli Praktycznej Nauki Zawodu, ukończyłem technikum hotelarskie i zdobyłem kwalifikacje w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po licencjacie jak najbardziej ale teraz jest na to za wcześnie... no chyba, że coś się pozmieniało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem gdzieś informacje, że dyrektor szkoły może zatrudnić osobę nie posiadającą pełnych kwalifikacji jeśli nie ma kandydatów na to stanowisko z pełnymi kwalifikacjami, za zgodą organu nadzorującego kontrolę nad placówką, ale też osoba zatrudniana obowiązuję się uzupełnić braki w wyznaczonym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyczytałe również informacje ,że osoba, która jest zatrudniana zaczyna od stażu który trwa 9 miesięcy i jeśli w tym czasie nie uzupełni braków, od nowa musi zacząć staż, aby ubiegać się o status nauczyciela kontraktowego, kiedy już wszystko uzupełni może piąć się wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khgjk

Jeśli masz szerokie plecy to możesz wszystko... Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy jest tu jakaś osoba, która zna dyrektora szkoły ponadgimnazjalnej, najlepiej technikum, aby móc uzyskać taką informacje, byłbym wdzięczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×