Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Babka

Członkini komisji wyborczej vol.2

Polecane posty

Gość Maniek
26 minut temu, Gość Babka napisał:

Już ci miauczałam... jesteśmy FWB friends with benefits... !! Zrozum to w końcu, nic więcej między nami nie będzie. Jeśli się z tym nie pogodzisz to wymienię cię na lepszy model... np. na rudą suczkę corgi!

w pakiecie z pańciem.. :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda z Redy

gdzie wątek o kłólowej ulepków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

"Określić wasze pjorytety" hahahahaha xD

W poprzednim vlogu był "Majejanek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żadnych negatywnych komentarzy pod filmem, fascynujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Żadnych negatywnych komentarzy pod filmem, fascynujące.

A myślisz, że czemu Babka śpi tylko dwie godziny dziennie? Bo pilnuje komentarzy 😆😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A myślisz, że czemu Babka śpi tylko dwie godziny dziennie? Bo pilnuje komentarzy 😆😆😆

Kolezanka po fachu sie wycwanila i wlaczyla moderacje. Ale musi o 5.30 wstac, zeby opiekun ja wyszykowal i wystawil na balkon. Jak by tak miala pilnowac komentarzy jeszcze, to nic by nie spala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovia

Babka bawi się w "ciocię dobrą radę " 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovia

Babka bawi się w "ciocię dobrą radę " 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovia

Babka bawi się w "ciocię dobrą radę " 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trtrt

A ja myślę że ona ten film zrobiła dla siebie, żeby poczuc się lepiej. Podejrzewam że nigdy nie miała prawdziwego chłopaka, nie zaznała pocałunków i seksu. To musi być mega przykre i cholernie frustrujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
12 minut temu, Gość Trtrt napisał:

A ja myślę że ona ten film zrobiła dla siebie, żeby poczuc się lepiej. Podejrzewam że nigdy nie miała prawdziwego chłopaka, nie zaznała pocałunków i seksu. To musi być mega przykre i cholernie frustrujące. 

Na pewno, ale babka zaraz ci napisze, ze to ty jestes nieszczesliwa i niekochana😂 jak dla mnie te porady sie kupy nie trzymaja, no ale co ja tam wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babkowy generator

Generator typowego filmiku babki!

Podaj ulubiony: 

dzień tygodnia od poniedziałku do piątku,

liczbę od 1 do 9, 

porę roku,

stronę świata,

literę od A do E,

teletubisia

i wygeneruj losowy typowy filmik babki! Pochwal się co nakręciłaś/łeś z babką 😄 

 

Poniedziałek: Vlog | 

Wtorek: Vlogmas | 

Środa: Vlogtober | 

Czwartek: Storytime | 

Piątek:  Haul | 

1: Co kupiłam w H&M i Sephorze?

2: W końcu mam wolny dzień!

3: Moja firma się rozwija! 

4: Spotkałam się z przyjaciółką! 

5: Wybrałam się do Gdyni!

6: Jak organizuję czas w Bujo?

7: Przypał na imprezie!

8: Jadę na wakacje do Wygwizdowa! #Travelgirl!

9:  Radzę jak wybić się w Social Mediach!

 

Wiosna: Babka mówi o której wstała,

Lato: Babka podaje aktualną godzinę,

Jesień: Babka relacjonuje pogodę w Redzie,

Zima: Babka wita się po długiej przerwie,

 

Północ: żali się, że do późna montowała film,

Wschód: narzeka, że miała ostatnio bardzo dużo pracy,

Południe: cieszy się, że w końcu ma czas dla siebie,

Zachód: ubolewa, że jest w ciągłym "niedoczasie", 

 

A : potem siorbie herbatę i gada trzy po trzy,

B : następnie łypie rybim okiem jadąc chodnikiem na spotkanie z Mertą,

C : wkrótce potem trzęsie kamerą jadąc autobusem i pokazując włosy w nosie w drodze na ważne spotkanie,

D : później pręży się na korytarzu biurowca, w którym wynajmuje wirtualne biuro, bo akurat dostała 20 zł, żeby wykupić sobie salę na 1 godzinę,

: po chwili cała zestresowana przekrzykuje się z ludźmi na tle zatłoczonej galerii handlowej, szpanując kawą z 14 zł, 

 

Tinky Winky: na koniec podsumowuje cały dzień w półmroku i kuchennej futrynie przy herbacie z Lidla.

Dipsy: ostatecznie pokazuje w pokoju co sobie kupiła i zachęca do subskrybowania.

Laa-Laa: aż wreszcie mizdrzy się do Merty, która ją olewa i kończą razem film.

Po: żeby w końcu na tle "kotonbolsów" znów narzekać, że czeka ją dużo pracy, ważne spotkania i musi już przestać nagrywać, żeby się wyspać.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
49 minut temu, Gość Trtrt napisał:

A ja myślę że ona ten film zrobiła dla siebie, żeby poczuc się lepiej. Podejrzewam że nigdy nie miała prawdziwego chłopaka, nie zaznała pocałunków i seksu. To musi być mega przykre i cholernie frustrujące. 

Ten cały kanał to jej zagłuszanie samotności. Ona próbuje samą siebie zakrzyczeć, że jest zabiegana. Dlatego postronny widz nie rozumie po cholerę w jednym filmiku sto razy mówić, że nie ma się na nic czasu. No właśnie ona sama w to nie wierzy i musi to non stop powtarzać samej sobie. Oczywiście, że nie miała nigdy chłopaka. Prawie nie wychodziła z domu. Poza tym o jakości jej kontaktów społecznych świadczy to jak pyskuje w komentarzach. Poziom maksymalnie 10letniego skrzywdzonego dziecka. I jeszcze uwierzyłabym, że mimo jej zje/bi/zmu miała faceta, randki, seks, gdyby wyglądała inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

babkowy generator to naprawdę świetna zabawa😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Boże, jakie to niedojrzałe i teoretyczne. Jak z gazetki dla młodzieży. Znerwicowana, spięta, pełna agresji kłamczucha mówi o byciu pozytywną, uśmiechniętą, szczęśliwą, otwartą na ludzi. Rencistka poucza o pracy marzeń. Mieszkająca z matką w PRLowskim skansenie samotna dziwaczka wyjaśnia, że wymarzone mieszkanie można mieć przed poznaniem drugiej połówki.

Budowanie relacji z LUŹMI. I kto o tym poucza? Babka, która bije, gdy się wkurzy. O jakie to marne. Babka wyjaśnia, że trzeba zastanowić się, czy problem był w was czy w drugiej osobie. Na pewno nie w babce😁 
Następnie mówi o wymarzonym typie faceta. Przecież ona by wzięło wszystko, co by chciało koło niej stanąć. A ona chrzani o typie misia przed tv czy poszukiwacza przygód🤣 Specjalistka od związków. Nie wierzę. Dyskutuje o tym, czy facet chce mieć obiad na stole i jaki chce mieć wystrój domu. Czy jej już od je bało do reszty? Co ona rozważa, jak przy niej trzeba zrobić wszystko, łącznie z podtarciem dvpy? Obiad kolesiowi zrobi, zastanawia się, jaką facet lubi kuchnię? No tak pastę mu zrobi a schabowego już nie. Chatę urządzą luksusowo za jej rentę? Babka już mieszka na innej planecie. No wiecie - ludzie się kłócą - mówi osoba, która banuje wszystkich, bo jest tak słaba psychicznie, że nie radzi sobie z niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć

Jaa pierdziele co za rady z d...... Przeciez nie idzie znaleźć osoby,ktpra spelnia wszystkie nasze " wymogi " , ona sama ukazuje ,ze to wlasnie - JA - mam sobie ustalic wszystko czego oczekuje od drugiej osoby i taka sobie znalezc ,która sie do mnie dopasuje. 😕 Baba ponad 30 lat, a gada jak mala Dziewczynka,ktora naogladala sie " Krolewny Sniezki " i doslownie czeka na wspanialego Ksiecia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Aaaa i filmik miał być o byciu szczęśliwą singielką, a ona cały czas gada o facecie, jakiego chciałaby mieć🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopernikoszopen

Wylaczylam po 5 min. Babka odleciała w inną galaktyke 🚀🚀🚀🚀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Kopernikoszopen napisał:

Wylaczylam po 5 min. Babka odleciała w inną galaktyke 🚀🚀🚀🚀

Obejrzałam na przyspieszeniu -2x. Nic odkrywczego. Znów naczytała się kafeterii lub innych stron z poradami dla samotnych 🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odra Bida

Wchodze na FB a tam Ostra w mejkapie poleca perelki kosmetyczne. 

Rozpedzila sie dziewczyna  😎

Firmą pewnie zajmuje się asystentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Odra Bida napisał:

Wchodze na FB a tam Ostra w mejkapie poleca perelki kosmetyczne. 

Rozpedzila sie dziewczyna  😎

Firmą pewnie zajmuje się asystentka

😂😂 najlepszy mejkap i włosy miała na balkonie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie to bez sensu, widać, że nagrała te filmy wcześniej hurtowo, a teraz tylko wrzuca jako vlogtober... Przecież to polega na tym, żeby przez cały październik nagrywać codziennie vloga i tematyką nawiązywać do tego miesiąca, tak jak to jest we vlogmasie. A  ona kręci taśmowo jakieś pogadanki 😄  głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

babkowy generator to naprawdę świetna zabawa😁

Hit :D babka w babce 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skorzystałam z babko generatora XD

 

Vlog | Jadę na wakacje do Wygwizdowa! #Travelgirl!

Babka wita się po długiej przerwie, ubolewa, że jest w ciągłym "niedoczasie",  potem siorbie herbatę i gada trzy po trzy, żeby w końcu na tle "kotonbolsów" znów narzekać, że czeka ją dużo pracy, ważne spotkania i musi już przestać nagrywać, żeby się wyspać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na serio myślicie, że jej firma to fikcja? Nie wydaje mi się... Podaje przecież adres do  biura w Gdyni, jest zarejestrowana w KRS... Ostatnio miała 4 spotkania, no i ta asystentka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rentę ma pewnie taką samą jak bunia, ale kupuje pantiny i mejbelajny, a nie syfory. Pewnie matka dysponuje kasą. Albo Madzia jest bardziej oszczędna. Renta + własna firma,  nawet jeżeli nie przynosi wielkiego dochodu = życie na solidnie średnim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Na serio myślicie, że jej firma to fikcja? Nie wydaje mi się... Podaje przecież adres do  biura w Gdyni, jest zarejestrowana w KRS... Ostatnio miała 4 spotkania, no i ta asystentka...

Ma zarejestrowaną firmę, ponieważ osoba z takim stopniem niepełnosprawności jest praktycznie zwolniona z opłat. Zarejestrowanie działalności to nic trudnego, można nawet przez internet. 

Nie ma żadnego biura. Wynajęła tylko wirtualny adres. Polega to na tym, że udostępniają Ci adres do zarejestrowania działalności i odbierają Ci pocztę. To kosztuje 70 złotych. Ale nie masz tam nawet swojego biurka. A co dopiero całego pomieszczenia. Możesz tylko na recepcji poprosić o swoje listy. Jeśli chcesz skorzystać z jakiejś sali, to musisz zapłacić dodatkowo na godziny.

Asystentkę ma niby z centrum integracji. Czyli osobę niepełnosprawną, z którą musieli coś zrobić. Ona po prostu korzysta z tych przywilejów.

Zarejestrowała działalność, bo nie ma opłat. Poszła po asystentkę, to jej kogoś wyznaczyli, ale to jak do zabawy w przedszkolu. Wiadomo, że nie dostanie zdrowej, wykwalifikowanej osoby.

Poza tym nie ma sprzętu, doświadczenia, umiejętności. Oferuje, że za 75 zł zrobi komuś logo, otworzy stronę i inne cuda. A sama kupiła swoje logo, bo nie potrafi zrobić 😄 To, co oferuje za 75 zł to robota na cały dzień. A musi odliczyć od tej kwoty podatki, itp... więc ten interes nawet nie ma prawa działać. Ona nie jest mobilna, nie potrafi robić zdjęć, grafik. Nie potrafi pisać ani programować. Portfolio wystawiła ze zdjęć z internetu 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Rentę ma pewnie taką samą jak bunia, ale kupuje pantiny i mejbelajny, a nie syfory. Pewnie matka dysponuje kasą. Albo Madzia jest bardziej oszczędna. Renta + własna firma,  nawet jeżeli nie przynosi wielkiego dochodu = życie na solidnie średnim poziomie.

Buka ma męża, który zarabia. Rodziców przy kasie. I dużo rodzeństwa, które świetnie sobie radzi w biznesie. Otra ze swojej renty utrzymuje siebie i "domowników". Jej siostra ma tylko pensję nauczycielską i mieszka z chłopakiem. Otra sama wiele razy mówiła, że musi liczyć się z każdą złotówką. Nawet nie mogą zmienić tapety w przedpokoju. A Buce kupili mieszkanie i wyremontowali. Podczas gdy Babka nie ma nawet na płytę MArkowskiej 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ma zarejestrowaną firmę, ponieważ osoba z takim stopniem niepełnosprawności jest praktycznie zwolniona z opłat. Zarejestrowanie działalności to nic trudnego, można nawet przez internet. 

Nie ma żadnego biura. Wynajęła tylko wirtualny adres. Polega to na tym, że udostępniają Ci adres do zarejestrowania działalności i odbierają Ci pocztę. To kosztuje 70 złotych. Ale nie masz tam nawet swojego biurka. A co dopiero całego pomieszczenia. Możesz tylko na recepcji poprosić o swoje listy. Jeśli chcesz skorzystać z jakiejś sali, to musisz zapłacić dodatkowo na godziny.

Asystentkę ma niby z centrum integracji. Czyli osobę niepełnosprawną, z którą musieli coś zrobić. Ona po prostu korzysta z tych przywilejów.

Zarejestrowała działalność, bo nie ma opłat. Poszła po asystentkę, to jej kogoś wyznaczyli, ale to jak do zabawy w przedszkolu. Wiadomo, że nie dostanie zdrowej, wykwalifikowanej osoby.

Poza tym nie ma sprzętu, doświadczenia, umiejętności. Oferuje, że za 75 zł zrobi komuś logo, otworzy stronę i inne cuda. A sama kupiła swoje logo, bo nie potrafi zrobić 😄 To, co oferuje za 75 zł to robota na cały dzień. A musi odliczyć od tej kwoty podatki, itp... więc ten interes nawet nie ma prawa działać. Ona nie jest mobilna, nie potrafi robić zdjęć, grafik. Nie potrafi pisać ani programować. Portfolio wystawiła ze zdjęć z internetu 😄 

To wszystko prawda, co piszesz? Jest aż tak źle? Może chociaż część tej historii jest bardziej pozytywna? Chciałabym, żeby Madzia ta firma szła, bo czemu nie? Utarłaby nosa Buce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To wszystko prawda, co piszesz? Jest aż tak źle? Może chociaż część tej historii jest bardziej pozytywna? Chciałabym, żeby Madzia ta firma szła, bo czemu nie? Utarłaby nosa Buce.

W jaki sposób miałaby iść, skoro ona nie ma o tym pojęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×