Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta 26

Ciąża

Polecane posty

Gość Ciąża
2 minuty temu, Gość MotylaNoga napisał:

Sprawia ci te kopulowanie przyjemność chociaż? Masz orgazmy? Czy facet tylko wali jak w kubeł śmietany i zalewa forme?

Następna bez wychowania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciąża
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli krwawienie było inne niż zazwyczaj i to cie trapi możesz już wykonać test ciążowy. Będziesz miała pewność czy to był okres czy plamienie 

Dziękuję  bardzo za odpowiedź. Bo co nie które osoby są bez wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody 28

Co tu ma wychowanie do rzeczy... Fakt może słowa dobiera chamskie ale przekaz jest zachowany... jak widzę te zdesperowane kobiety co się "starają o dziecko" to mnie mdli... Idealne małżeństwa... Zaplanowane wszystko... Kiedy i gdzie mąż ma się spuścić... Kiedy i gdzie ...nie bąka... Nowoczesny szybki świat... Przykre to naprawdę... dla was facet spada do roli reproduktora... Automatu do plemników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciaza
7 minut temu, Gość Młody 28 napisał:

Co tu ma wychowanie do rzeczy... Fakt może słowa dobiera chamskie ale przekaz jest zachowany... jak widzę te zdesperowane kobiety co się "starają o dziecko" to mnie mdli... Idealne małżeństwa... Zaplanowane wszystko... Kiedy i gdzie mąż ma się spuścić... Kiedy i gdzie ...nie bąka... Nowoczesny szybki świat... Przykre to naprawdę... dla was facet spada do roli reproduktora... Automatu do plemników

Dużo ma do rzeczy bo normalne osoby takich rzeczy nie piszą i tak się nie zachowują. I jaki przekaz. To te nie wychowane osoby tak napisały. Było 1 pytanie a zrobiły z tego nie wiadomo co. I po drugie się nie ocenia jak się nie zna sytuacji. Dla mnie jak to piszesz facet nie jest reproduktorem. Ani automatem do plemników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asaa

A co my wróżku  ty worku na sperme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×