Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

Nagradzanie faceta seksem

Polecane posty

Gość Monika

Jestem od ponad roku w związku i czuję, że nie jest tak samo jak na początku. Czuję się jakbym spowszedniała swojemu chłopakowi.

Chciałabym to zmienić i może powinnam trochę inaczej go traktować, tak aby czasami trzymać go w niepewności i być dla niego nagrodą,

oczywiście w sensie seksu. Do tej pory miał zawsze gdy miał na to ochotę. Może warto aby nie zaspokajać go do syta żeby się o mnie starał.

Czy macie dziewczyny jakieś swoje doświadczenia lub porady w tym temacie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda

Powinnaś to obejrzeć> 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalna jestes... A jeśli on cię przeleci tylko w nagrodę... Poszukasz kochanka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiesz co to zmyslowosc, flirt... Jesli nie to jest mi cie zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

Jestem od ponad roku w związku i czuję, że nie jest tak samo jak na początku. Czuję się jakbym spowszedniała swojemu chłopakowi.

Chciałabym to zmienić i może powinnam trochę inaczej go traktować, tak aby czasami trzymać go w niepewności i być dla niego nagrodą,

oczywiście w sensie seksu. Do tej pory miał zawsze gdy miał na to ochotę. Może warto aby nie zaspokajać go do syta żeby się o mnie starał.

Czy macie dziewczyny jakieś swoje doświadczenia lub porady w tym temacie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Jeżeli mu "spowszedniałaś" po "ponad roku" to nasuwa się pytanie: kto tu komu wyznacza nagrodę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CichyKoleżka
2 godziny temu, Gość Monika napisał:

Jestem od ponad roku w związku i czuję, że nie jest tak samo jak na początku. Czuję się jakbym spowszedniała swojemu chłopakowi.

Chciałabym to zmienić i może powinnam trochę inaczej go traktować, tak aby czasami trzymać go w niepewności i być dla niego nagrodą,

oczywiście w sensie seksu. Do tej pory miał zawsze gdy miał na to ochotę. Może warto aby nie zaspokajać go do syta żeby się o mnie starał.

Czy macie dziewczyny jakieś swoje doświadczenia lub porady w tym temacie? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Postaraj się może jakoś go inaczej nakręcić?Jakieś rzeczy których nie próbowaliście lub gry erotyczna jakąś nakręcająca gra wstępna?Jest wiele sposob.Seks jako nagroda to nie jest raczej dobre rozwiązanie ;).To nie pies żeby go nagradzać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Giaa napisał:

Jeżeli mu "spowszedniałaś" po "ponad roku" to nasuwa się pytanie: kto tu komu wyznacza nagrodę 🙂

Dziewczyna zapytała co zrobić, aby może on się starał o nią, przeczytaj uważnie o co jej chodzi, a później odpowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Dziewczyna zapytała co zrobić, aby może on się starał o nią, przeczytaj uważnie o co jej chodzi, a później odpowiadaj

Sprawujesz nadzór merytoryczny nad tokiem jakim podąża wątek, czy jak? Ochłoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Giaa napisał:

Sprawujesz nadzór merytoryczny nad tokiem jakim podąża wątek, czy jak? Ochłoń

Nie, ale czasem mnie wkurzają głupie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×