Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja jej nigdy nie przestane kochać

Polecane posty

Gość gość

Czekamy.na admina  😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Sylwio znowu ci odpiěrfala czy to jakaś inna ladacznica z urojeniami? 

Słucham??co to ma znaczyć!O godzinie 6 rano wstałam ugotowałam kurczaka z makaronem zapakowałam owoce napoje i kanapki.Do Częstochowy ruszyliśmy o godzinie 8.00.Maraton był w deszczu 30 km potem dekoracja o 17.00 podsymowanue sezonu. 10 minut temu wróciliśmy .Syn przebił oponę w aucie.Lewarek musieliśmy pożyczyć.Gracjan potłukł rękę na zjazdach bo miał upadek..Tam zdążyliśmy na styk.Córka nie wystartowała.Spędziłam 14 godzin poza domem a ty znowu masz urojenia ze coś tu pisałam??Idź się leczyć!!!I nie życze sobie przeklinania w moim kierunku.Idę spać.cały dzień spędziłam na deszczu.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s

Ja ci dam zaraz ladacznice Ty Dziadowo!Licz się ze słowami!!!!Do pięt mi mie dosiegasz pod względem pobożności i życia w czystości cielesnej .Maz też dziś startował!Syn ukończył trasę z czasem 1:20 :07.a mąż 1:43.09.Jeszcze raz nazwiesz mnie ladaczmice to Cię pozwę!za obrazę!I odmowę!Nie życzę sobie!Ciekawe w ilu tematach mnie jeszcze dziś widziałaś?Niezłe urojenia masz skoro ja od wczoraj do teraz nie miałam netu.Rano nawet tu mie zaglądałam zaglądałam wróciła chwilę temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s

Gracjan ukończył z czasem 1:26.04.Szymek był 6minut szybciej.Nawet Adama z Wisły spotkałam Tak ojca Tomka tego skoczka bo też startuje .Od Nowego sezonu  ja też będę startowała razem z nimi .Rafałowi chwyciło mięśnie ..skurcz ale przeszło i poszedł na Nicke a ja czytam te wasze urojenia ze niby coś tu pisałam.Chore!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Gdzie ten admin?

Czemu admin nie reaguje na niecenzuralne słowa.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Sylwia s napisał:

Ja ci dam zaraz ladacznice Ty Dziadowo!Licz się ze słowami!!!!Do pięt mi mie dosiegasz pod względem pobożności i życia w czystości cielesnej .Maz też dziś startował!Syn ukończył trasę z czasem 1:20 :07.a mąż 1:43.09.Jeszcze raz nazwiesz mnie ladaczmice to Cię pozwę!za obrazę!I odmowę!Nie życzę sobie!Ciekawe w ilu tematach mnie jeszcze dziś widziałaś?Niezłe urojenia masz skoro ja od wczoraj do teraz nie miałam netu.Rano nawet tu mie zaglądałam zaglądałam wróciła chwilę temu!

Ty tu jesteś we wszystkich tematach, suchy k***sie. Dzień i noc z przerwami na drzemke  i czas spędzony,  na drogę do monopolowego. Czasem się zastanawiam jak można tak marnować życie i co z tego masz?  Żyjesz,   a jakbyś był umarły, zatraciles swoją tożsamość, już nie wiesz kim jesteś. Cudze sprawy, cudze życie i pi******nie w necie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty tu jesteś we wszystkich tematach, suchy k***sie. Dzień i noc z przerwami na drzemke  i czas spędzony,  na drogę do monopolowego. Czasem się zastanawiam jak można tak marnować życie i co z tego masz?  Żyjesz,   a jakbyś był umarły, zatraciles swoją tożsamość, już nie wiesz kim jesteś. Cudze sprawy, cudze życie i pi******nie w necie. 

46 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty tu jesteś we wszystkich tematach, suchy k***sie. Dzień i noc z przerwami na drzemke  i czas spędzony,  na drogę do monopolowego. Czasem się zastanawiam jak można tak marnować życie i co z tego masz?  Żyjesz,   a jakbyś był umarły, zatraciles swoją tożsamość, już nie wiesz kim jesteś. Cudze sprawy, cudze życie i pi******nie w necie. 

Zgłaszam Cię na leczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka w gościach

Temat był ciekawy,więc  zajrzalam wczoraj..a dziś  tak go zepsuli..🤔Pamiętaj o sprzątaniu liści gościu ..😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość taka w gościach napisał:

Temat był ciekawy,więc  zajrzalam wczoraj..a dziś  tak go zepsuli..🤔Pamiętaj o sprzątaniu liści gościu ..😊

Kurde na łopatę z aliexpress czekam 😅 Jak pozamiatam taką to nie będzie liścia we wsi 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×