Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Tramp znosi wizy do USA

Polecane posty

Gość gosc

miodowe włosy- to jeszcze tam nie byłas u siostry? Przez te wizy?

Ja bym strasznie chętnie zobaczyła teksas, prawdziwe Rodeo, grzechotniki, pustynię, i marzę zeby zobaczyc LA, wytwórnie filmowe, te przyrodę, masa tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Zasługa aktualnego rządu. Tyle lat nas olewali, a ten rząd zaczął dbać o obywatela, że koniec końców pan Duda wystarał się.

Łubudubu, łubudubu, niech żyje nam preze kluby, nieeech żyje naaam. To my, płatne pisuarowe trolle, które myślą, że w Polsce uczeń podstawówki nie wie, że wszystko zależy tylko i wyłącznie od LICZBY ODMÓW, spadają poniżej pewnego poziomu-wizy są znoszone. Chcesz siać propagandę bez poparcia w faktach to zatrudnij się w TVP INFO. W przypadku wiz luczą się suche liczby, a Duda to nawet bez pozwolenia starego pryka z metra ciętego, nie może wyjśc do kibla, a co dopiero coś załatwiać. Jak Trump go traktuje to było widać gdy nawet krzesła od waszego kochanego Trumpa przy podpisywaniu papierków nie dostał. Nie ośmieszaj się z tym "Duda się wystarał", bo uwierzą ci tylko podkarpackie babcie z podstawowym wykształceniem.Jak ten rząd dba o obywatela to zapytaj matek dzieci niepełnosprawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja zwycięska

Chrześcijańska kultura mówi, że tak są zakłamane, że jakiekolwiek decyzje takowej szmatki mogą tylko zgorszyć.  Liczy się tylko dziewictwo dla męża. I takie kobiety mają prawo głosu. Pod warunkiem, że nie zdradziły męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty grażyna??
16 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Łubudubu, łubudubu, niech żyje nam preze kluby, nieeech żyje naaam. To my, płatne pisuarowe trolle, które myślą, że w Polsce uczeń podstawówki nie wie, że wszystko zależy tylko i wyłącznie od LICZBY ODMÓW, spadają poniżej pewnego poziomu-wizy są znoszone. Chcesz siać propagandę bez poparcia w faktach to zatrudnij się w TVP INFO. W przypadku wiz luczą się suche liczby, a Duda to nawet bez pozwolenia starego pryka z metra ciętego, nie może wyjśc do kibla, a co dopiero coś załatwiać. Jak Trump go traktuje to było widać gdy nawet krzesła od waszego kochanego Trumpa przy podpisywaniu papierków nie dostał. Nie ośmieszaj się z tym "Duda się wystarał", bo uwierzą ci tylko podkarpackie babcie z podstawowym wykształceniem.Jak ten rząd dba o obywatela to zapytaj matek dzieci niepełnosprawnych.

gdybyś nie była półgłówkiem to byś wydedukowała że jeżeli w kraju od kilku lat żyje się lepiej to ludzie s.rają na hameryke i nie starają się o wizy tym samym jest mniej odmów.Czaisz czy masz za daleko do łba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowe włosy
35 minut temu, Gość gosc napisał:

miodowe włosy- to jeszcze tam nie byłas u siostry? Przez te wizy?

Ja bym strasznie chętnie zobaczyła teksas, prawdziwe Rodeo, grzechotniki, pustynię, i marzę zeby zobaczyc LA, wytwórnie filmowe, te przyrodę, masa tego

NIe, nie byłam jeszcze u siostry.  wielu ludzi to dziwi, wiem, ale mnie nie kręci by  się tam wybrać. Oczywiście, w USA jest sporo do zobaczenia, ale ja z dalszych kierunków to wolę np Japonię, zawsze marzyłam o tym i lecę tam w 2020  🙂. I lubię północne Włochy... A USA nie kręci mnnie i nei chodzi tu o wizę.

Moja mama raz była u niej.  miala przygodę życia  bo zanim leciala do Stanów, to przedtem tlyko raz leciała samolotem, do Wiednia z tatą.

.Siostra i ja widujemy się raz w roku, jak ona przylatuje ze swoja rodizną, lub czasem tylko ona z dzieckiem, do Polski, zwykle albo w kwietniu/maju albo zimą. Jest wtedy w Polsce zazwyczaj 14-18 dni i pracuje zdalnie na pół etatu wtedy, kilka godzin dziennie na laptopie, ale ogolnie to spędzamy razme czas, no i jestesmy w kontakcie jak sie nie widzimy, mamy dobre relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość ty grażyna?? napisał:

gdybyś nie była półgłówkiem to byś wydedukowała że jeżeli w kraju od kilku lat żyje się lepiej to ludzie s.rają na hameryke i nie starają się o wizy tym samym jest mniej odmów.Czaisz czy masz za daleko do łba

Myśle że nie masz racji. Mam wielu znajomych którzy z chęcią by pojechali ale nie podchodzą do wizy bo szkoda im wywalić 160dolarów za odmowę... Każdy z nich ma tam jakiegoś znajomego który nie dostał,  czy słyszał że komuś tam odmówili i nie przekonasz człowieka żeby zaryzykował. Dlatego nie starają się o wizę nie bo „srają na hameryke „

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
9 minut temu, Gość ty grażyna?? napisał:

gdybyś nie była półgłówkiem to byś wydedukowała że jeżeli w kraju od kilku lat żyje się lepiej to ludzie s.rają na hameryke i nie starają się o wizy tym samym jest mniej odmów.Czaisz czy masz za daleko do łba

Życie na kredycie. Kredyty mają to do siebie,że trzeba je spłacać. Wydawać "pińcet" bandzie lewusów jest łatwo, bo Grażynki z Podkarpacia nawet nie wiedzą, że rząd nie ma własnej kasy, to nie jest prywatna kasa PiS, ale karnie zagłosują na katotaliban nawet kosztem bycia traktowaną jak rozpłodowa maciora, tylko potem się zdziwią jak będziemy tu mieć drugą Grecję. Grażynka nie zna podstaw ekonomii. Ważne, że jest płodna i popiernicza co niedziela całować księdza dobrodzieja w rączkę, po co ma za dużo myśleć albo po co czytać coś więcej niż książkę kucharską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gośc 1 weź leki bo ostania dawka przestała juz działać hehe ps mam nadzieje ze nie masz dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletymundra
10 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Życie na kredycie. Kredyty mają to do siebie,że trzeba je spłacać. Wydawać "pińcet" bandzie lewusów jest łatwo, bo Grażynki z Podkarpacia nawet nie wiedzą, że rząd nie ma własnej kasy, to nie jest prywatna kasa PiS, ale karnie zagłosują na katotaliban nawet kosztem bycia traktowaną jak rozpłodowa maciora, tylko potem się zdziwią jak będziemy tu mieć drugą Grecję. Grażynka nie zna podstaw ekonomii. Ważne, że jest płodna i popiernicza co niedziela całować księdza dobrodzieja w rączkę, po co ma za dużo myśleć albo po co czytać coś więcej niż książkę kucharską.

te wasze życie na kredycie jest już żałosne.zmień płyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja zwycięska
22 godziny temu, Gość gosc napisał:

nie słyszałam o tym germanwings, ale jak sie wpisuje w google, to wyskakuja same informacje o katastrofach.... 😛 

bo german wings to są uboty 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
52 minuty temu, Gość aletymundra napisał:

te wasze życie na kredycie jest już żałosne.zmień płyte

Żałosne to wasze gadanie o lgbt, lewactwie i złodziejach, aha, na ostatnich wyborach żałosne było gadanie o uchodźcach chociaż Grażynki na oczy muzułmanina nie widziały i nie potrafią pokazać Syrii na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omajgod

ty naprawdę nie zauważyłaś że po imieniu Grażyna był znak zapytania.Nie mogę w to uwierzyć że myślisz że to moje imię.Jak ten kraj ma się dźwignąć z kolan z takimi kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
1 minutę temu, Gość omajgod napisał:

ty naprawdę nie zauważyłaś że po imieniu Grażyna był znak zapytania.Nie mogę w to uwierzyć że myślisz że to moje imię.Jak ten kraj ma się dźwignąć z kolan z takimi kobietami

Mnie twój znak zapytania naprawdę nie obchodzi. Wpisz sobie Ziuta jak ci pasuje, mnie to wisi.I uwielbiam to wasze pitolenie o wstawaniu z kolan. Wstali z kolan i wywalili się na plecy. Putin z was brechta i ręce zaciera. W machaniu szabelką jesteście dobrzy, ale skuteczności zero. Wracać u Helmuta szparagi zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dowaliła

konia z rzędem temu kto zrozumie twoją powyższą wypowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
40 minut temu, Gość ale dowaliła napisał:

konia z rzędem temu kto zrozumie twoją powyższą wypowiedż

Dokładnie, jakaś załosna osoba z iq szympansa musi wtracac trzy po trzy do kazdej informacji popłuczyny o 500 plus, polityce, itp. Co to kogo obchodzi w tym temacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
41 minut temu, Gość gosc napisał:

Dokładnie, jakaś załosna osoba z iq szympansa musi wtracac trzy po trzy do kazdej informacji popłuczyny o 500 plus, polityce, itp. Co to kogo obchodzi w tym temacie? 

Zapytaj osoby, która w tym wątku twierdzi, że zniesienie wiz to zasługa miłościwie nam panującego Adriana D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Zapytaj osoby, która w tym wątku twierdzi, że zniesienie wiz to zasługa miłościwie nam panującego Adriana D.

A niby kogo? Bo Komor to jakoś tego nie załatwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy

Jak się komuś nie spodobasz to na lotnisku możesz zrobić w tył zwrot i powrót do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak

Daaa, trolle z pisu już nawet na forum dla matek się produkują. Tak się boją o wynik wyborów, a od co najmniej 3 lat dzień w TVP PIS bez wyników sondażu na czerwonym pasku jak to Pis wygrywa jest dniem straconym. Ja życzę Pisowi, żeby wygrał, bo po kolejnych 4 latach zostanie zmieciony, oczywiście wierni wyznawcy obudzą się wtedy gdy dostaną ostro po kieszeni. Nigdy żaden kraj w historii nie wyszedł dobrze na rozdawnictwie i sztucznym podnoszeniu płacy minimalnej i jednocześnie dokopywaniu dla firm, ale oni wiedzą lepiej i oczywiście wszystko jest ich zasługą, nawet zniesienie wiz XD.

"Problem z socjalizmem polega na tym, że ostatecznie kończą ci się cudze pieniądze." Margaret Thatcher

Po tym 500plus już będzie wam starczać tylko na waciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 1
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

A niby kogo? Bo Komor to jakoś tego nie załatwił.

Dalej nie rozumiesz, że to zniesienie wiz to nie widzimisie Trumpa, wysiłki Komorowskiego czy Dudy. Prezydenci nie mają nic do gadania. Liczą się twarde dane procenta odmów. Nikt ci nie zniesie wiz "bo cię lubi, ale z kim ja rozmawiam. Jak ktoś sobie kształtuje obraz świata na podstawie pasków w tvp info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 1
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

A niby kogo? Bo Komor to jakoś tego nie załatwił.

Dalej nie rozumiesz, że to zniesienie wiz to nie widzimisie Trumpa, wysiłki Komorowskiego czy Dudy. Prezydenci nie mają nic do gadania. Liczą się twarde dane procenta odmów. Nikt ci nie zniesie wiz "bo cię lubi, ale z kim ja rozmawiam. Jak ktoś sobie kształtuje obraz świata na podstawie pasków w tvp info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gośc 1 napisał:

Dalej nie rozumiesz, że to zniesienie wiz to nie widzimisie Trumpa, wysiłki Komorowskiego czy Dudy. Prezydenci nie mają nic do gadania. Liczą się twarde dane procenta odmów. Nikt ci nie zniesie wiz "bo cię lubi, ale z kim ja rozmawiam. Jak ktoś sobie kształtuje obraz świata na podstawie pasków w tvp info.

Od tego jest głowa państwa, żeby wstawiał się za swoimi rodakami. Procent odmów wiz zmalał, dlatego że dzięki polityce PiS sytuacja w Polsce się polepszyła, nie ma ryzyka że ktoś wyjedzie na wizę i tam już zostanie. Zrozum że nawet jakby procent był zerowy, to gdyby nie było zabiegania, to nikt by z automatu tych wiz nie zniósłby, bo USA jak nie ma w czymś żadnego interesu, to wszystkich ma gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 1
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Od tego jest głowa państwa, żeby wstawiał się za swoimi rodakami. Procent odmów wiz zmalał, dlatego że dzięki polityce PiS sytuacja w Polsce się polepszyła, nie ma ryzyka że ktoś wyjedzie na wizę i tam już zostanie. Zrozum że nawet jakby procent był zerowy, to gdyby nie było zabiegania, to nikt by z automatu tych wiz nie zniósłby, bo USA jak nie ma w czymś żadnego interesu, to wszystkich ma gdzieś.

Dzięki polityce PiS jesteśmy pośmiewiskiem świata. Machanie szabelką to nie to samo co skuteczność. Wyjeżdżanie do roboty do Stanów zwyczajnie się nie opłaca, a zauważyłeś ty masowe powroty rodaków z UK czy Niemiec. Tak to się "lepiej żyje" dzięki PiS, że młodzi ludzie duszą się w tym Katotalibanie, który zagląda im pod kołdrę i ani myślą wracać. A ty dalej miłuj swoją partię i Jarosława Zawsze Dziewicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pośmiewiskiem jesteśmy nie dzięki polityce PiS, tylko PO. To PO zazdrości ludziom że żyje im się lepiej i rozsiewa niestworzone historie po całym świecie. Teraz dzięki Dudzie kto będzie miał ochotę, to może wyjechać bez pozwolenia USA. Słusznie zauważyłeś że wyjeżdżanie do pracy do USA się nie opłaca, a wiesz dlaczego, bo w Polsce jest lepiej się żyje jak kiedyś. I to dzięki komu? Dzięki PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Pośmiewiskiem jesteśmy nie dzięki polityce PiS, tylko PO. To PO zazdrości ludziom że żyje im się lepiej i rozsiewa niestworzone historie po całym świecie. Teraz dzięki Dudzie kto będzie miał ochotę, to może wyjechać bez pozwolenia USA. Słusznie zauważyłeś że wyjeżdżanie do pracy do USA się nie opłaca, a wiesz dlaczego, bo w Polsce jest lepiej się żyje jak kiedyś. I to dzięki komu? Dzięki PiS.

Niestworzone historie? Lamanie konstytucji czy demontaż wymiaru sprawiedliwości tofakty a nie niestworzone historie. No ale wyznawcy PiSu mają klapki na oczach i tego nie widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Pośmiewiskiem jesteśmy nie dzięki polityce PiS, tylko PO. To PO zazdrości ludziom że żyje im się lepiej i rozsiewa niestworzone historie po całym świecie. Teraz dzięki Dudzie kto będzie miał ochotę, to może wyjechać bez pozwolenia USA. Słusznie zauważyłeś że wyjeżdżanie do pracy do USA się nie opłaca, a wiesz dlaczego, bo w Polsce jest lepiej się żyje jak kiedyś. I to dzięki komu? Dzięki PiS.

Nie cierpię PiSu ale masz dużo racji, glownie PO sra we własne gniazdo i oczernia nas w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Niestworzone historie? Lamanie konstytucji czy demontaż wymiaru sprawiedliwości tofakty a nie niestworzone historie. No ale wyznawcy PiSu mają klapki na oczach i tego nie widzą.

Wyborcę PiS obchodzi tylko pełna picha. Na żreć się i wydalić. Cokolwiek ponad fizjologię ich przerasta. Oni mają w czterech litecha prawo dopóki mają co żreć. Nieobchodzi ich konstytucja, bo nie potrafią ze zrozumieniem przeczytać czegokolwiek poza instrukcją obsługi grilla. Oni myślą, że PiS daje im swoją prywatną kasę. Mentalność chłopa pańszczyźnianego,który musi mieć swojego Pana, bo inaczej jest jak dziecko we mgle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie cierpię PiSu ale masz dużo racji, glownie PO sra we własne gniazdo i oczernia nas w świecie.

Jeżeli upominanie się o poszanowanie praw człowieka i konstytucji nazywasz sraniem we własne gniazdo to może przeprowadź się do Korei Północnej. Będziesz zachwycony. Naród z partią, partia z narodem, po co komu prawo, ważne, że miskę ryżu dostaniesz. TVP już niewiele się różni od telewizji Kim Dzong Una. Łubu dubu, niech żyje nam prezes PiS. To śpiewałem ja, wyznawca PiS, troll "złotówka od posta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Niestworzone historie? Lamanie konstytucji czy demontaż wymiaru sprawiedliwości tofakty a nie niestworzone historie. No ale wyznawcy PiSu mają klapki na oczach i tego nie widzą.

Jakoś nie zauważyłam masowych powrotów Polaków z UK. A tak "lepiej się żyje" w kościółkowych Talibanie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

I jeszcze zapytam. Jaka pogoda u was na ścianie wschodniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×