Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zażenowana

Nie miałam nigdy orgazmu

Polecane posty

Gość Zażenowana

Mam 25 lat i nie miałam nigdy orgazmu 🙁. Kilka razy udawałam nawet żeby mojemu chłopakowi nie było przykro. Wiem że to jest słabe ale nic chce zeby myslal że mnie nie zadowala. Ja sama też nie potrafię wywołać orgazmu u siebie. Czy to możliwe żebym w jakiś sposób nie mogła mieć orgazmu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż

Współczuję... Myślę,  że możesz mieć go na pewno,  o ile znajdziesz odpowiedniego partnera,  bądź spróbujesz nauczyć się trochę lepiej swojego ciała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektryczek

Umów się ze mną a doprowadze Cię, nie na mawiam, tylko proponuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie powinnaś powiedzieć swojemu partnerowi..żeby bardziej się przyłożył..dłuższa grę wstępną..żeby bardziej Cię rozpalić..bo jak narazie myśli ze Cię zadowala i nic nie poprawi się w tej kwestii..nie sądzisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Widocznie masz coś nie tak ze swoją cipą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zażenowana
26 minut temu, Reksio napisał:

A właśnie powinnaś powiedzieć swojemu partnerowi..żeby bardziej się przyłożył..dłuższa grę wstępną..żeby bardziej Cię rozpalić..bo jak narazie myśli ze Cię zadowala i nic nie poprawi się w tej kwestii..nie sądzisz? 

Tylko chodzi o to ze ja wcześniej też tak miałam. Niby jest fajnie ale nigdy nie dochodzę... To nie jest tak ze partner się nie przykłada tu jest ewidentnie problem ze mną bo ja sama jak się masturbuje to tez nie dochodzę. Dlatego rzadko to robię bo uznałam że to nie ma sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Zażenowana napisał:

Tylko chodzi o to ze ja wcześniej też tak miałam. Niby jest fajnie ale nigdy nie dochodzę... To nie jest tak ze partner się nie przykłada tu jest ewidentnie problem ze mną bo ja sama jak się masturbuje to tez nie dochodzę. Dlatego rzadko to robię bo uznałam że to nie ma sensu. 

A w seksie oralnym tez jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zażenowana
1 minutę temu, Reksio napisał:

A w seksie oralnym tez jest problem?

Tak, mi nie chodziło o to ze podczas stosunku. Tylko o to, ze nigdy w żaden sposób nie mialam orgazmu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..no to rzeczywiście jest jakiś problem..I znam też kilka kobiet które nigdy nie miały orgazmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja zwycięska

kobiety bez dziewictwa czyli kłamliwe suoki nie mają prawa głosować w wyborach

Chrześcijańska kultura mówi, że tak są zakłamane, że jakiekolwiek decyzje takowej szmatki mogą tylko zgorszyć.  Liczy się tylko dziewictwo dla męża. I takie kobiety mają prawo głosu. Pod warunkiem, że nie zdradziły męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż

Najpierw sama powinnaś poznać dobrze swoje ciało. Dotykaj się,  stymuluj. Przy orgazmie łechtaczkowym nie jest to takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zażenowana
7 minut temu, Reksio napisał:

Hmm..no to rzeczywiście jest jakiś problem..I znam też kilka kobiet które nigdy nie miały orgazmu..

Nie wiem moze chodzi o to ze mam naprawdę bardzo maleńka lechtaczke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zażenowana
2 minuty temu, Anioł Stróż napisał:

Najpierw sama powinnaś poznać dobrze swoje ciało. Dotykaj się,  stymuluj. Przy orgazmie łechtaczkowym nie jest to takie trudne.

Hmm próbowałam od wieku nastoletnie z tym niestety na niewiele się to zdało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ciesz się seksem...stymuluj się sama...sama znasz najlepiej swoje cialo i wiesz czego Ci trzeba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiek

Od jak dawna uprawiasz sex? Orgazmu trzeba się nauczyć niestety bo mężczyźni w 99% są nieudolni, nawet w pieszczotach. Nie udawaj orgazmu przed partnerem bo to bez sensu i przez to twój problem nigdy nie będzie rozwiązany. Uważam, że powinnaś spróbować wibratora ale takiego z dodatkową wypustką do stymulacji łechtaczki....jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Stróż
42 minuty temu, Gość Zażenowana napisał:

Hmm próbowałam od wieku nastoletnie z tym niestety na niewiele się to zdało 

Pracuj na tym dalej. Kiedyś gdy byłam dużo młodsza, też sama próbowałam zdobyć orgazm dla siebie i zupełnie mi się to nie udawało. Dopiero po dłuższym czasie, gdy już wiedziałam co najbardziej na mnie działa udało mi się. Często podczas seksu sama,  wybierając odpowiednią pozycję, funduję sobie orgazm,  bo faktycznie,  nie wszyscy faceci wiedzą jak go kobiecie zapewnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×