Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Syllas

Co zrobic.

Polecane posty

Znamy się już około miesiąc temu jestesmy po przejsciach.Zaangazowalismy sie zaufalismy sobie.
Jestesmy ze sobą,teraz bardziej rozkrecam sie z rozmową.Znamy sie juz miesiac a on juz przedstawia mnie swoim znajomym,rodzinie.
Na początku mówił mi ze jestem tą jedyną i to czuje .
A nie dawno powiedział mi ze ma wątpliwosci czy to ja jestem tą jedyną.
Bo jak to on twierdzi że go okłamałam bo napisałam mu ze wszystko potrafie i ze jestem idealna a musze jeszcze sie paru rzeczy nauczyc itp.
i powiedział ze potrzebuje czasu i nie ufa mi do konca.i ze jeszcze bardziej by sie zaangazował.I powiedzial tez ze mam to cos ale on musi stwierdzic czy tego szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak malina

"To coś"ciekawe co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Syllas napisał:

Znamy się już około miesiąc temu jestesmy po przejsciach.Zaangazowalismy sie zaufalismy sobie.
Jestesmy ze sobą,teraz bardziej rozkrecam sie z rozmową.Znamy sie juz miesiac a on juz przedstawia mnie swoim znajomym,rodzinie.
Na początku mówił mi ze jestem tą jedyną i to czuje .
A nie dawno powiedział mi ze ma wątpliwosci czy to ja jestem tą jedyną.
Bo jak to on twierdzi że go okłamałam bo napisałam mu ze wszystko potrafie i ze jestem idealna a musze jeszcze sie paru rzeczy nauczyc itp.
i powiedział ze potrzebuje czasu i nie ufa mi do konca.i ze jeszcze bardziej by sie zaangazował.I powiedzial tez ze mam to cos ale on musi stwierdzic czy tego szukam.

Dodaj do miesiąca ileś tam zer 11:11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy Ty tego szukasz?W czym go okłamałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Czy Ty tego szukasz?W czym go okłamałaś?

w pytaniu masz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak tego właśnie szukam ,wiem że jest tym jedynym i nie kłamałam pisząc że kocham.Ma to coś co sprawia że chcę się żyć...Już zawsze razem nie obok.Trudno to ująć w słowa.Ma coś co sprawia że słyszę jego myśli ,z innymi tak nie potrafię.Wiem co powie za chwilę ,potrafię przewidzieć każdą reakcję.Znam go na wskroś choć nie wiem skąd ..aż tak dobrze.Jakbyśmy całe życie czekali właśnie na siebie.Jest chyba moją drugą połową ale jakoś tracę pewność lubi patrzeć na inne a to burzy moją filozofię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przy nim
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Tak tego właśnie szukam ,wiem że jest tym jedynym i nie kłamałam pisząc że kocham.Ma to coś co sprawia że chcę się żyć...Już zawsze razem nie obok.Trudno to ująć w słowa.Ma coś co sprawia że słyszę jego myśli ,z innymi tak nie potrafię.Wiem co powie za chwilę ,potrafię przewidzieć każdą reakcję.Znam go na wskroś choć nie wiem skąd ..aż tak dobrze.Jakbyśmy całe życie czekali właśnie na siebie.Jest chyba moją drugą połową ale jakoś tracę pewność lubi patrzeć na inne a to burzy moją filozofię.

..czuje to samo..nie jesteś jedyna hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam tak samo i znów dzień mnie zostawił dla innej nie rozumiem tego albo zależy i kocha albo nie a nie nadzieję robi i się bawi uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam tak samo i znów dzień mnie zostawił dla innej nie rozumiem tego albo zależy i kocha albo nie a nie nadzieję robi i się bawi uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przy nim
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Tak tego właśnie szukam ,wiem że jest tym jedynym i nie kłamałam pisząc że kocham.Ma to coś co sprawia że chcę się żyć...Już zawsze razem nie obok.Trudno to ująć w słowa.Ma coś co sprawia że słyszę jego myśli ,z innymi tak nie potrafię.Wiem co powie za chwilę ,potrafię przewidzieć każdą reakcję.Znam go na wskroś choć nie wiem skąd ..aż tak dobrze.Jakbyśmy całe życie czekali właśnie na siebie.Jest chyba moją drugą połową ale jakoś tracę pewność lubi patrzeć na inne a to burzy moją filozofię.

..czuje to samo..nie jesteś jedyna S....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość M jak malina napisał:

"To coś"ciekawe co ?

Nie M.Nie to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest mój:))))))))
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie M.Nie to coś.

za dużo sobie wkrecasz kochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie M.Nie to coś.

M jak Miłosz ,,ma to coś"tak dokładnie padło z ust -patrz wyżej.Na fotografii niebo .Na dalszym planie jest TO COŚ o wiele..większe i silniejsze...Celne ucho zarejestrowało :-)KtKto wie ten wie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhaha
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

M jak Miłosz ,,ma to coś"tak dokładnie padło z ust -patrz wyżej.Na fotografii niebo .Na dalszym planie jest TO COŚ o wiele..większe i silniejsze...Celne ucho zarejestrowało :-)KtKto wie ten wie.:-)

m jak marna kopia kobiety zawitała na kafe i myśli,że urojony to ten jedyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość hahahahhaha napisał:

m jak marna kopia kobiety zawitała na kafe i myśli,że urojony to ten jedyny

Opisuję genezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Opisuję genezę

jak szybko baby majty luzujecie ,zwłaszcza te po przejsciach to wiecie,że ten to ten..byle złapać kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×