Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ANDZIKBU

Plodny Sluz po okresie

Polecane posty

Witam ! Dziewczyny mam cichą nadzieję, że któraś z Was tak miała bo ja zaczynam głupiec... mój okres od 2 cykli jest dość dziwny, a mianowicie zawsze miałam obfity, a teraz plamienie dosłownie wystarczy mi tylko jedna wkładka... mój okres skończył się 3 dni temu A ja dziś mam sluz plodny... Nie mam pojęcia o co chodzi 🤔 owulacje zawsze mam 15,16 dzien cyklu. Myślicie, że mogła się przesunąć aż tak ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, ANDZIKBU napisał:

Witam ! Dziewczyny mam cichą nadzieję, że któraś z Was tak miała bo ja zaczynam głupiec... mój okres od 2 cykli jest dość dziwny, a mianowicie zawsze miałam obfity, a teraz plamienie dosłownie wystarczy mi tylko jedna wkładka... mój okres skończył się 3 dni temu A ja dziś mam sluz plodny... Nie mam pojęcia o co chodzi 🤔 owulacje zawsze mam 15,16 dzien cyklu. Myślicie, że mogła się przesunąć aż tak ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jaka długość cyklu? ile trwa okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A jaka długość cyklu? ile trwa okres?

Teraz obecie mam różne cykle co 31 co 26 dni A okres trwa 6 dni, te skąpe 2 okresy też normalnie 6 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina47

Hej polecam ci poczytać na temat takiego testu ze śliny Afrodyta i on pokazuje pod mikroskopem jak wygląda twój cykl, nie jest drogi jak na to jak to brzmi, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryś

a ja sprawdzasz sobie ten śluz? skąd pewność że to płodny, ja mam w domu cyfrowy komputer owulacyjny i pomyłka jeszcze mi się nie zdarzyła. A jak cię coś bardzo martwi to idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość Maryś napisał:

a ja sprawdzasz sobie ten śluz? skąd pewność że to płodny, ja mam w domu cyfrowy komputer owulacyjny i pomyłka jeszcze mi się nie zdarzyła. A jak cię coś bardzo martwi to idź do lekarza

Codziennie sprawdzam temp, do tego sluz zawsze mam rozciagliwy przezroczysty i sliski, zazwyczaj tez boli mnie jajnik, więc jestem pewna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×