Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PPPPOP

ZADANIE Z MATMY KLASA 4

Polecane posty

Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Zadanie z matematyki 2 klasy:

Wiewiórka zebrała 16 orzechów. Kilka schowała pod liście, a 4 do dziupli. Ile orzechów zjadła wiewiórka?

Dziadek za zakupy zapłacił 19 zł. Ile kosztowała książka, a ile kosztował długopis?

Tata kupił płytę za 9 zł i słuchawki. Ile razem zapłacił?

 

 

A czemu nie napisałaś, że instrukcja do zadań brzmiała:

"Przeczytaj i popraw treść zadania. tak , żeby można było je rozwiązać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Omg przecież rozwiązanie tego zadanka nawet mój 7 latek by podał 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem nauczycielem i ciągle proszę rodziców żeby nie rozwiązywali za dzieci zadań z pracy domowej, bez skutku 😞 ostatnio była praca domowa, proste zadanie z treścią. Rodzice poobliczali równaniami i na mnożenie, gdzie wystarczyło policzyć na obrazku i dodać. Klasa 1. Różni są nauczyciele, może i niektórzy nie tłumaczą, dają trudne do domu, ale rodzice nadgorliwi to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Jestem nauczycielem i ciągle proszę rodziców żeby nie rozwiązywali za dzieci zadań z pracy domowej, bez skutku 😞 ostatnio była praca domowa, proste zadanie z treścią. Rodzice poobliczali równaniami i na mnożenie, gdzie wystarczyło policzyć na obrazku i dodać. Klasa 1. Różni są nauczyciele, może i niektórzy nie tłumaczą, dają trudne do domu, ale rodzice nadgorliwi to norma.

W takim razie nauczycielu wytłumacz dziecku, że ma policzyć na obrazku, bo moje dziecko przychodzi ze szkoły gdzie w ćwiczeniach w szkole ma wszystko wypełnione, a w domu następnego ćwiczenia na poprzednim przykładzie nie potrafi wykonać. Dopiero jak ja sama mu wytłumaczę, to dopiero zrobi. Rozmawiałam z nauczycielką, to powiedziała że tłumaczy wszystkim dzieciom, a jak on na lekcji nie uważa, to jest jego wina że czegoś tam nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×